Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Rowerowy Pakiet Grand Tour 3 Gwiazdkowyhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem InfoSki.pl:

Opis Oferty Dolomiti Lagorai Bike to nic innego jak idealne miejsce dla miłośników rowerów górskich. Region ten to ponad 1100 kilometrów ścieżek rowerowych prowadzących przez lasy, łąki, górskie jeziora i dwa parki krajobrazowe Monte Corno na wschodzie regionu oraz Paneveggio leżący w jego zachodniej...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: InfoSki.pl

Opis Oferty

Dolomiti Lagorai Bike to nic innego jak idealne miejsce dla miłośników rowerów górskich. Region ten to ponad 1100 kilometrów ścieżek rowerowych prowadzących przez lasy, łąki, górskie jeziora i dwa parki krajobrazowe Monte Corno na wschodzie regionu oraz Paneveggio leżący w jego zachodniej części. Obszar ten położony jest we wschodniej części Trentino, pomiędzy dolinami Fiemme, Fassa, Primiero i Valsugana. Grand Tour to 6-dniowy, szlak wiodący przez łąki i lasy, wokół małych, krystalicznie czystych alpejskich jezior. W dolinie Valsugana znajdują się jedne z najpiękniejszych włoskich jezior Levico i Caldonazzo, nad którymi znajdują się zadbane, przystosowane do rodzinnego wypoczynku plaże z widokiem na Dolomity. Każdy z odcinków szlaku prowadzi w wyjątkowe miejsca, aż na wys. 2000 m n.p.m., wśród postrzępionych szczytów łańcucha Lagorai, u podnóży wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO masywów Latemar, Catinaccio, Sella i Pale di San Martino. Wyruszając w kierunku zgodnym ze wskazówkami zegara pokonamy 320 km i przewyższenie 8790 m.

Zakwaterowanie

Wybierając wyjazd Dolomiti Lagorai Bike - Grand Tour każdego dnia będą Państwo zakwaterowani w innych miejscowościach. Przemierzając na rowerze malownicze zakątki regionu Trentino nie będą musieli Państwo martwić się o swój bagaż. Wyspecjalizowane firmy dostarczą go do hotelu w którym będą Państwo zakwaterowani w danym dniu. Wszystkie hotele odwiedzone w trakcie pobytu mają standard 3-gwiazdkowy oraz przystosowane są do obsługi gości podróżujących na rowerach. W każdym z nich będzie czekać na Państwa przepyszna kolacja która pomoże zregenerować siły a rankiem następnego dnia pożywne śniadanie. Hotele przydzielane indywidualnie na tydzień przed wyjazdem według dostępności miejsc.

Cena Zawiera

Przelot samolotem na trasie Warszawa - Bergamo (bagaż podręczny 10 kg, rejestrowany 23 kg, sprzęt sportowy) lub dojazd własny, 7 noclegów codziennie w innym hotelu, wyżywienie 2 x dziennie, ubezpieczenie podstawowe KL, NNW, BP, OC, materiały informacyjne.

Cena Nie Zawiera

Napojów do obiadokolacji w hotelach, transfer z lotniska, transport bagażu podczas pobytu 400 EUR za grupę, kolejka linowa 10 EUR/os., (konieczne jest skorzystanie z 3 wyciągów), taksówka rowerowa w przypadku awarii 1 EUR/km, usługa przewodnika, wynajem rowerów od 20 EUR za dzień, opłat indywidualnych związanych z korzystaniem z atrakcji.

zamknijRowerowy Pakiet Grand Tour 3 GwiazdkowyRowerowy Pakiet Grand Tour 3 Gwiazdkowyhotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Rowerowy Pakiet Grand Tour 3 Gwiazdkowy

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj