Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Sloneczna Kalabria

Zdaniem Frater:

Dzień 1 Wyjazd zgodnie z rozkładem przejazdów. Przejazd na nocleg do Włoch. W tym dniu nie ma obiadokolacji. Dzień 2 Śniadanie. Udamy się do Wenecji. W czasie spaceru po historycznym centrum podziwiać będziemy m.in. Plac św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, Bazylikę św. Marka (z zewn...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Frater

Dzień 1

Wyjazd zgodnie z rozkładem przejazdów. Przejazd na nocleg do Włoch. W tym dniu nie ma obiadokolacji.

Dzień 2

Śniadanie. Udamy się do Wenecji. W czasie spaceru po historycznym centrum podziwiać będziemy m.in. Plac św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, Bazylikę św. Marka (z zewnątrz), Dzwonnicę, Wieżę Zegarową oraz najpiękniejszy Most Rialto. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Rimini lub okolic.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do San Marino. Zobaczymy trzy potężne zamki - fortece La Rocca o Guaita, La Cesta o Fratta oraz Montale, będące symbolem miasta. Ponadto Pałac Rządowy, Statuę Wolności, pomnik Giuseppe Garibaldiego, kościół Św. Franciszka. Przejazd do Pescary. Czas wolny na jednej z plaż. Przejazd na obiadokolację i nocleg na półwysep Gargano.

Dzień 4

Śniadanie, po którym panoramiczny objazd części półwyspu Gargano. Przebędziemy odcinek pomiędzy Mattinatą, Vieste i Peschici. Stare Vieste, nazywane często perłą Gargano położone jest wysoko na wapiennym cyplu. Miasto najbardziej znane jest z białego monolitu Pizzomuno. Fakultatywnie - rejs dookoła półwyspu Gargano. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd do Bari. Zwiedzanie miasta ze słynną bazyliką, w której spoczywają relikwie św. Mikołaja oraz znajduje się grobowiec królowej Bony. Świątynia ta uważana jest za symbol miasta i jeden z najcenniejszych zabytków architektury romańskiej we Włoszech. Spacer po starówce z krętymi uliczkami i pałacem Sforzów z XVI w. Czas wolny. Następnie udamy się do Alberobello - zwiedzimy miasteczko słynące z unikatowych form budownictwa - domów typu trulli (podstawa w kształcie koła oraz stożkowe dachy kryte kamiennym łupkiem). Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Fakultatywnie zwiedzanie Tropei i Pizzo. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Przejazd do Catanzaro, stolicy regionu Kalabria. Spacer po mieście, zobaczymy m.in. pozostałości normańskiego zamku, bramy Porta di S. Agostino i Porta di Strato, pozostałości murów miejskich, Palazzo deNULL Nobili z XV wieku, w którego murach obecnie znajduje się ratusz. Kolejno przejazd do Paoli, położonej na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego. Spacer po starszej część miasta, z wąskimi uliczkami i typową dla Włoch zabudową. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Przejazd do Matery. Miejsce to uważane jest za jedno z najstarszych nieprzerwanie zamieszkanych miast świata. Historyczna część miasta, zwana Sassi, obejmuje unikatowe domostwa drążone w skale, jedynie z fasadami murowanymi. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie. Przejazd do średniowiecznej Sieny. Spacer po placu Il Campo o kształcie muszli, słynnego z wyścigów konnych Il Palio. Wejdziemy do sal Palazzo Pubblico z freskami z XIV w. Udamy się na Plac Katedralny. Zobaczymy m.in. katedrę z oszałamiającym bogactwem dzieł sztuki, dawny szpital Santa Maria della Scala. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 10

Śniadanie lub przydział pakietów śniadaniowych. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Zapewniamy

- komfortowy przejazd na całej trasie - 9 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2-os., z łazienkami - 9 śniadań, 8 obiadokolacji - opiekę i informację turystyczną pilota - ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2000 € oraz do 10 000 zł w RP

Uwaga

- program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom - dokument niezbędny dowód osobisty lub paszport - dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 780 zł - na wydatki programowe tj. bilety wstępu,przewodników miejscowych,jak i inne wydatki związane z realizacja programu należy przeznaczyć 100 euro

zamknijSloneczna KalabriaSloneczna Kalabria

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Sloneczna Kalabria

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj