• Jungle Aqua Park Resort Hurghada, Egipt
  Hotel

  Jungle Aqua Park

  • dla rodzin
  • dla aktywnych
  • aquapark
Opuść pełny ekran

Jungle Aqua Park oddalony jest o około 15 km od lotniska w Hurghadzie i 20 km od centrum miasta. Kompleks posiada 690 pokoi, rozmieszczonych w parterowych i dwupiętrowych bungalowach. Budynki wybudowane są wokół basenów, na które widok ma zdecydowana większość pokoi. Całość stanowi swoistą wakacyjną wioskę utrzymaną w klimacie tytułowej dżungli. W każdym pokoju znajduje się klimatyzacja, telewizja satelitarna, lodówka oraz sejf. Pokoje są czyste i schludne, choć urządzone w dość skromny sposób.

Położenie

Hotel wybudowany jest w drugiej linii zabudowy od brzegu morskiego. I choć plaża znajduje się 800m od hotelu, nie stanowi to zbyt wielkiego problemu. Można tam dojechać bezpłatnym busem, który kursuje co 15 minut. Aby doświadczyć wielu wodnych atrakcji, nie trzeba jednak wychodzić poza mury hotelu. Kompleks posiada 14 lagunowych basenów, połączonych mostami i kanałami wodnymi, z których 2 są w sezonie zimowym podgrzewane. Znajduje się tu również 21 zjeżdżalni dla dorosłych oraz 14 ślizgawek dla dzieci. Co bardzo ważne choć hotel o każdej porze roku jest pełen gości, nigdy nie odnosi się wrażenia, że jest w nim tłoczno. Jeśli nie znajdziemy leżaka nad najbliższym basenem to wystarczy przejść kawałek dalej, by wybrać dla siebie miejsce do plażowania.

Restauracje

Na tłok nie można również narzekać w restauracjach i snack barach. Pewnie dlatego, że jest ich aż 14. Oprócz głównej kuchni międzynarodowej, goście mogą stołować się w restauracjach tematycznych. Znajdziemy tu specjały kuchni śródziemnomorskiej, orientalnej, azjatyckiej, niemieckiej, angielskiej i włoskiej. Również w przypadku tego aspektu pomyślano o najmłodszych gościach hotelu. Oprócz dziecięcych fotelików w każdej z restauracji, stworzono tu specjalne miejsce właśnie dla dzieci, w którym menu również przystosowane jest do ich potrzeb.

Moc atrakcji

Oprócz imponującego aquaparku amatorów aktywnego wypoczynku do odwiedzenia hotelu zachęcić mogą również obiekty sportowe. Znajdziemy tu kort tenisowy, boisko do piłki nożnej i pole do minigolfa. Przez cały dzień dostępna jest także bogata oferta programów animacyjnych: zajęcia aerobiku, fitness, aqua-gym. Nie zapomniano również o dzieciach, na których czeka klub malucha, plac zabaw i mini disco. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych usług, takich jak: masaże, zabiegi kosmetyczne czy sporty wodne oraz centrum nurkowe na plaży.

 • Największy aquapark w Hurghadzie
 • Zaplecze i infrastruktura dla rodzin z dziećmi

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu wymarzonego wypoczynku?

Pozwól nam przygotować ofertę idealną dla Ciebie

 • 801 590 059
 • +48 58 326 20 00
Zostaw wiadomość

Zobacz oferty wypoczynku w okolicy (125)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Jungle Aqua Park inspiruje Ciebie do podróży?

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą i pomożemy znaleźć odpowiednią ofertę wycieczki.

Preferowany
kontakt
Klikając wyślij zgadzam się zregulaminem serwisu