Turcja

Kemer

Wypoczynek na najwyższym poziomie

Kemer jest jednym z pierwszych tureckich regionów, który odkryła masowa turystyka, dlatego wiele hoteli tam ma naprawdę wysoki poziom usług i obsługi. W regionie znajduje się wiele starożytnych zabytków, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Majestatyczne krajobrazy dodają regionowi uroku i wyjątkowej atmosfery.

801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Kiedy warto odwiedzić Kemer?

Sprawdź na wykresie, jakie są średnie i najniższe ceny wycieczek do Kemer w konkretnych miesiącach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę wycieczki do Kemer dla Ciebie i Twoich bliskich i spędź wymarzone wakacje.

Co warto wiedzieć o Kemer?

Poznaj ciekawe informacje na temat Kemer. Zanim zdecydujesz się na wyjazd przeczytaj jakie są ceny pamiątek, żywności i transportu w Kemer.

POSIŁEK

Turecki kebab w cieście to koszt ok. 22 zł. Talerz zupy w restauracji kosztuje ok. 8 zł, a za piwo w ogródku piwnym w kurorcie zapłacimy ok. 15 zł.

ZAKUPY

Cena pamiątkowej fajki wodnej - ok. 50 zł. Za mozaikową orientalną lampę zapłacimy 60 zł wzwyż. Słodycze, tzw. turkish delight - ok. 20 zł/kg.

TAKSÓWKA

Przed rozpoczęciem kursu należy wynegocjować cenę i dopilnować, żeby taksówkarz włączył taksometr. Taksówki w Turcji są dość drogie i nie mają oficjalnych cenników.

TRANSPORT

Transport kolejowy w Turcji jest niedrogi. Przejazd 2000 km praktycznie przez cały kraj to koszt ok. 80 zł.

INFORMACJE O TURCJI
  • Stolica: Ankara
  • Waluta: lira turecka
  • Głowa państwa: Recep Tayyip Erdoğan
  • Liczba ludności: 78 741 053
  • Czas lokalny: 21:20:47
  • Dni bez opadów: 281
  • Temperatura: 15-36 stopni

Popularne miejscowości w Kemer:

Biura podróży, które oferują wycieczki do Kemer

Dowiedz się, które biura podróży mają w swojej ofercie wyjazdy do Kemer.