Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Ukraina

Zdaniem Frater:

Dzień 1 Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Zamościa. Zobaczymy m.in. Rynek Wielki z ratuszem i kamieniczkami, pałac Zamoyskich, akademię Zamoyskich, synagogę, fortyfikacje, a także katedrę - jedną z najwspanialszych polskich świątyń, której fundatorem był Jan Zam...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Frater

Dzień 1

Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do Zamościa. Zobaczymy m.in. Rynek Wielki z ratuszem i kamieniczkami, pałac Zamoyskich, akademię Zamoyskich, synagogę, fortyfikacje, a także katedrę - jedną z najwspanialszych polskich świątyń, której fundatorem był Jan Zamoyski. Stanowiła ona wotum dziękczynne hetmana za jego liczne zwycięstwa i była ośrodkiem życia religijnego Ordynacji Zamojskiej. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Żółkwi - miasta Stanisława Żółkiewskiego. Zobaczymy rynek z zabytkowymi kamienicami, kolegiatę śś. Wawrzyńca i Stanisława oraz zamek. Następnie udamy się do Oleska. Zwiedzanie zamku, w którym urodził się Jan III Sobieski oraz Michał Korybut Wiśniowiecki - obecnie siedziba filii Lwowskiej Galerii Narodowej. Zobaczymy rzadkie dzieła malarstwa, rzeźby sztuki stosowanej. Spacer po parku z kamiennymi rzeźbami. Przejazd do zamku w Podhorcach - niezwykle cennego zabytku architektury renesansu. W zespole zamkowym zobaczymy pałac otoczony fortyfikacjami z wałami, bastionami i fosą, kościół św. Józefa, bramę wjazdową oraz piękny włoski park z XVIII wieku ze starymi lipami. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Krzemieńca.

Dzień 3

Śniadanie. Spacer śladami Juliusza Słowackiego m.in. dworek-muzeum poety, dawny klasztor Jezuitów - liceum krzemienieckie - najbardziej charakterystyczna budowla miasta. Nawiedzimy kościół rzymskokatolicki pw. św. Stanisława, w którym znajduje się pomnik Juliusza Słowackiego. Zobaczymy także barokowy kościół Jezuitów pw. św. Ignacego Loyoli i św. Stanisława Kostki - obecnie cerkiew Przemienienia Pańskiego. Przejazd do Poczajowa. Zwiedzimy przepiękną Ławrę Zaśnięcia Matki Bożej - sanktuarium Maryjne, zespół cerkwi ze wspaniałymi mozaikami. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Lwowa.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd na starówkę, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spacer zabytkowymi ulicami, katedra łacińska - jeden z najstarszych kościołów Lwowa, kaplica Boimów, kamienice na rynku - wśród nich Czarna Kamienica, klasycystyczny ratusz, katedra ormiańska, cerkiew garnizonowa pw. św. Piotra i Pawła (dawny kościół jezuitów), kościół Dominikanów (obecnie cerkiew greckokatolicka), Teatr Opery i Baletu, Wały Hetmańskie z Pomnikiem Adama Mickiewicza. Następnie udamy się na cmentarz Łyczakowski z autonomiczną częścią tzw. cmentarzem Orląt Lwowskich - najlepiej zachowaną nekropolię polską na Ukrainie oraz miejsce pochówku wielu wybitnych Polaków, m.in. Gabrieli Zapolskiej, Marii Konopnickiej, Władysława Bełzy, Jana Galla, a także wielu żołnierzy biorących udział w powstaniu listopadowym i styczniowym. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Udamy się na wzgórze Wysoki Zamek oraz kopiec Unii Lubelskiej. Ze szczytu kopca roztacza się piękny widok na miasto oraz wzniesienia Piaskową Górę i Czartowską Skałę. Kolejno zobaczymy kościół św. Elżbiety, katedrę św. Jura, pałac Metropolitów, dawny uniwersytet im. Jana Kazimierza, politechnikę, pomnik zamordowanych profesorów lwowskich. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Zapewniamy

• komfortowy przejazd na całej trasie • 4 noclegi w hotelach **/***, pokoje 2-3-os. z łazienkami • 4 śniadania, 4 obiadokolacje • opiekę i informację turystyczną pilota • ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2000 €, do 10 000 zł w RP • na bilety wstępu, przewodników lokalnych, parkingi i inne wydatki programowe należy przeznaczyć ok. 40 € Opłata na wydatki programowe jest integralną częścią ceny wyjazdu - obligatoryjną i niepodlegającą rozliczeniu.

Uwagi

• program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom • dokument niezbędny paszport

zamknijUkrainaUkraina

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Ukraina

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj