Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

AZJA

Azja to bardzo zróżnicowany kulturowo kontynent, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pobyt w Azji to także gwarancja kontaktu z wyjątkową przyrodą i zwiedzanie starożytnych zabytków. Zdecyduj się na egzotyczną wycieczkę do Azji!

Fascynujące egzotyczne kultury Fauna i flora Znakomita kuchnia
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Azja wita turystów bogactwem kultur, wyjątkową przyrodą i zróżnicowanym klimatem. Poznaj kraje i regiony Azji i wybierz miejsce, które chcesz odwiedzić.

Armenia, państwo położone na południe od Kaukazu, jest krainą o pięknych krajobrazach. Słynie ona przede wszystkim z góry Ararat, uznawanej jako święta ze względu na to, że ponoć na niej Noe zakończył rejs swoją Arką.
(czytaj wiecej...)
Azerbejdżan jest państwem o bogatej historii, położonym nad największym jeziorem świata oraz u podnóży jednych z najwyższych gór Europy - Kaukazu. Wszystko to sprawia, że jest państwem, które może zaoferować coś zarówno dla fanów plażowania, jak i dla miłośników narciarstwa
(czytaj wiecej...)
Jeden z najmniej popularnych kierunków turystycznych na świecie. Duże pole do popisu dla podróżników i odkrywców. Bogata fauna i flora oraz przyjaźni mieszkańcy to znaki rozpoznawcze Bangladeszu.
(czytaj wiecej...)
O Państwie Środka napisano już mnóstwo książek i przewodników turystycznych. Trudno jednak zaprzeczyć, że Chiny są państwem wyjątkowym i wartym odwiedzenia nie jeden raz.
(czytaj wiecej...)
Cypr - ojczyzna pięknej Afrodyty, pełna zalanych słońcem plaż, które oblewa lazurowa, krystalicznie czysta woda. To piękne i wyjątkowe miejsce na spędzenie wakacji.
(czytaj wiecej...)
Gruzja coraz częściej znajduje się na liście miejsc, które należy odwiedzić. To rzeczywiście bardzo interesujący kraj pełen niezwykłych krajobrazów i z ciekawą kulturą.
(czytaj wiecej...)
Kraj składający się z blisko 19 tysięcy wysp znany jest z doskonałych warunków pogodowych, przepięknych plaż, bogatej historii oraz licznych możliwości aktywnego wypoczynku. Przez wiele osób Indonezja uważana jest za ostatni raj na ziemi.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Iran to kraj, w którym można przede wszystkim odkryć historie najstarszych cywilizacji i ich zabytki, poznać dogłębnie szyicki odłam islamu oraz zaratusztrianizm, a także ujrzeć jedne z najpiękniejszych budowli świata.
(czytaj wiecej...)
Japonia to wyjątkowy kraj łączący w sobie bogatą historię, wiele zabytków oraz nowoczesność. Państwo jest bardzo zróżnicowane, od górskiej północy znanej z kurortów zimowych, po centralną część kraju z licznymi miastami i dolinami, aż po tropikalne południe, które szczególnie latem jest chętnie odwiedzane z uwagi na piękne plaże.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Jordania to kraj, w którym zachwycą nas malownicze pustynie. Warto zapoznać się z dziejami kultur, których przedstawiciele mieszkali dawniej na tych terenach. Jordania to również kraj, w którym można aktywnie wypoczywać, uprawiać jeździectwo czy wspinaczkę.
(czytaj wiecej...)
Kambodża jest krajem o długiej i barwnej, lecz także tragicznej historii. O czasach jej świetności przypadającej na okres średniowiecznego Imperium Khmerów przypominają piękne hinduistyczne świątynie z monumentalną Angkor Wat na czele. Znaleźć tu można również zabytki z czasów kolonialnych, kiedy to Kambodża znajdowała się pod wpływami francuskimi. Z kolei o najnowszej, tragicznej historii z okresu rządów Czerwonych Khmerów informują miejsca wielkich ludzkich tragedii, tzw. Pola Śmierci. Ale Kambodża to również piękne piaszczyste plaże, gęste lasy deszczowe, rzeka Mekong czy największe w południowo-wschodniej Azji słodkowodne jezioro Tonle Sap.
(czytaj wiecej...)
Kazachstan - państwo nieodkryte i praktycznie nie kojarzące się w żaden pozytywny sposób. Większość skojarzeń dotyczy ponurego stalinowskiego okresu i zesłań. Nie mniej Kazachstan z pewnością jest ciekawy, czy to ze względu na swoją kulturę, czy fakt, że z mieszczącej się tu miejscowości Bajkonur odbywają się loty kosmiczne.
(czytaj wiecej...)
Kirgistan jest państwem zachwycających widoków, gościnnych ludzi, a także koni i toczącego się wokół nich życia wielu koczowniczych mieszkańców tego kraju.
(czytaj wiecej...)
To kraj, który nie jest tak popularny turystycznie jak chociażby sąsiadująca z nim Tajlandia. Czy to znaczy, że jest gorszy? Absolutnie nie! W Laosie zaznacie spokoju, spróbujecie pysznej kuchni oraz odkryjecie niezwykłe miejsca, które widzieli tylko nieliczni.
(czytaj wiecej...)
Malediwy zachwycają pięknymi plażami z krystalicznie czystą wodą. Bajeczne atole i rafy koralowe urzekną każdego miłośnika nadmorskiego relaksu, a także amatorów sportów wodnych i nurkowania. Położone w idealnych lokalizacjach luksusowe resorty zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych turystów.
(czytaj wiecej...)
Oman - bajeczny kraj otwarty na turystów, bezpieczny i zapewniający niezapomniane wrażenia. Urlopowiczów czekają egzotyczne krajobrazy, złociste plaże i magiczny klimat arabskiej kultury.
(czytaj wiecej...)
Regiony
Miasto-państwo będące jednym z najbardziej pomieszanych kulturowo krajów na świecie. Jedno z najbardziej rozwiniętych państw globu. Najlepiej czuć będą się tutaj miłośnicy dużych miast, rozrywki, a także zakupów, ponieważ Singapur uchodzi za zakupowe centrum tej części Azji.
(czytaj wiecej...)
Niekończące się plantacje herbaty, karmienie małych słoni i kąpanie ich w rzece. Do tego gorący klimat, uśmiechnięci i rozmowni ludzie, którym nie przeszkadza słabo rozwinięta infrastruktura kraju. Na Sri Lance można „zarazić się” radością życia.
(czytaj wiecej...)
Tajlandia to kraj o długiej i bardzo ciekawej historii i kulturze. 30 tysięcy pięknych buddyjskich świątyń, różnorodna flora i fauna, a do tego fantastyczne plaże i mnóstwo atrakcji. W Tajlandii idealnie splata się tradycja z nowoczesnością.
(czytaj wiecej...)
Turcja to kraj pełen niezwykłych starożytnych zabytków, przepięknych plaż i górskich szczytów. Turcja ma bardzo ciekawą i fascynującą historię, kulturę i tradycję. Słynie także z luksusowych, ogromnych i wyposażonych we wszelkie atrakcje kompleksów hotelowych.
(czytaj wiecej...)
Uzbekistan - Brama Orientu, miejsce spotkań kultur. Jest destynacją przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną poznawać ciekawe historie i inne kultury.
(czytaj wiecej...)
Zapierające dech w piersiach widoki, przyjaźni mieszkańcy oraz liczne zabytki to niezaprzeczalne zalety Wietnamu. Miłośnicy nadmorskiego wypoczynku docenią zarówno piękne piaszczyste plaże i wydmy, jak i bajeczne piękno zatoki Ha Long, zwanej również "Zatoką Lądujących Smoków". Amatorów górskich atrakcji zainteresują widoki rozciągających się na stokach gór rozległych pól ryżowych czy wyprawy w czeluście głębokich jaskiń. Osoby zainteresowane historią Wietnamu będą mogły zapoznać się z pięknymi zabytkami z czasów dynastycznych i kolonialnych, a także najnowszych, z których na szczególną uwagę zasługują wielokilometrowe podziemne tunele Cu Chi.
(czytaj wiecej...)
Pustynny kraj na Półwyspie Arabskim jeszcze kilkadziesiąt lat temu był biednym regionem, który nie był w stanie niczego zaoferować turystom. Dziś urzeka przepychem, postępem, futurystyczną architekturą i doskonałą pogodą.
(czytaj wiecej...)
Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj