zamknij
Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Biuro podróży Frater

Frater to biuro specjalizujące się przede wszystkim w turystyce pielgrzymkowej. Organizuje wyjazdy do najważniejszych miejsc związanych z chrześcijaństwem. Jednak poza pielgrzymkami w katalogu biura Frater znajdują się także oferty wczasów w krajach basenu Morza Śródziemnego. Biuro turystyczne Frater jest również organizatorem wycieczek objazdowych oraz wyjazdów grupowych.

Sprawdź 16 ofert wycieczekDokumenty do pobrania
brak danych
Biuro specjalizujące się w organizacji wyjazdów pielgrzymkowych
Organizator wczasów i wyjazdów grupowych
Oferta wakacji w Polsce i za granicą
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Ceny wycieczek w Frater

Biuro podróży Frater ma w swojej ofercie wycieczki w konkurencyjnych cenach. Sprawdź na wykresie, jaka jest średnia i najniższa cena wycieczek organizowanych przez biuro podróży Frater. Wybierz kraj, do którego chcesz jechać i przeanalizuj ofertę cenową Frater.

Wycieczki Last Minute z Frater

Oferty typu Last Minute biura Frater są bardzo atrakcyjne cenowo. Pamiętaj, że Last Minute to zazwyczaj ostatnie miejsca w samolocie i/lub w hotelu, więc od Twojej szybkiej decyzji zależy, czy uda się kupić wycieczkę w najlepszej cenie.

Potrzebujesz wycieczki dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb?

Zostaw adres e-mail - skontaktujemy się z Tobą z indywidualną ofertą

Klikając "Zapisz się" akceptujesz nasz Regulamin Serwisu i Politykę Prywatności

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokumenty biura podróży Frater.

Zostaw wiadomość

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą i pomożemy znaleźć odpowiednią ofertę wycieczki.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj