Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

AMERYKA POŁUDNIOWA

To właśnie w Ameryce Południowej narodziło się tango. Wspaniały kierunek dla tych, którzy lubią zwiedzać, eksplorować, ale również dla miłośników wypoczynku na plaży.

Zabytki cywilizacji prekolumbijskiej Fascynująca przyroda Piękne krajobrazy
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

W Ameryce Południowej znajdziesz dżunglę, majestatyczne górskie szczyty i słoneczne plaże. Do tego poznasz ciekawą kulturę i zwiedzisz zabytki kultury prekolumbijskiej.

Argentyna, drugie co do wielkości państwo Ameryki Południowej, to prawdziwa skarbnica turystycznych atrakcji. Swoje apetyty zaspokoją tu zarówno amatorzy nadmorskich rozrywek, jak i miłośnicy białego szaleństwa, entuzjaści górskich wspinaczek czy fascynaci malowniczych krajobrazów i piękna dzikiej przyrody.
(czytaj wiecej...)
Brazylia jest największym państwem Ameryki Południowej oraz piątym co do wielkości krajem na świecie. To ojczyzna samby i bossa novy oraz miejsce, w którym odbywa się najsłynniejszy karnawał świata. Brazylia to także kraj wyjątkowy pod względem przyrody. Przepływa przez nią Amazonka, rzeka o największym dorzeczu na świecie.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Chile znajduje się w południowo-zachodniej części Ameryki Południowej, zajmując wąski pas wybrzeża kontynentu o długości przekraczającej 4 tys. kilometrów. Kraj ten wprost obfituje w piękne krajobrazy, które można podziwiać w wielu parkach krajobrazowych i pomnikach przyrody.
(czytaj wiecej...)
Ekwador to kraj pod wieloma względami wyjątkowy. Choć nie jest dużym państwem, ma bardzo zróżnicowany klimat i kilka odmiennych geograficznie regionów. Środek kraju przecinają majestatyczne Andy, na wschodzie jest amazońska zielona dżungla, na zachodzie wybrzeże Pacyfiku, a 1000 km od lądu - Wyspy Galapagos.
(czytaj wiecej...)
To bezpośrednie tłumaczenie indiańskiego słowa „gujana” idealnie opisuje charakter turystyczny kraju. Tu swój cel podróży znajdą wielbiciele przygód przetrwańczych pośród wzniesień, dolin, rzek, błotnych nizin i bagien. Pełnia biologicznej różnorodności, niezliczone hektary lasów równikowych i zachwycające panoramy niezbadnej dziczy.
(czytaj wiecej...)
Państwo z dorobkiem kultury indiańsko-hiszpańskiej oferuje bogactwo krajobrazów, zabytków i nieodkrytych skrawków naszej planety. Pełnia życia i przepełnione muzyką dzielnice, zanikający stereotyp najniebezpieczniejszych miast i zachwycająca nieprzewidywalna natura tworzą klimat, który przyciąga coraz więcej turystów.
(czytaj wiecej...)
Peru to kraj położony w zachodniej części Ameryki Południowej i jest trzecim co do wielkości państwem tego kontynentu. Choć do jego powstania przyczynili się hiszpańscy konkwistadorzy, to region ten posiada bardzo bogatą historię sięgającą czasów prekolumbijskich, na długo przed przybyciem tu europejskich kolonizatorów.
(czytaj wiecej...)
Wenezuela to idealne miejsce dla zapalonych fotografów i podróżników lubujących się w dzikiej przyrodzie. Można zaplanować wycieczkę przez górskie tereny, obfitującą w rzeki nizinę, las równikowy czy po prostu odpocząć nad turkusowymi wodami w kurorcie nad Atlantykiem. Południowoamerykańskie piękno naturalnych krajobrazów zachwyci każdego.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj