Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij

AMERYKA PÓŁNOCNA

Ameryka Północna to słynne na całym świecie miejsca w Stanach Zjednoczonych i fascynująca, trochę tajemnicza Kanada. Zwiedzanie Ameryki Północnej to gwarancja wspaniałej przygody i niezapomnianych wrażeń.

Wyjątkowe i słynne miejsca Fauna i flora Świetny kierunek wycieczek objazdowych
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Amerykański sen USA i zachwycająca przyrodą Kanada – w Ameryce Północnej na pewno doskonale spędzisz urlop i poznasz ciekawe i znane na całym świecie miejsca.

Niewielka wyspa mająca 260 tys. mieszkańców, z czego prawie połowa zamieszkuje stolicę. Co roku ściąga mnóstwo turystów spragnionych słońca, pogody i karaibskiej zabawy. Barbados to ojczyzna słynnej wokalistki Rihanny.
(czytaj wiecej...)
Dominikana zachwyca szerokimi, długimi, piaszczystymi plażami, malowniczymi wodospadami i szczytami gór. Urocze są również karaibskie wioski, a kolonialne miejskie zabytki opowiadają ciekawe dzieje tego kraju. Wypoczynek na Dominikanie to spełnienie marzeń o idealnych wakacjach pełnych słońca i radości.
(czytaj wiecej...)
Piaszczyste plaże, zróżnicowane krajobrazy, cudowna pogoda i gościnni, przyjaźni mieszkańcy. Taka właśnie jest Jamajka - pełna zabawy, słońca i muzyki. Jamajka zachwyca zielenią lasów, białymi i czarnymi plażami oraz majestatycznymi szczytami Gór Błękitnych.
(czytaj wiecej...)
Kuby nie da się porównać z żadnym innym krajem. Piękne karaibskie plaże z białym odbijającym się w słońcu piaskiem to nie wszystko. Kuba to także tętniąca życiem Hawana: pełna zabytków w stylu kolonialnym, starych samochodów i roztańczonych, gościnnych mieszkańców.
(czytaj wiecej...)
W Meksyku znajdują się jedne z najładniejszych plaż na świecie. Znajdziemy tam również ślady obecności tajemniczych kultur Majów i Azteków, zabytki z czasów kolonialnych i różnorodną faunę i florę.
(czytaj wiecej...)
Preferowany
kontakt
Klikając wyślij zgadzam się zregulaminem serwisu

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj