Kuba

Ciego de Avila

Wypoczynek w cieniu palm

Region Ciego de Avila słynie głównie z plaż - rozległych, z aksamitnym piaskiem i palmami rzucającymi orzeźwiający cień. Plaże Ciego de Avila należą do najpiękniejszych na Kubie. W regionie można także zobaczyć perły architektury kolonialnej.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Ciego De Avila?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Ciego de Avila w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Ciego de Avila dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Ciego De Avila?

Poznaj ciekawe informacje na temat Ciego de Avila. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu do Ciego De Avila.

POSIŁEK

Posiłek w przeciętnej restauracji kosztuje około 40 zł, w dobrej restauracji w centrum Hawany cena może być sporo wyższa.

ZAKUPY

Butelka rumu to koszt ok. 25 zł. Cygara kupione drogą oficjalną to wydatek kilkuset złotych, natomiast cygara kupione "na ulicy" to o wiele mniejszy wydatek.

TAKSÓWKA

Cena taksówki to około 35 zł za dzień - przedtem należy się targować i wynegocjować stawkę.

TRANSPORT

Jeśli nie jeździmy autobusem biura podróży, najlepiej pomiędzy miastami korzystać z autobusów pracowniczych (nieoficjalnie) lub jeździć autostopem. Komunikacja kolejowa jest awaryjna i niepunktualna.

INFORMACJE O KUBIE
  • Stolica: Hawana
  • Waluta: peso kubańskie/ peso wymienialne
  • Głowa państwa: Raúl Modesto Castro Ruz
  • Liczba ludności: 11 163 934
  • Czas lokalny: 13:05:56

Biura podróży, które oferują wycieczki do Ciego de Avila

Dowiedz się, które biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy do Ciego de Avila.

Inne popularne regiony na Kubie