Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Wieden

Zdaniem Frater:

Dzień 1 Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Lednic. Zwiedzimy Lednicko-Valticki kompleks pałacowo-parkowy. Będziemy podziwiać zielony obszar pokryty stawami z rosnącymi liliami, bujne lasy, łąki pełne kwiatów i szlachetnego drzewostanu. W ogród i park wkomponowa...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Frater

Dzień 1

Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Lednic. Zwiedzimy Lednicko-Valticki kompleks pałacowo-parkowy. Będziemy podziwiać zielony obszar pokryty stawami z rosnącymi liliami, bujne lasy, łąki pełne kwiatów i szlachetnego drzewostanu. W ogród i park wkomponowano romantyczne budowle, które dodają temu miejscu niepowtarzalnego uroku. Zobaczymy zamek, minaret, oraz szklarnię palmową. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Brna lub okolic.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Objazd Ringiem - reprezentacyjną arterią Wiednia. Zobaczymy gmach Opery Narodowej, neogotycki kościół Wotywny, uniwersytet, Teatr Zamkowy, ratusz z parkiem, gmach parlamentu, Pałac Sądownictwa, pałac Marii Teresy z pomnikiem, Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodnicze (z zewnątrz), Karlsplatz kościół św. Karola Boromeusza, Schwarzenbergerplatz z pałacem Schwarzenbergów, Belweder - unikatowy przykład rezydencji książęcej. Przespacerujemy się malowniczymi uliczkami wiedeńskiej starówki. Zobaczymy gotycką katedrę św. Szczepana - najwspanialszy klejnot gotyku we Wiedniu, plac Graben, otoczony bogatymi pałacami z kolumną morową, dziedzińce cesarskiej rezydencji Hofburg. Następnie przejazd na wzgórze Kahlenberg ze wspaniałą panoramą Wiednia. To właśnie z tego miejsca w 1683 roku król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń z Turkami. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Udamy się do Schonbrunn - dawnej letniej rezydencji Habsburgów. Był on miejscem wielu historycznych wydarzeń, tu odbywał się słynny kongres wiedeński, Napoleon prowadził swoje narady, a w Sali Lustrzanej grywał sześcioletni Mozart. Zwiedzanie sal cesarskich oraz spacer po ogrodach. Znajduje się tu wiele ciekawych obiektów takich jak Palmiarnia ze zbiorem egzotycznych roślin, ogród japoński czy rzymskie ruiny. Zobaczymy także piekarnię dworską, pielęgnującą starą tradycję przyrządzania słodkości. Następnie udamy się do Grinzing - dawnej wioski winiarzy, obecnie willowej dzielnicy z licznymi winiarniami i restauracjami. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Ołomuńca - historycznego centrum regionu Hany. Ołomuniecka starówka uważana jest za drugi najważniejszy, po Pradze, zespół zabytkowy w Czechach. Spacer po starówce. Zobaczymy gotycki ratusz z oryginalnym zegarem astronomicznym, kolumnę Trójcy Świętej z pozłacanymi posągami, wpisaną na Listę UNESCO, kolumnę mariacką, katedrę św. Wacława ze 100-metrową wieżą, zamek z dawnym pałacem biskupa, zespół barokowych fontann. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wyjazdu w późnych godzinach wieczornych.

Zapewniamy

• komfortowy przejazd na całej trasie • 3 noclegi w hotelu **/***, pokoje 2 - os. z łazienkami • 3 śniadania, 3 obiadokolacje • opiekę i informacje turystyczną pilota • ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20 000 € i NNW do 2 000 €, do 10 000 zł w RP • bilety wstępu, przewodników lokalnych, nagłośnienie,parking i inne wydatki programowe należy przeznaczyć 40 Euro Opłata na wydatki programowe jest integralną częścią ceny wyjazdu - obligatoryjną i niepodlegającą rozliczeniu.

Uwagi

• program jest ramowy może ulec drobnym zmianom • dokument niezbędny do wyjazdu dowód osobisty lub paszport

zamknijWiedenWieden

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Wieden

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj