Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

AFRYKA

Afryka to drugi największy kontynent na Ziemi. Przyciąga wyjątkową, urozmaiconą fauną i florą oraz bogactwem kultur i wierzeń. Podróż do Afryki to przygoda, której nigdy się nie zapomina.

Zachwycająca przyroda Bogactwo kultur Wiele możliwości wypoczynku
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Afryka to kontynent, z którego pochodzili pierwsi ludzie. W Afryce poznasz wyjątkową faunę i florę, wiele bardzo ciekawych kultur i lokalnych wierzeń, a także wypoczniesz na pięknych plażach i zwiedzisz wyjątkowe miejsca.

Botswana jest państwem w południowej Afryce, leżącym pośrodku kontynentu. Do 1966 r. Botswana była brytyjskim protektoratem pod nazwą Beczuana, dziś zaś jest członkiem Unii Afrykańskiej i Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Graniczy z RPA, Namibią, Zimbabwe i Zambią, a 11% jej powierzchni pokrywają parki narodowe.
(czytaj wiecej...)
Egipt to kraj, w którym zarówno można doskonale wypocząć (piękna pogoda trwa tam przez cały rok), jak i uprawiać sporty wodne i zwiedzać poznając historię jednej z najstarszych cywilizacji świata.
(czytaj wiecej...)
Etiopia - państwo kojarzone przede wszystkim z klęskami głodu i biedą, jest jednocześnie miejscem, które posiada wiele unikalnych zabytków związanych z miejscową kulturą oraz religią. Jest to jedyne w tej części Afryki państwo, które nie znalazło się pod wpływem islamu ani żadnej z potęg kolonialnych. Znajdują się tu liczne zabytkowe kościoły i wulkany.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Choć Gambia jest bardzo małym krajem, to na pewno zasługuje na to, by ją odwiedzić. Kraj z trzech stron graniczy z Senegalem, który przy okazji można zwiedzić. W Gambii znajdziemy piękne złote plaże oraz bujną florę i faunę. Mieszkańcy Gambii znani są z gościnności, uśmiechu i poczucia humoru.
(czytaj wiecej...)
Kenia słynie z piękna dzikiej przyrody i jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć bliskości egzotycznej flory i fauny wschodniego wybrzeża Afryki. Lecz Kenia to nie tylko rozległe, gorące sawanny, ale również wysokie góry z drugim najwyższym szczytem Afryki, piękne nadoceaniczne plaże czy będące królestwem flamingów jezioro Nakuru. Postkolonialne miasta Mombasa i Nairobi wraz z liczącym setki lat zabytkowym miasteczkiem Lamu pozwolą zgłębić barwną historię tego zakątka Afryki.
(czytaj wiecej...)
Madagaskar to największa wyspa na Oceanie Indyjskim. Bardzo ciekawa kultura i wyjątkowa, niespotykana nigdzie indziej przyroda przyciąga co roku turystów spragnionych idealnych wakacji.
(czytaj wiecej...)
Maroko jest jedną z najbardziej znanych destynacji turystycznych Afryki, od lat turyści są przyciągani jego historycznymi miastami do których należy chociażby Marrakesz i Fez. Z racji na położenie między Saharą a Oceanem Atlantyckim może się poszczycić doskonałą pogodą.
(czytaj wiecej...)
Oferty
Mauritius słynie z bujnej przyrody (wspaniała rafa koralowa, lasy deszczowe, góry) i z mozaiki kultur, która wytworzyła się na przestrzeni sześciu wieków historii wyspy. Dziś na Mauritius przybywają turyści spragnieni wypoczynku na słonecznych plażach, pasjonaci nurkowania i kitesurfingu.
(czytaj wiecej...)
Mozambik to państwo położone w południowo-wschodniej Afryce. Jest byłą kolonią portugalską o obszernej i długiej historii. Swoje wpływy mieli tu Hindusi, a także Arabowie. Dziś obok pamiątek po ich obecności można zobaczyć niezwykłe zabytki oraz miejscowe parki narodowe.
(czytaj wiecej...)
Położone na 115 wyspach Seszele kuszą rajskimi plażami i przepięknymi krajobrazami. Amatorom sportów wodnych i nurkowania oferują doskonałe warunki do realizowania tych pasji, a przy tym stanowią intrygującą mieszankę kultur: francuskiej, brytyjskiej, afrykańskiej, indyjskiej, chińskiej i arabskiej. Seszele to doskonały kierunek dla wszystkich spragnionych wypoczynku wśród bajecznych krajobrazów.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Tanzania słynie z pięknego i bardzo zróżnicowanego krajobrazu. To tutaj spotykają się bajeczne, słoneczne plaże z najwyższą górą Afryki - Kilimandżaro. Tętniące życiem rezerwaty przyrody pozwolą doświadczyć dzikiego piękna flory i fauny tego kraju.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Tunezja to kraj, gdzie w fascynujący sposób splata się kultura arabska z europejską, głównie francuską. Piękna pogoda i starożytne zabytki przyciągają co roku rzesze turystów z całego świata.
(czytaj wiecej...)
Na Oceanie Atlantyckim leży niezwykły archipelag: 10 wulkanicznych wysp i 5 małych skalistych wysepek. Można na nie podróżować przez cały rok, bo zawsze dopisuje doskonała pogoda.
(czytaj wiecej...)
Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj