Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Paryż I Parki Rozrywki - Latohotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Exim Tours:

PROGRAM WYCIECZKI Ta wycieczka– nie tylko dla dzieci!–skonstruowana została, by obejrzeć jedną z najsłynniejszych stolic europejskich oraz by zabawić się tak, jak nigdy dotąd!   Trasa wycieczki ok. 3200 km 1 DZIEŃ Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z wybraną opcją (miejsca i godziny w...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Exim Tours

PROGRAM WYCIECZKI

Ta wycieczka– nie tylko dla dzieci!–skonstruowana została, by obejrzeć jedną z najsłynniejszych stolic europejskich oraz by zabawić się tak, jak nigdy dotąd!

 

Trasa wycieczki ok. 3200 km

1 DZIEŃ
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z wybraną opcją (miejsca i godziny wyjazdów zawarte są na stronie www.eximtours.pl). Przejazd do Paryża (z postojem na posiłek przed granicą– płatny przez uczestników).

2 DZIEŃ
Przyjazd do Paryża w godzinach rannych. Zwiedzanie rozpoczniemy od wjazdu na 59 piętro wieży Montparnasse, na którym znajduje się największy taras w Paryżu, skąd roztacza się widok o promieniu do 40 km w pogodne dni, następnie Dzielnica Łacińska, wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame- jedną z najbardziejznanych katedr na świecie, między innymi dzięki powieści„Dzwonnik z Notre Dame” francuskiego pisarza Viktora Hugo, plac de Greve, Centrum Pompidou- budynek w którym mieści się muzeum sztuki współczesnej oraz główna biblioteka publiczna stolicy Francji i Forum Des Halles. Obiadokolacja wg wykupionej opcji. Powrót do hotelu komunikacją miejską. Zakwaterowanie i nocleg.

3 DZIEŃ
Pośniadaniu przejazd autokarem do Disneylandu - wesołego miasteczka, które przeniesie wszystkich w niesamowity, bajkowy świat. W Fantasylandzie spotkamy się z bohaterami znanymi przez wszystkie dzieci, m.in. Piotrusiem Panem, Słonikiem Dumbo i Myszką Miki, w Discoverylandzie
odkryjemy wynalazki i niesamowite eksperymenty naukowe, w Frontierlandzie odbędziemy wizytę na Dzikim Zachodzie m.in. z szaloną przejażdżką po opuszczonej kopalni złota, kolejką górską lub rejsem klasycznym,”nowoorleańskim” parostatkiem, wśród wybuchających wokół gorących gejzerów, w Adventurelandzie przeniesiemy się do krainy przygód, tutaj głównymi atrakcjami są m.in. przejażdżka kolejką Indiana Jones, która mknie do góry nogami, bitwa morska w krainie piratów na Morzu Karaibskim lub wizyta u Robinsona Crusoe. Powizycie w Parku, powrót do hotelu. W przypadku krótszej wizyty w Disneylandzie zaprosimy Państwa na wieczór francuski– kolacja przy muzyce nażywo, w restauracji w Paryżu, serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej. Powrót do hotelu na nocleg.

4 DZIEŃ
Pośniadaniu przejazd autokarem do Parku Rozrywki„Francja w miniaturze”, gdzie podziwiać można najsłynniejsze zabytki Francji w wersji mini. Jest to muzeum na wolnym powietrzu, uformowane
w kształcie mapy Francji oraz ogromny plac zabaw z 9 metrową zjeżdżalnią. Następnie udamy się do Paryża. W programie: Muzeum Figur Woskowych– Grevin, gdzie zobaczyć będzie można najsławniejsze postacie świata– co roku panteon sław muzeum Grevin powiększa się zapewniając nowe atrakcje. Następnie Wieża Eiffela - wjazd na wieżę i czas wolny. Na koniec magiczny rejs po Sekwanie, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać architekturę zabytków Paryża– Muzeum d’Orsay, Luwru, hotelu Lambert, katedry Notre Dame, kompleksu Inwalidów czy Pałacu Sprawiedliwości. Ponadto przyjrzymy się z bliska słynnym paryskim mostom. W trakcie zwiedzania obiadokolacja w restauracji w Paryżu wg wybranej opcji. Nocleg w hotelu

5 DZIEŃ
Pośniadaniu przejazd autokarem do Parku Asterixa. W tym wspaniałym parku rozrywki, dostaną Państwo świetnie podaną, prawdziwą lekcję historii przygotowaną przez Gallów– Asterixa i Obelixa. Park oferuje także całą masę atrakcji dla dzieci i dorosłych, między innymi spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali, pokazy skoków i akrobacji delfinów czy labirynt. W godzinach popołudniowych planujemy wyjazd do Polski.

6 DZIEŃ
Postój na śniadanie na terenie Polski (płatny przez uczestników). Przyjazd do miast zgodnie z wybraną opcją.

UWAGI
Program jest ramowy i kolejność zwiedzania oraz pora posiłków mogą ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

CENA WYCIECZKI ZAWIERA

•    3 noclegi w hotelach 2/3 gwiazdkowych w Paryżu lub w jego okolicach (pokoje 1 lub 2- osobowe z możliwością dostawki)
•    3śniadania
•    przejazd klimatyzowanym autokarem
•    ubezpieczenie KL i NW  oraz bagażu
•    opiekę pilota

DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO

•    pakiet za wstępy do zwiedzanych obiektów, przejazdy środkami komunikacji miejskiej ok. 185 EUR osoba dorosła, ok. 135 EUR dziecko (3-11 lat)
 

DODATKOWO PŁATNE FAKULTATYWNIE

•    wieczór folklorystyczny -  kolacja przy muzyce w restauracji serwującej tradycyjne dania kuchni francuskiej ok.40 EUR osoba dorosła, ok. 25 EUR dziecko
•    istnieje możliwość dokupienia w biurze 2 obiadokolacji realizowanych w trakcie zwiedzania (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie, w dniu wizyty w Disneylandzie i Parku Asterixa wyżywienie we własnym zakresie). Cena 120 PLN/os.

zamknijParyż I Parki RozrywkiParyż I Parki Rozrywki - Latohotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Paryż I Parki Rozrywki - Lato

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj