Malediwy

Male Atol

Serce Malediwów

Atol Male obfituje w atrakcje dla miłośników wodnego szaleństwa. Znajdziemy tu okazje do wypoczynku na pięknych plażach oraz doskonałe warunki do nurkowania i innych sportów wodnych. Licznie kursujące pomiędzy wysepkami łodzie pozwolą docenić piękno i lepiej poznać historię tego atolu. Znajduje się tam stolica Malediwów i główny ośrodek handlowy i kulturalny tego kraju.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Male Atol?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Male Atol w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Male Atol dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Male Atol?

Poznaj ciekawe informacje na temat Male Atol. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu w Male Atol.

POSIŁEK

Cena obiadu wynosi od 20 do kilkuset zł w zależności od standardu restauracji.

ZAKUPY

Warto kupić pamiątki w postaci lokalnych wyrobów: pięknych, kolorowych tkanin bądź strojów czy biżuterii. Wywóz wyrobów z żółwich skorup i koralu jest zakazany.

TAKSÓWKA

Transport odbywa się zazwyczaj za pomocą promów lub łodzi. Zdarzają się także taksówki powietrzne, ale przelot jest dość drogi.

TRANSPORT

Pomiędzy wyspami kursują łodzie i promy, które pełnią rolę taksówek. Ich koszt warto negocjować wcześniej.

INFORMACJE O MALEDIWACH
  • Stolica: Male
  • Waluta: rupia malediwska
  • Głowa państwa: Abdullah Jamin
  • Liczba ludności: 396334
  • Czas lokalny: 07:22:17

Biura podróży, które oferują wycieczki do Male Atol

Dowiedz się, które biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy do Male Atol.