QtravelDeals

Qtravel Deals / last minute - 6599 zł za osobę Japońskie Sushi 3* - 6950.00 zł/os.

Niestety, deal już jest nieaktualny :-(/cms/deals/813.jpg
Kierunek:
Japonia
Kategoria:
3.0 gwiazdki
Data:
13.06.2017 - 20.06.2017
Wyjazd z:
Warszawa
Dojazd:
samolot
Wyżywienie:
BB
Długość pobytu:
8
Organizator:
Ecco Travel logo Ecco Travel

Opis
TOKIO - HAKONE - GÓRA FUJI - HAMAMATSU - KIOTO - OSAKA

Dzień 1
Warszawa - Tokio. Wylot z Warszawy.

Dzień 2
Tokio. Przylot do Tokio i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny. Nocleg w hotelu w Tokio.

Dzień 3
Tokio. Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokio z wycieczką przybliżającą kulturę z japońską ceremonią picia herbaty (w typowych japońskich kimonach). Zobaczymy mauzoleum cesarza Meiji, twórcy współczesnej potęgi Japonii i położoną nieopodal dzielnicę handlowo rozrywkową Harajuku. Następnie tysiącletnia świątynia Asakusa oraz spacer ulicą handlową Nakamise. Na zakończenie most Nijubashi-główny most prowadzący do Pałacu Cesarskiego. Po południu powrót do hotelu. Nocleg w hotelu w Tokio.

Dzień 4
Tokio. Po śniadaniu wyjazd do Nikko - historyczne miasto stanowi ważny ośrodek kultu religijnego. Zwiedzanie kompleksu świątynnego, w tym - Świątyni Toshogu z pagodą z XVIII wieku, kilkoma bogato rzeźbionymi bramami, zabudowaniami gospodarczymi, biblioteką i słynną w Japonii figurką śpiącego kota. Następnie świątynia Rinnoji z Pawilonem Trzech Buddów i złoconym wizerunkiem bogini miłosierdzia Kannon oraz skarbcem. Następnie wizyta w destylarni sake. Wieczorem powrót do hotelu w Tokio.

Dzień 5
Tokio - Hakone - Góra Fuji - Hamamatsu. Śniadanie w hotelu, a następnie wyjazd do Hakone i zwiedzanie wulkanicznej Doliny Owakudani*. Następnie przejazd pod Górę Fuji (3776 m n.p.m.) - najwyższy szczyt i symbol Japonii. W centrum informacyjnym poznamy historię i geologiczną charakterystykę góry - wulkanu (ostatnia erupcja w 1708 r.). Po południu przejazd do Hamamatsu. Zakwaterowanie i nocleg. * w przypadku aktywności wulkanicznej zamiast Doliny Owakudani zwiedzanie parku Oishi, z którego rozpościerają się widoki na Jezioro Kawaguchi i Górę Fuji.

Dzień 6
Hamamatsu - Kioto - Osaka. Po śniadaniu przejazd do Kioto i zwiedzanie miasta. Zobaczymy świątynię Kinkaku-ji (Świątynia Złotego Pawilonu zwana również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni) - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w świątynię. Następnie buddyjska Świątynia Kyomizu (Czysta Woda) - wpisana na listę dziedzictwa UNESCO, założona w VIII w, obecne budynki pochodzą z XVII w. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz wodospadowi. Następnie spacer dzielnicą gejsz - Gion, założoną w średniowieczu naprzeciwko szintoistycznego sanktuarium Yasaka. Przejazd do Osaki, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7
Osaka. Po śniadaniu wycieczka po Osace (metrem). Zobaczymy Zamek w Osace - pochodząca z XVI w konstrukcja jest jednym z symboli Japonii i odegrała ważną rolę w zjednoczeniu kraju w XVI w. Następnie Świątynia Shitenoji. Na koniec dzielnica Namba - centrum handlu, rozrywki i życia nocnego.

Dzień 8
Osaka - Warszawa. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i zakończenie programu. Przelot do Warszawy. (w zależności od godzin wylotu możliwa dodatkowa wycieczka fakultawywna do Nara - pierwszej stolicy Japonii, koszt około 9500JPY/os.) Uwaga. Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów oraz kolejności zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.

Cena zawiera
przelot na trasie Warszawa-Tokio, Osaka - Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją,, śniadania w formie bufetu w hotelu, lokalny transport metrem lub klimatyzowanymi autokarami, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowo płatnych wycieczek),, serwis polskiego pilota.,

Cena nie zawiera
dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, dopłaty do obiadokolacji, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 39000 JPY na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Obsługa na miejscu
w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy nie są wymagane, podstawą wjazdu turystycznego jest polski paszport ważny min. 3 miesiące

Zobacz pełny opis oferty: Poznaj przedsmak Japonii, wycieczka Japońskie Sushi 3*.

Sprawdzone przez Qtravel.pl

ważny do: 22.06.2017
zaktualizowano: 19.05.2017
Podaj swój email lub telefon. Skontaktujemy się z Tobą.801 590 059
TPSA +48 58 326 20 00
koszt wg taryfy operatora

Ostatnio dodane: