Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Paryż Chantilly Bruksela - Latohotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Exim Tours:

PROGRAM WYCIECZKI Programłączy w sobie zwiedzanie najznakomitszych miejsc Paryża, wizytę w zamku Chantilly, z którego pochodzi najprawdziwsza bita śmietana oraz spacer urokliwymi uliczkami Brukseli. 1 DZIEŃ Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z wybraną opcją (miejsca i godziny wyjazdów zawarte są na st...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Exim Tours

PROGRAM WYCIECZKI

Programłączy w sobie zwiedzanie najznakomitszych miejsc Paryża, wizytę w zamku Chantilly, z którego pochodzi najprawdziwsza bita śmietana oraz spacer urokliwymi uliczkami Brukseli.
1 DZIEŃ
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z wybraną opcją (miejsca i godziny wyjazdów zawarte są na stronie www.eximtours.pl) . Przejazd do Paryża (z postojem na posiłek przed granicą - płatny przez uczestników).
2 DZIEŃ
Przyjazd do Paryża w godzinach rannych. Zwiedzanie miasta komunikacją miejską rozpoczniemy od wjazdu na 59 piętro wieży Montparnasse. Podziwiając panoramę miasta, będziemy mieli okazje zobaczyć z góry wiele paryskich zabytków. Następnie proponujemy spacer przez Dzielnicę Łacińską, gdzie zobaczymy Ogród Luksemburski z Senatem i Sorbonę, Panteon - miejsce spoczynku wielu słynnych Francuzów. Po dojściu do wyspy La Cité znajdziemy się u stóp słynnej katedrę Notre Dame, następnie obejrzymy Pałac Sprawiedliwości. Na zakończenie dnia relaksujący rejs po Sekwanie, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać architekturę zabytków Paryża - Muzeum d`Orsay, Luwru, hotelu Lambert, katedry Notre Dame, kompleksu Inwalidów czy Pałacu Sprawiedliwości oraz słynnych paryskich mostów. Obiadokolacja wg wykupionej opcji. Powrót do hotelu komunikacją miejską. Nocleg.
3 DZIEŃ
Pośniadaniu przejazd do Wersalu, zwiedzanie kompleksu pałacowo-ogrodowego. Spacer po wzgórzu Montmartre, aż do bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego - Sacré Coeur przez Plac Malarzy - Place du Tertre. Następnie zwiedzanie Luwru - dawnej rezydencji królów Francji, obecnie muzeum sztuki. Kolejnym punktem dnia będzie panoramiczne zwiedzanie placu de la Concorde i Kompleksu Inwalidów, gdzie pod złotą kopułą, w ogromnym sarkofagu i sześciu trumnach spoczywają szczątki Cesarza Napoleona I. Przejście Polami Elizejskimi pod Łuk Triumfalny. Wjazd na wieżę Eiffela - symbol Francjii piątą najwyższą budowlę we Francji, a najwyższą w Paryżu. Widok panoramy miasta zapiera dech w piersiach. W trakcie zwiedzania przewidziana jest obiadokolacja wg wykupionej opcji. Powrót do hotelu na nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Dla chętnych przejazd do Disneylandu autobusem lub zamiennie do Parku Asterix`a z dojazdem komunikacją miejską, dla pozostałych klientów czas wolny. Powrót do Paryża w godzinach wieczornych. Tego dnia przewidziany jest również dla chętnych„wieczór francuski”, podczas którego delektować się będą Państwo typowymi francuskimi potrawami takimi jak ślimaki czy sery (podawane we Francji jako deser), prawdziwym francuskim winem (w cenie, bez ograniczeń) oraz spędzą wspaniałe chwile przy francuskiej muzyce na żywo. Powrót do hotelu ok. północy.
5 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do centrum komunikacją miejską. Wizyta w Muzeum Perfum Fragonard, gdzie każdy będzie miał możliwość zakupu perfum po fabrycznych cenach. Następnie spacer, podczas którego zobaczymy paryską Operę Garnier i wejdziemy do Muzeum Figur Woskowych Grevin ze znanymi z kinai telewizji postaciami. Obiadokolacja wg wykupionej opcji. W godzinach popołudniowych wyjazd z Paryża, w drodze powrotnej zwiedzanie zamku Chantilly. Pałac usytuowany na wodzie, ze swoim bogactwem dzieł malarstwa oraz wspaniałymi ogrodami może konkurować z Wersalem czy najpiękniejszymi zamkami z nad Loary. Stąd pochodzi również oryginalna receptura znanego wszystkim kremu Chantilly - czyli najprawdziwszej bitej śmietany - oraz legenda jej powstania. Przejazd do Brukseli - miasta czekolady, eklektycznych kamieniczek mieszczańskich i stalowo-szklanych wieżowców, ale także administracyjnej stolicy Europy. Wieczorny spacer po Starym Mieście. Wyjazd w stronę Polski. Przejazd nocny.
6 DZIEŃ
Postój na posiłek na terenie Polski (płatny przez uczestników). Przyjazd do miast zgodnie z wybraną opcją.

 

TRASA WYCIECZKI

Trasa wycieczki ok. 3 300km
WARSZAWA - PARYŻ - CHANTILLY - BRUKSELA - WARSZAWA 

CENA WYCIECZKI ZAWIERA

• 3 noclegi w hotelach 2/3 gwiazdkowych w Paryżu lub jego okolicach (pokoje 1 lub 2-osobowe z możliwością dostawki)
• 3śniadania kontynentalne
• przejazd klimatyzowanym autokarem
• ubezpieczenie KL i NW oraz bagażu
• opiekę pilota

DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO

• pakiet za wstępy do zwiedzanych obiektów, przejazdy środkami komunikacji miejskiej, przewodnicy lokalni w Luwrze i Wersalu ok. 165 EUR/os. (przy minimalnej liczbie osób 35)

Uwaga! Dla osób do 25. roku życia wejście do Luwru i Wersalu jest bezpłatne za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego pochodzenie z Unii Europejskiej (płatny jest natomiast przewodnik lokalny, rezerwacja i słuchawki).

DODATKOWO PŁATNE FAKULTATYWNIE

• wieczór francuski– kolacja przy muzyce w restauracji serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej ok. 45 EUR osoba dorosła, ok. 30 EUR dziecko
• Disneyland ok. 65 EUR osoba dorosła, ok. 59 EUR dziecko (3-11 lat); Park Asterix`a ok. 46 EUR osoba dorosła, 37 EUR dziecko (3-11 lat)

• istnieje możliwość dokupienia w biurze 3 obiadokolacji realizowanych w trakcie zwiedzania (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie), cena 190 PLN/os.
 

UWAGI

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.
 

zamknijParyż Chantilly BrukselaParyż Chantilly Bruksela - Latohotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Paryż Chantilly Bruksela - Lato

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj