Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Argentyna Paragwaj Brazylia (+ Opcja Urugwaj) (10 Dni)

Zdaniem LogosTour:

ARGENTYNA - PARAGWAJ - BRAZYLIA (+ opcja Urugwaj) 2019: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Argentyny. Dzień 2: BUENOS AIRES (Argentyna) Przylot do Buenos Aires. Zwiedzanie miasta; Plaza de Mayo - z katedrą, pałacem prezydenckim Casa Rosada, history...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


ARGENTYNA - PARAGWAJ - BRAZYLIA (+ opcja Urugwaj) 2019:

Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Argentyny.

Dzień 2:
BUENOS AIRES (Argentyna)
Przylot do Buenos Aires. Zwiedzanie miasta; Plaza de Mayo - z katedrą, pałacem prezydenckim Casa Rosada, historycznym budynkiem dawnego ratusza i miejscem pamięci, gdzie zbierają się Matki z Plaza de Mayo. Przejazd Avenida de Mayo do siedziby Kongresu. Wizyta w barwnej i pełnej muzyki dzielnicy La Boca, będącej podróżą w czasie do epoki, kiedy w jej zaułkach rodziło się tango. Następnie przejazd przez elegancką dzielnicę Palermo z jej wytwornymi willami, pałacami i ambasadami. Spacer po nekropolii Recoleta, w której spoczywają wybitne postaci z historii kraju, m.in. Evita Peron. Kolacja.

Dzień 3:
BUENOS AIRES - Estancia Santa Susana
Wyjazd na argentyńską prowincję do tradycyjnej estancii Santa Susana. Okazja do poznania stylu życia i zwyczajów gauchos, możliwość przejażdżki konno lub powozem. Obiad a la gaucho - miejscowe pierożki empanadillas oraz asado, tradycyjnie pieczona doskonała wołowina, serwowana z miejscowym winem. Pokaz argentyńskich tańców z muzyką na żywo, a następnie konkurs zręczności gauchów w jeździe konnej. Powrót do Buenos Aires. Dla chętnych spacer po mieście - Wieża Anglików, mauzoleum poległych w wojnie o Falklandy-Malwiny, plac i pomnik gen. Jose de San Martina, kolorowy i gwarny deptak handlowy Florida.

Dzień 4:
BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO (Urugwaj)
Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie rejs katamaranem przez wody La Platy do Urugwaju (ok. 220 USD). Zwiedzanie jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast kolonialnych Ameryki Południowej - Colonia del Sacramento. Spacer po malowniczych, pełnych kwiatów i zieleni uliczkach Starego Miasta, w otoczeniu nastrojowych kawiarenek i małych sklepików z miejscową sztuką i rzemiosłem. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót do Buenos Aires. Wieczorem dla chętnych kolacja w stylowej, eleganckiej sali dawnego teatru, a po niej zrealizowane we wspaniałej choreografii Tango Show w wykonaniu mistrzów (135 USD, min. 10 osób). Od dawnych, pozostających w klimacie lat dwudziestych, nieśmiertelnych przebojów po nowoczesne, akrobatyczne aranżacje Tango Nuevo.

Dzień 5:
PUERTO IGUAZU (Argentyna)
Przelot do Puerto Iguazu. Zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata - Iguazu (po stronie argentyńskiej). Możliwość obserwacji przyrody w lesie pełnym motyli, egzotycznych ptaków i wszędobylskich coati - ostronosów, będących symbolem parku narodowego. Spacer ponad ścianą spadającej wody oraz przejście pod wodospady i podziwianie ich ogromu z dolnej perspektywy. Następnie przejazd kolejką i spacer długim pomostem do najbardziej spektakularnej, potężnej i zachwycającej kaskady zwanej Gardzielą Diabła. Fakultatywnie - wodne safari, wycieczka pod wodospady pontonami (ok. 90 USD). Przejazd do Foz do Iguacu w Brazylii. Wieczorem dla chętnych kolacja w oryginalnej restauracji serwującej szeroki wybór dań z różnych części świata (85 USD). Podziwiać będzie można tańce charakterystyczne dla wielu krajów Ameryki Łacińskiej, takie jak cueca, polka paraguaya, chacarera, tango, malambo, capoeira i samba.

Dzień 6:
FOZ DO IGUACU (Brazylia) - CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj)
Spacer po brazylijskiej stronie wodospadów Iguacu. Możliwość podziwiania całego kompleksu wodospadów. Fakultatywnie (w zależności od warunków pogodowych i liczby chętnych) przelot helikopterem ponad wodospadami (ok. 140 USD). Następnie przejazd do Ciudad del Este w Paragwaju przez most Przyjaźni nad rzeką Parana. Po drodze obiad. Panoramiczny objazd miasta, zwiedzanie przypominającej arkę katedry św. Błażeja i krótki spacer po pełnej kontrastów stolicy stanu Alto Parana. Powrót do Brazylii.

Dzień 7:
RIO DE JANEIRO (Brazylia)
Przelot do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych spacer po nadmorskim bulwarze Avenida Atlantica, możliwość zakupu pamiątek na wieczornym targu miejscowego rzemiosła. Dla chętnych, fakultatywnie Samba Show, najlepszy w Rio pokaz tańców brazylijskich, łączący tradycje różnych kultur tworzących folklor tego kraju, w barwnej scenografii i mistrzowskim wykonaniu, zwieńczony prezentacją wspaniałych strojów karnawałowych (ok. 130 USD).

Dzień 8:
RIO DE JANEIRO
Zwiedzanie Rio de Janeiro. Miejsca, które najpełniej oddają urodę okolicy, to dwa dominujące nad miastem wzgórza, z których rozpościera się zachwycający widok na zatokę Guanabara, będący wizytówką Rio. Wjazd wspinającą się stromo kolejką szynową na górę Corcovado, na której wierzchołku stoi, patronując miastu, posąg Chrystusa Odkupiciela (Cristo Redendor). Następnie przejazd do podnóża słynnej Głowy Cukru (Pao de Acucar) i wjazd kolejką linową na wierzchołek wzgórza, z którego roztacza się kolejny niezapomniany widok na centrum Rio i zatokę. Następnie zwiedzanie katedry św. Sebastiana, patrona miasta. Na trasie przejazdu zabytkowy akwedukt Lapa, piłkarski stadion Maracana oraz Sambodromo - miejsce corocznego, szalonego karnawału. Obiad.

Dzień 9:
RIO DE JANEIRO
Rano czas wolny. Dla chętnych zwiedzanie muzeum brazylijskich kamieni szlachetnych i możliwość zakupu olśniewającej biżuterii. Po południu transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

Dzień 10:
Przylot do Warszawy.

I RATA:
2000 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 40 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przeloty wewnętrzne,
* przejazdy autokarem/mikrobusem,
* 7 noclegów; zakwaterowanie w Buenos Aires w hotelu 4*, w Rio de Janeiro w hotelu 3* (hotel położony ok. 250 m od plaży Copacabana); w Iguacu noclegi w pousada - standard hotelu 3*; pokoje 2-osob., dopłata do pokoju 1-osob. 1000 PLN,
* 7 śniadań; 3 obiady, 1 kolację,
* opiekę polskiego pilota,
* usługi lokalnych przewodników,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak - imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.

Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 3 strony wolne.
* Na bilety wstępu należy zabrać ok. 145 USD.
* Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
17.10 - 26.10.2019, 11000.00 PLN

zamknijArgentyna Paragwaj Brazylia (+ Opcja Urugwaj) (10 Dni)Argentyna Paragwaj Brazylia (+ Opcja Urugwaj) (10 Dni)

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Argentyna Paragwaj Brazylia (+ Opcja Urugwaj) (10 Dni)

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj