Malediwy

Rasdhoo Atol

Podwodna przygoda

Rasdhoo Atol jest nieco mniej popularnym atolem na Malediwach. Nie znaczy to, że nieatrakcyjnym - przeciwnie, jest tam naprawdę pięknie. Mieszka tam niewielu mieszkańców i często można zastać puste ulice nawet w środku sezonu. Jednak dla kogoś, kto chce odpocząć wypoczynek na Rasdhoo będzie idealny. Przede wszystkim jednak jest to świetna lokalizacja do nurkowania i uprawiania sportów wodnych. Niektórzy twierdzą, że jest to także najlepsze na Malediwach miejsce do wędkowania.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Rasdhoo Atol?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Rasdhoo Atol w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Rasdhoo Atol dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Rasdhoo Atol?

Poznaj ciekawe informacje na temat Rasdhoo Atol. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu w Rasdhoo Atol.

POSIŁEK

Cena obiadu wynosi od 20 do kilkuset zł w zależności od standardu restauracji.

ZAKUPY

Warto kupić pamiątki w postaci lokalnych wyrobów: pięknych, kolorowych tkanin bądź strojów czy biżuterii. Wywóz wyrobów z żółwich skorup i koralu jest zakazany.

TAKSÓWKA

Transport odbywa się zazwyczaj za pomocą promów lub łodzi. Zdarzają się także taksówki powietrzne, ale przelot jest dość drogi.

TRANSPORT

Pomiędzy wyspami kursują łodzie i promy, które pełnią rolę taksówek. Ich koszt warto negocjować wcześniej.

INFORMACJE O MALEDIWACH
  • Stolica: Male
  • Waluta: rupia malediwska
  • Głowa państwa: Abdullah Jamin
  • Liczba ludności: 396334
  • Czas lokalny: 08:38:42

Popularne miejscowości w Rasdhoo Atol:

Rasdhoo Atol na skróty

Przejrzyj oferty wycieczek do Rasdhoo Atol i zaplanuj wyjazd.