Malediwy

Raa Atol

16 wysp raju

Raa Atol składa się co prawda z 16 wysp, jednak większość z nich jest niezamieszkałych. Stolica atolu to Ugoofaaru, gdzie znajduje się największa na tym archipelagu flota statków do połowów ryb. Raa Atol wyróżnia się także nienaruszoną, przepiękną rafą koralową w odległości 80-250 metrów od wybrzeża. Jest to jedno z najlepszych miejsc na Malediwach do nurkowania i uprawiania innych sportów wodnych.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Raa Atol?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Raa Atol w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Raa Atol dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Raa Atol?

Poznaj ciekawe informacje na temat Raa Atol. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu w Raa Atol.

POSIŁEK

Cena obiadu wynosi od 20 do kilkuset zł w zależności od standardu restauracji.

ZAKUPY

Warto kupić pamiątki w postaci lokalnych wyrobów: pięknych, kolorowych tkanin bądź strojów czy biżuterii. Wywóz wyrobów z żółwich skorup i koralu jest zakazany.

TAKSÓWKA

Transport odbywa się zazwyczaj za pomocą promów lub łodzi. Zdarzają się także taksówki powietrzne, ale przelot jest dość drogi.

TRANSPORT

Pomiędzy wyspami kursują łodzie i promy, które pełnią rolę taksówek. Ich koszt warto negocjować wcześniej.

INFORMACJE O MALEDIWACH
  • Stolica: Male
  • Waluta: rupia malediwska
  • Głowa państwa: Abdullah Jamin
  • Liczba ludności: 396334
  • Czas lokalny: 13:12:31

Popularne miejscowości w Raa Atol:

Biura podróży, które oferują wycieczki do Raa Atol

Dowiedz się, które biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy do Raa Atol.