• Hotel Belvedere Suites, Firostefani, Santorini
  Hotel

  Hotel Belvedere Suites Santorini

  • dla par
  • dla seniorów
  • luksus
  Autor:
  Travelive Photos
  Źródło:
  Flikr
Opuść pełny ekran

Santorini słynie z przecudnych widoków. Tylko co zrobić, żeby budzić się każdego dnia i widzieć ten niezwykły pejzaż z własnego okna? Jest na to rada. Trzeba zamieszkać w hotelu Belvedere Suites. Położony na krawędzi klifu obiekt słynie nie tylko z zapierających dech w piersiach widoków, ale także bardzo wysokiego standardu. Hotel Belvedere Suites oferuje nam dużo więcej niż moglibyśmy się spodziewać po greckich „czterech gwiazdkach”.

Położenie

Oprócz przecudnych krajobrazów hotel Belvedere Suites na Santorini ma także tę zaletę, że leży zaledwie 10 minut pieszo od centrum miasta Fira, stolicy Santorini z tawernami, barami, restauracjami i sklepami. Sam hotel leży w małej miejscowości Firostefani, około 7 kilometrów od portu lotniczego, co gwarantuje szybki transfer z lotniska.

Komfortowo, ze śniadaniem

Hotel jest bardzo zadbany i czysty. Kto podróżował po Grecji, wie, że w tutejszych obiektach czterogwiazdkowych nie jest to regułą. Hotel Belvedere Suites na Santorini jest jednak chwalony przez gości za wysoką jakość świadczonych usług. Niewielki, kameralny obiekt z zaledwie 23 pokojami, oferuje gościom piękne widoki. Pokoje urządzone są w typowo greckim stylu, raczej prosto, ale jest w nich wszystko, co potrzebne, także indywidualnie sterowana klimatyzacja i bezpłatny internet bezprzewodowy. W budynku jest też niewielki basen, wystarczający do tego, by zażyć w nim kąpieli i wypocząć nad wodą korzystając z baru przy basenie. W hotelu nie ma w nim restauracji, dlatego goście skorzystać mogą tylko z ofert ze śniadaniami. Śniadanie serwowane są na tarasie przy basenie, gwarantuje zapierający dech w piersiach widok lazurowe morze. Wybierając wypoczynek w Hotelu Belvedere Suites goście nie powinni się jednak martwić zbytnio o wyżywienie. W okolicy nie brakuje jednak uroczych knajpek, w których rozkoszować można się lokalnymi specjałami.

Wakacyjny relaks we dwoje

Hotel polecamy przede wszystkim parom w różnym wieku. Hotel Belvedere Suites to doskonałe miejsce na romantyczny wyjazd. Wypoczywając tutaj warto wypożyczyć samochód i pozwiedzać wyspę. Nie należy się raczej nastawiać na leżenie na plaży, ta bowiem oddalona jest o 7 km od hotelu. Należy także pamiętać, że hotel leży na klifie i ze względu na różnice poziomów i schody nie polecany go osobom z ograniczeniami ruchowymi.

 • Pięknie położony na klifie
 • 10 minutowy spacer dzieli hotel od stolicy Santorini - miasta Fira
 • Polecamy parom na romatyczny wyjazd

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu wymarzonego wypoczynku?

Pozwól nam przygotować ofertę idealną dla Ciebie

 • 801 590 059
 • +48 58 326 20 00
Zostaw wiadomość

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Hotel Belvedere Suites Santorini inspiruje Ciebie do podróży?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą i pomożemy znaleźć odpowiednią ofertę wycieczki.

Preferowany
kontakt
Klikając wyślij zgadzam się zregulaminem serwisu