Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij

SPRAWDŹ, GDZIE WYJECHAĆ NA WAKACJE

Na świecie jest wiele fascynujących miejsc na wszystkich kontynentach. Najpiękniejsze zakątki Europy, Afryki, Azji, Ameryki, Australii stoją przed Tobą otworem. Zainspiruj się i wybierz idealne miejsce, które chcesz zobaczyć i zwiedzić.

Najpiękniejsze miejsca Fascynujące kultury Wyjątkowe wyprawy
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Afryka

Afryka to kontynent, z którego pochodzili pierwsi ludzie. W Afryce poznasz wyjątkową faunę i florę, wiele bardzo ciekawych kultur i lokalnych wierzeń, a także wypoczniesz na pięknych plażach i zwiedzisz wyjątkowe miejsca.

Egipt to kraj, w którym zarówno można doskonale wypocząć (piękna pogoda trwa tam przez cały rok), jak i uprawiać sporty wodne i zwiedzać poznając historię jednej z najstarszych cywilizacji świata.
(czytaj wiecej...)
Choć Gambia jest bardzo małym krajem, to na pewno zasługuje na to, by ją odwiedzić. Kraj z trzech stron graniczy z Senegalem, który przy okazji można zwiedzić. W Gambii znajdziemy piękne złote plaże oraz bujną florę i faunę. Mieszkańcy Gambii znani są z gościnności, uśmiechu i poczucia humoru.
(czytaj wiecej...)
Kenia słynie z piękna dzikiej przyrody i jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć bliskości egzotycznej flory i fauny wschodniego wybrzeża Afryki. Lecz Kenia to nie tylko rozległe, gorące sawanny, ale również wysokie góry z drugim najwyższym szczytem Afryki, piękne nadoceaniczne plaże czy będące królestwem flamingów jezioro Nakuru. Postkolonialne miasta Mombasa i Nairobi wraz z liczącym setki lat zabytkowym miasteczkiem Lamu pozwolą zgłębić barwną historię tego zakątka Afryki.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Afryce

Ameryka Południowa

W Ameryce Południowej znajdziesz dżunglę, majestatyczne górskie szczyty i słoneczne plaże. Do tego poznasz ciekawą kulturę i zwiedzisz zabytki kultury prekolumbijskiej.

Argentyna, drugie co do wielkości państwo Ameryki Południowej, to prawdziwa skarbnica turystycznych atrakcji. Swoje apetyty zaspokoją tu zarówno amatorzy nadmorskich rozrywek, jak i miłośnicy białego szaleństwa, entuzjaści górskich wspinaczek czy fascynaci malowniczych krajobrazów i piękna dzikiej przyrody.
(czytaj wiecej...)
Brazylia jest największym państwem Ameryki Południowej oraz piątym co do wielkości krajem na świecie. To ojczyzna samby i bossa novy oraz miejsce, w którym odbywa się najsłynniejszy karnawał świata. Brazylia to także kraj wyjątkowy pod względem przyrody. Przepływa przez nią Amazonka, rzeka o największym dorzeczu na świecie.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Chile znajduje się w południowo-zachodniej części Ameryki Południowej, zajmując wąski pas wybrzeża kontynentu o długości przekraczającej 4 tys. kilometrów. Kraj ten wprost obfituje w piękne krajobrazy, które można podziwiać w wielu parkach krajobrazowych i pomnikach przyrody.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Ameryce Południowej

Ameryka Północna

Amerykański sen USA i zachwycająca przyrodą Kanada – w Ameryce Północnej na pewno doskonale spędzisz urlop i poznasz ciekawe i znane na całym świecie miejsca.

Niewielka wyspa mająca 260 tys. mieszkańców, z czego prawie połowa zamieszkuje stolicę. Co roku ściąga mnóstwo turystów spragnionych słońca, pogody i karaibskiej zabawy. Barbados to ojczyzna słynnej wokalistki Rihanny.
(czytaj wiecej...)
Dominikana zachwyca szerokimi, długimi, piaszczystymi plażami, malowniczymi wodospadami i szczytami gór. Urocze są również karaibskie wioski, a kolonialne miejskie zabytki opowiadają ciekawe dzieje tego kraju. Wypoczynek na Dominikanie to spełnienie marzeń o idealnych wakacjach pełnych słońca i radości.
(czytaj wiecej...)
Piaszczyste plaże, zróżnicowane krajobrazy, cudowna pogoda i gościnni, przyjaźni mieszkańcy. Taka właśnie jest Jamajka - pełna zabawy, słońca i muzyki. Jamajka zachwyca zielenią lasów, białymi i czarnymi plażami oraz majestatycznymi szczytami Gór Błękitnych.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Ameryce Północnej

Azja

Azja wita turystów bogactwem kultur, wyjątkową przyrodą i zróżnicowanym klimatem. Poznaj kraje i regiony Azji i wybierz miejsce, które chcesz odwiedzić.

Jeden z najmniej popularnych kierunków turystycznych na świecie. Duże pole do popisu dla podróżników i odkrywców. Bogata fauna i flora oraz przyjaźni mieszkańcy to znaki rozpoznawcze Bangladeszu.
(czytaj wiecej...)
O Państwie Środka napisano już mnóstwo książek i przewodników turystycznych. Trudno jednak zaprzeczyć, że Chiny są państwem wyjątkowym i wartym odwiedzenia nie jeden raz.
(czytaj wiecej...)
Cypr - ojczyzna pięknej Afrodyty, pełna zalanych słońcem plaż, które oblewa lazurowa, krystalicznie czysta woda. To piękne i wyjątkowe miejsce na spędzenie wakacji.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Azji

Europa

W Europie zwiedzisz historyczne miejsca i zabytki ważne dla naszej cywilizacji. Europa to również piękne plaże, wyjątkowe miasta i mnóstwo atrakcji, dzięki którym Twoje wakacje będą niezapomniane.

Przez wiele dekad będąca odizolowaną od reszty świata tajemnicza Albania urzeka swoją unikalną historią i kulturą. Obok ponad 700,000 rozsianych po jej terytorium bunkrów, będących pamiątką po XX-wiecznych dziejach tego kraju, znajdziemy tu zabytki starożytnego świata helleńskiego, jak również wpływy bizantyjskie i osmańskie - zwiedzając Albanię, niemal na każdym kroku można natknąć się na bardzo dobrze zachowane, liczne pamiątki po jej barwnej, wielowiekowej historii. Jednakże Albania to nie tylko zabytki, ale również piękne plaże, górskie krajobrazy i rozległe, głębokie jeziora - miejsca w sam raz zarówno do relaksu, jak i dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu.
(czytaj wiecej...)
Położona między Hiszpanią a Francją mała Andora ma wiele do zaoferowania turystom. Andora słynie z doskonałych warunków narciarskich. Trasy zjazdowe mają wszystkie poziomy trudności, a dodatkowym atutem jest słońce, które w Andorze świeci niemal przez cały rok.
(czytaj wiecej...)
Bułgaria to kraj o długiej i bogatej historii, sięgającej wczesnego średniowiecza, czego świadectwem są między innymi liczne dobrze zachowane monastery i fortyfikacje. Zróżnicowane ukształtowanie terenu zapewni atrakcje zarówno miłośnikom górskich wspinaczek oraz białego szaleństwa, jak i amatorom nadmorskiego relaksu. Dla entuzjastów historycznych ciekawostek gratkę stanowić będą stanowiska archeologiczne oraz zabytki kultury antycznej - helleńskiej i rzymskiej - oraz późniejszych: bizantyjskiej i osmańskiej.
(czytaj wiecej...)
Zobacz wszystkie popularne kierunki w Europie
Preferowany
kontakt
Klikając wyślij zgadzam się zregulaminem serwisu

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj