Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Podlasie Bialorus

Zdaniem Frater:

Dzień 1 Wyjazd z godnie z rozkładem przejazdów. Przejazd do Białegostoku. Zobaczymy m.in. zespół pałacowo-parkowy Branickich, rynek Kościuszki z późnobarokowym ratuszem, zespół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP, cerkiew pw. św. Mikołaja oraz Operę i Filharmonię Podlaską. Czas wolny na starym mieście. ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Frater

Dzień 1

Wyjazd z godnie z rozkładem przejazdów. Przejazd do Białegostoku. Zobaczymy m.in. zespół pałacowo-parkowy Branickich, rynek Kościuszki z późnobarokowym ratuszem, zespół katedralny pw. Wniebowzięcia NMP, cerkiew pw. św. Mikołaja oraz Operę i Filharmonię Podlaską. Czas wolny na starym mieście. Obiadokolacja i nocleg w Białymstoku lub okolicy.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Hajnówki, nazywanej stolicą Puszczy Białowieskiej. Obejrzymy ciekawą architektonicznie dwupoziomową cerkiew - sobór św. Trójcy. Przejazd do Białowieży. Zobaczymy XIX-wieczny park pałacowy w stylu angielskim, Dom Marszałkowski, stajnię i bramę pałacową. Udamy się do cerkwi pw. Św. Mikołaja Cudotwórcy z oryginalnym ceramicznym ikonostasem. Kolejno zobaczymy carski dworzec kolejowy Białowieża Towarowa - obecnie restauracja. Zwiedzimy także Rezerwat Pokazowy Żubrów. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, po którym udamy się do Wasilkowa. Zwiedzimy Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, ukazujące zabytkową drewnianą architekturę podlaskiej wsi. Przejazd do Tykocina. Krótki spacer po starówce plac Stefana Czarnieckiego, zespół kościelny pw. Trójcy Przenajświętszej, Wielką Synagogę z XVII w. Następnie udamy się do zamku królewskiego z XV wieku. Podczas zwiedzania poznamy niezwykłą historię tego miejsca i jego tajemnice, a także zobaczymy zamkowe podziemia, sale i krużganki, po których przechadzali się królowie. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Grodna. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od nawiedzenia Katedry św. Franciszka Ksawerego - Sanktuarium Matki Bożej Kongregackiej. Ponadto zobaczymy m.in. Stary i Nowy Zamek, cerkiew św. Borysa i Gleba, dom - muzeum Elizy Orzeszkowej, Sobór Pokrowski, klasztor św. Brygidy, Pałac Brzostowskich. Udamy się na cmentarz, gdzie pochowana jest m.in. Eliza Orzeszkowa. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie białoruskiej części Parku Turystyczno-Rekreacyjnego "Kanał Augustowski". Ten unikalny kompleks przyrodniczy rozciąga się wzdłuż granicy, sąsiadując z Polską na zachodzie oraz z Litwą - na północy. Długość kanału na ziemi białoruskiej wynosi 23 km, znajdują się tutaj 4 śluzy i 2 tamy. Odbędziemy niezapomniany rejs statkiem. Kolejno przejazd do miejscowości Sopoćkinie. Zobaczymy kościół Wniebowzięcia NMP z XVIII w., cmentarz żołnierzy polskich poległych podczas wojny 1919-1920 i podczas kampanii wrześniowej 1939, bunkry 68 Grodzieńskiego Rejonu Umocnionego Linii Mołotowa. Powrót do Grodna. Zobaczymy m.in. Wielką Synagogę Chóralną, Pałac Chreptowiczów, Teatr Dramatyczny. Następnie udamy się na spacer głównym deptakiem miasta - ulicą Sowietskaja. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd do Supraśla. Zobaczymy zespół klasztorny - cerkiew pw. św. Jana Teologa, a także udamy się do pałacu Archimandrytów, w którym znajduje się Muzeum Ikon ze zbiorem około 1200 ikon, z których najstarsze pochodzą z XVIII w. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Zapewniamy

•komfortowy przejazd na całej trasie •5 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami •5 śniadań, 5 obiadokolacji •opiekę i informację turystyczną pilota •ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2 000 €, do 10 000 zł w RP

Uwagi

•program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom. •dokument niezbędny paszport • na wydatki programowe tj bilety wstępu, przewodników miejscowych, jak i inne wydatki zawiązane z realizacją proigramu nalezy posiadac około 100zł+20euro

zamknijPodlasie BialorusPodlasie Bialorus

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Podlasie Bialorus

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj