Malediwy

Ari Atol

Kąpiele morskie i słoneczne

Ari Atol dzieli się na dwie części: północną i południową. Znajdują się tam cudowne, białe, piaszczyste plaże oblewane przez turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. Panują tam doskonałe warunki do nurkowania i uprawiania sportów wodnych. Na wysepkach wchodzących w skład atolu znajduje się wiele ciekawych miejsc cenionych przez nurków przede wszystkim z uwagi na bogactwo podwodnej fauny i flory.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Ari Atol?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Ari Atol w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Ari Atol dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Ari Atol?

Poznaj ciekawe informacje na temat Ari Atol. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu w Ari Atol.

POSIŁEK

Cena obiadu wynosi od 20 do kilkuset zł w zależności od standardu restauracji.

ZAKUPY

Warto kupić pamiątki w postaci lokalnych wyrobów: pięknych, kolorowych tkanin bądź strojów czy biżuterii. Wywóz wyrobów z żółwich skorup i koralu jest zakazany.

TAKSÓWKA

Transport odbywa się zazwyczaj za pomocą promów lub łodzi. Zdarzają się także taksówki powietrzne, ale przelot jest dość drogi.

TRANSPORT

Pomiędzy wyspami kursują łodzie i promy, które pełnią rolę taksówek. Ich koszt warto negocjować wcześniej.

INFORMACJE O MALEDIWACH
  • Stolica: Male
  • Waluta: rupia malediwska
  • Głowa państwa: Abdullah Jamin
  • Liczba ludności: 396334
  • Czas lokalny: 12:42:26

Biura podróży, które oferują wycieczki do Ari Atol

Dowiedz się, które biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy do Ari Atol.