Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

AMERYKA PÓŁNOCNA

Ameryka Północna to słynne na całym świecie miejsca w Stanach Zjednoczonych i fascynująca, trochę tajemnicza Kanada. Zwiedzanie Ameryki Północnej to gwarancja wspaniałej przygody i niezapomnianych wrażeń.

Wyjątkowe i słynne miejsca Fauna i flora Świetny kierunek wycieczek objazdowych
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Amerykański sen USA i zachwycająca przyrodą Kanada – w Ameryce Północnej na pewno doskonale spędzisz urlop i poznasz ciekawe i znane na całym świecie miejsca.

Większe wyspy i mniejsze wysepki - tak właśnie można opisać Bahamy, kraj położony między Kubą a Florydą w Ameryce Północnej. Charakteryzują go wspaniałe, jasne plaże, błękitna woda, ogromne pokłady rafy koralowej i ciekawa kultura.
(czytaj wiecej...)
Niewielka wyspa mająca 260 tys. mieszkańców, z czego prawie połowa zamieszkuje stolicę. Co roku ściąga mnóstwo turystów spragnionych słońca, pogody i karaibskiej zabawy. Barbados to ojczyzna słynnej wokalistki Rihanny.
(czytaj wiecej...)
Oferty
Dominika jest jedną z najsłabiej rozwiniętych i jednocześnie najmniej odwiedzanych wysp Karaibów, a dokładniej archipelagu Małych Antyli. Ruszając w podróż właśnie tu, będziesz miał okazję przejść przez nieprzemierzony szlak Waitukubuli, zobaczyć egzotyczną roślinność, górzyste, wulkaniczne tereny i niewielkie, bezludne plaże.
(czytaj wiecej...)
Dominikana zachwyca szerokimi, długimi, piaszczystymi plażami, malowniczymi wodospadami i szczytami gór. Urocze są również karaibskie wioski, a kolonialne miejskie zabytki opowiadają ciekawe dzieje tego kraju. Wypoczynek na Dominikanie to spełnienie marzeń o idealnych wakacjach pełnych słońca i radości.
(czytaj wiecej...)
Oferty
Państwo wyspiarskie, złożone z Grenady i wielu mniejszych wysp Małych Antyli, zaprasza wszystkich spragnionych błogiego wypoczynku na gorącym, złotym piasku błękitnego wybrzeża. To raj dla miłośników rafy koralowej i nurkowania, przyrody oraz romantycznych spacerów.
(czytaj wiecej...)
Gwadelupa to wiele wysp połączonych w jedno państwo, będące pod panowaniem Francji. Turystów przyciąga tu łagodny klimat, gorące wody, piękne plaże, czynne wulkany i górzyste tereny idealne na wspinaczki i spacery. Nie mówi się o niej dużo, dziwimy się dlaczego!
(czytaj wiecej...)
Piaszczyste plaże, zróżnicowane krajobrazy, cudowna pogoda i gościnni, przyjaźni mieszkańcy. Taka właśnie jest Jamajka - pełna zabawy, słońca i muzyki. Jamajka zachwyca zielenią lasów, białymi i czarnymi plażami oraz majestatycznymi szczytami Gór Błękitnych.
(czytaj wiecej...)
W dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego Kostaryka oznacza Bogate Wybrzeże, czyli dokładnie to, jakim jest. Przepiękne wybrzeża, różniące się od siebie ze względu na położenie zarówno nad Pacyfikiem, jak i nad Morzem Karaibskim, bogaty świat roślin i zwierząt, zachwycające górsko-wyżynne krajobrazy i wspaniała pogoda. To właśnie okrywa przed światem Kostaryka.
(czytaj wiecej...)
Kuby nie da się porównać z żadnym innym krajem. Piękne karaibskie plaże z białym odbijającym się w słońcu piaskiem to nie wszystko. Kuba to także tętniąca życiem Hawana: pełna zabytków w stylu kolonialnym, starych samochodów i roztańczonych, gościnnych mieszkańców.
(czytaj wiecej...)
W Meksyku znajdują się jedne z najładniejszych plaż na świecie. Znajdziemy tam również ślady obecności tajemniczych kultur Majów i Azteków, zabytki z czasów kolonialnych i różnorodną faunę i florę.
(czytaj wiecej...)
Oferty
O Panamie słyszał chyba każdy - że jest państwem łączącym dwie Ameryki: Północną i Południową oraz, że dzięki wybudowanemu Kanałowi Panamskiemu w jej najwęższym miejscu można przedostać się z wód Pacyfiku na wody Morza Karaibskiego. Ale czy to wszystko, co warto wiedzieć o tym stosunkowo niewielkim kraju?
(czytaj wiecej...)
Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj