Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

SPRAWDŹ, GDZIE WYJECHAĆ NA WAKACJE

Na świecie jest wiele fascynujących miejsc na wszystkich kontynentach. Najpiękniejsze zakątki Europy, Afryki, Azji, Ameryki, Australii stoją przed Tobą otworem. Zainspiruj się i wybierz idealne miejsce, które chcesz zobaczyć i zwiedzić.

Najpiękniejsze miejsca Fascynujące kultury Wyjątkowe wyprawy
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Afryka

Afryka to kontynent, z którego pochodzili pierwsi ludzie. W Afryce poznasz wyjątkową faunę i florę, wiele bardzo ciekawych kultur i lokalnych wierzeń, a także wypoczniesz na pięknych plażach i zwiedzisz wyjątkowe miejsca.

Botswana jest państwem w południowej Afryce, leżącym pośrodku kontynentu. Do 1966 r. Botswana była brytyjskim protektoratem pod nazwą Beczuana, dziś zaś jest członkiem Unii Afrykańskiej i Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Graniczy z RPA, Namibią, Zimbabwe i Zambią, a 11% jej powierzchni pokrywają parki narodowe.
(czytaj wiecej...)
Egipt to kraj, w którym zarówno można doskonale wypocząć (piękna pogoda trwa tam przez cały rok), jak i uprawiać sporty wodne i zwiedzać poznając historię jednej z najstarszych cywilizacji świata.
(czytaj wiecej...)
Etiopia - państwo kojarzone przede wszystkim z klęskami głodu i biedą, jest jednocześnie miejscem, które posiada wiele unikalnych zabytków związanych z miejscową kulturą oraz religią. Jest to jedyne w tej części Afryki państwo, które nie znalazło się pod wpływem islamu ani żadnej z potęg kolonialnych. Znajdują się tu liczne zabytkowe kościoły i wulkany.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Afryce

Ameryka Południowa

W Ameryce Południowej znajdziesz dżunglę, majestatyczne górskie szczyty i słoneczne plaże. Do tego poznasz ciekawą kulturę i zwiedzisz zabytki kultury prekolumbijskiej.

Argentyna, drugie co do wielkości państwo Ameryki Południowej, to prawdziwa skarbnica turystycznych atrakcji. Swoje apetyty zaspokoją tu zarówno amatorzy nadmorskich rozrywek, jak i miłośnicy białego szaleństwa, entuzjaści górskich wspinaczek czy fascynaci malowniczych krajobrazów i piękna dzikiej przyrody.
(czytaj wiecej...)
Brazylia jest największym państwem Ameryki Południowej oraz piątym co do wielkości krajem na świecie. To ojczyzna samby i bossa novy oraz miejsce, w którym odbywa się najsłynniejszy karnawał świata. Brazylia to także kraj wyjątkowy pod względem przyrody. Przepływa przez nią Amazonka, rzeka o największym dorzeczu na świecie.
(czytaj wiecej...)
Chile znajduje się w południowo-zachodniej części Ameryki Południowej, zajmując wąski pas wybrzeża kontynentu o długości przekraczającej 4 tys. kilometrów. Kraj ten wprost obfituje w piękne krajobrazy, które można podziwiać w wielu parkach krajobrazowych i pomnikach przyrody.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Ameryce Południowej

Ameryka Północna

Amerykański sen USA i zachwycająca przyrodą Kanada – w Ameryce Północnej na pewno doskonale spędzisz urlop i poznasz ciekawe i znane na całym świecie miejsca.

Większe wyspy i mniejsze wysepki - tak właśnie można opisać Bahamy, kraj położony między Kubą a Florydą w Ameryce Północnej. Charakteryzują go wspaniałe, jasne plaże, błękitna woda, ogromne pokłady rafy koralowej i ciekawa kultura.
(czytaj wiecej...)
Niewielka wyspa mająca 260 tys. mieszkańców, z czego prawie połowa zamieszkuje stolicę. Co roku ściąga mnóstwo turystów spragnionych słońca, pogody i karaibskiej zabawy. Barbados to ojczyzna słynnej wokalistki Rihanny.
(czytaj wiecej...)
Oferty
Dominika jest jedną z najsłabiej rozwiniętych i jednocześnie najmniej odwiedzanych wysp Karaibów, a dokładniej archipelagu Małych Antyli. Ruszając w podróż właśnie tu, będziesz miał okazję przejść przez nieprzemierzony szlak Waitukubuli, zobaczyć egzotyczną roślinność, górzyste, wulkaniczne tereny i niewielkie, bezludne plaże.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Ameryce Północnej

Azja

Azja wita turystów bogactwem kultur, wyjątkową przyrodą i zróżnicowanym klimatem. Poznaj kraje i regiony Azji i wybierz miejsce, które chcesz odwiedzić.

Armenia, państwo położone na południe od Kaukazu, jest krainą o pięknych krajobrazach. Słynie ona przede wszystkim z góry Ararat, uznawanej jako święta ze względu na to, że ponoć na niej Noe zakończył rejs swoją Arką.
(czytaj wiecej...)
Azerbejdżan jest państwem o bogatej historii, położonym nad największym jeziorem świata oraz u podnóży jednych z najwyższych gór Europy - Kaukazu. Wszystko to sprawia, że jest państwem, które może zaoferować coś zarówno dla fanów plażowania, jak i dla miłośników narciarstwa
(czytaj wiecej...)
Jeden z najmniej popularnych kierunków turystycznych na świecie. Duże pole do popisu dla podróżników i odkrywców. Bogata fauna i flora oraz przyjaźni mieszkańcy to znaki rozpoznawcze Bangladeszu.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Azji

Europa

W Europie zwiedzisz historyczne miejsca i zabytki ważne dla naszej cywilizacji. Europa to również piękne plaże, wyjątkowe miasta i mnóstwo atrakcji, dzięki którym Twoje wakacje będą niezapomniane.

Przez wiele dekad będąca odizolowaną od reszty świata tajemnicza Albania urzeka swoją unikalną historią i kulturą. Obok ponad 700,000 rozsianych po jej terytorium bunkrów, będących pamiątką po XX-wiecznych dziejach tego kraju, znajdziemy tu zabytki starożytnego świata helleńskiego, jak również wpływy bizantyjskie i osmańskie - zwiedzając Albanię, niemal na każdym kroku można natknąć się na bardzo dobrze zachowane, liczne pamiątki po jej barwnej, wielowiekowej historii. Jednakże Albania to nie tylko zabytki, ale również piękne plaże, górskie krajobrazy i rozległe, głębokie jeziora - miejsca w sam raz zarówno do relaksu, jak i dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu.
(czytaj wiecej...)
Położona między Hiszpanią a Francją mała Andora ma wiele do zaoferowania turystom. Andora słynie z doskonałych warunków narciarskich. Trasy zjazdowe mają wszystkie poziomy trudności, a dodatkowym atutem jest słońce, które w Andorze świeci niemal przez cały rok.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Europie
Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj