Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Bieszczady I Lwow

Zdaniem Frater:

Dzień 1 Wyjazd zgodnie z rozkładem przejazdów. Przejazd do Sandomierza - jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, malowniczo położonego na nadwiślańskiej skarpie. Zobaczymy XIV-wieczny renesansowy ratusz, XIV-wieczny zamek Kazimierzowski, dawną siedzibę królów i książąt polskich, najstarszy i najce...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Frater

Dzień 1

Wyjazd zgodnie z rozkładem przejazdów. Przejazd do Sandomierza - jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, malowniczo położonego na nadwiślańskiej skarpie. Zobaczymy XIV-wieczny renesansowy ratusz, XIV-wieczny zamek Kazimierzowski, dawną siedzibę królów i książąt polskich, najstarszy i najcenniejszy zespół klasztorny dominikanów z kościołem św. Jakuba z XIII w., bramę Opatowską, gotycką bazylikę archikatedralną ze wspaniale zachowaną polichromią, Dom Długosza, zabytkowy spichlerz oraz Collegium Gostomianum - najstarszą szkołę średnią w kraju. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Leska.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Sanoka. Spacer po mieście, zobaczymy zamek królewski Kazimierza Wielkiego, kościół Franciszkanów, rynek z ratuszem, figurę wojaka Szwejka, park miejski. Udamy się do parku etnograficznego, znajdującego się na obszarze 38 ha - największego tego typu parku pod względem liczby obiektów w Polsce. Przejazd do Soliny - zwiedzanie zapory. Następnie rejs statkiem, podczas którego będziemy mogli podziwiać malownicze krajobrazy Zalewu Solińskiego. Powrót na obiadokolację i nocleg. DZIEŃ 3 Śniadanie. Przejazd Dużą Pętlą Bieszczadzką Hoczew - Baligród - Jabłonki - Cisna - Wetlina - Przełęcz Wyżna - Olszanica. Wejście na Połoninę Wetlińską do schroniska PTTK i z powrotem. Ustrzyki Górne - Smolnik - Czarna - Ustrzyki Dolne. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Lwowa. Udamy się na starówkę, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spacer zabytkowymi ulicami, katedra łacińska - jeden z najstarszych kościołów Lwowa, kaplica Boimów, kamienice na rynku - wśród nich Czarna Kamienica, klasycystyczny ratusz, katedra ormiańska, cerkiew garnizonowa pw. św. Piotra i Pawła (dawny kościół jezuitów), kościół Dominikanów (obecnie cerkiew greckokatolicka), Teatr Opery i Baletu, Wały Hetmańskie z Pomnikiem Adama Mickiewicza. Zwiedzanie Muzeum Farmacji. Następnie udamy się na spacer po dzielnicy żydowskiej. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Udamy się na wzgórze Wysoki Zamek oraz kopiec Unii Lubelskiej. Ze szczytu kopca roztacza się piękny widok na miasto oraz wzniesienia Piaskową Górę i Czartowską Skałę. Kolejno zobaczymy kościół św. Elżbiety, katedrę św. Jura, pałac Metropolitów, dawny uniwersytet im. Jana Kazimierza, politechnika. Następnie udamy się na Cmentarz Łyczakowski z autonomiczną częścią tzw. cmentarzem Orląt Lwowskich - najlepiej zachowaną nekropolię polską na Ukrainie oraz miejsce pochówku wielu wybitnych Polaków, m.in. Gabrieli Zapolskiej, Marii Konopnickiej, Władysława Bełzy, Jana Galla, a także wielu żołnierzy biorących udział w powstaniu listopadowym i styczniowym. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd do Żółkwi - miasta Stanisława Żółkiewskiego. Spacer po starówce, zobaczymy m.in. rynek z zabytkowymi kamienicami, kolegiatę śś. Wawrzyńca i Stanisława oraz zamek. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Zapewniamy

• komfortowy przejazd na całej trasie • 5 noclegów w hotelach **/*** lub pensjonatach, pokoje 2-3 os. z łazienkami • 5 śniadań, 5 obiadokolacji • opiekę i informację turystyczną pilota • ubezpieczenie KL + Assistance z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2 000 € i 10 000 zł w RP

Uwagi

• program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom • dokument niezbędny paszport • na wydatki programowe tj bilety wstępu, przewodników miejscowych, jak i inne wydatki zawiązane z realizacją proigramu nalezy posiadac około 100zł+20euro

zamknijBieszczady I LwowBieszczady I Lwow

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Bieszczady I Lwow

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj