Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi) 20

Zdaniem LogosTour:

AUSTRALIA - NOWA ZELANDIA (wyspy Płn. i Płd.) (wyjazd z 2 noclegami tranzytowymi) 2020: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Hongkongu. Dzień 2: HONGKONG Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


AUSTRALIA - NOWA ZELANDIA (wyspy Płn. i Płd.)
(wyjazd z 2 noclegami tranzytowymi) 2020:


Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Hongkongu.

Dzień 2:
HONGKONG
Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzanie bulwaru z panoramicznym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem spacer po słynnej Natham Road - największej ulicy handlowej Hong Kongu. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 3:
HONGKONG
Zwiedzanie wioski rybackiej Aberdeen. Czas wolny na spacery lub zakupy. Transfer na lotnisko i przelot do Sydney.

Dzień 4:
SYDNEY (Australia) - MANLY
Przylot do Sydney. Panoramiczny objazd miasta. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery - symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.

Dzień 5:
SYDNEY - KATOOMBA
Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 35 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) - zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney. Dla chętnych przepłynięcie promem do wioski olimpijskiej (czas trwania ok. 40 min., cena 8 AUD).

Dzień 6:
SYDNEY
Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym - Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą - George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Przejście po moście Portowym (Harbour Bridge), z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Powrót do hotelu.

Dzień 7:
SYDNEY
Widokowy rejs promem z Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu - wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu.

Dzień 8:
SYDNEY - CAIRNS
Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.

Dzień 9:
CAIRNS - KURANDA
Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.

Dzień 10:
CAIRNS - GREEN ISLAND
Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 140 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu rejs przeszkloną łodzią podwodną i łodzią ze szklanym dnem, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.

Dzień 11:
AYERS ROCK - P.N. ULURU-KATA TJUTA
Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.

Dzień 12:
P.N. ULURU-KATA TJUTA - SYDNEY - CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)
Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs). Następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.

Dzień 13:
CHRISTCHURCH - CROMWELL
Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców - Maorysów. Przejazd do Cromwell na nocleg.

Dzień 14:
ARROWTOWN - QUEENSTOWN - TE ANAU
Rano wyjazd do Queenstown. Po drodze postój obok kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Przyjazd do Queenstown. Zwiedzanie miasteczka i czas wolny na wycieczki fakultatywne takie jak rejs szybką łodzią po rzece Shotover, wjazd kolejką na górę z cudownym widokiem na miasto, rejs po jeziorze Wakatipu na farmę z pokazem strzyżenia owiec i pracy psów przy zaganianiu owiec. Wieczorem przejazd do Te Anau na nocleg.

Dzień 15:
TE ANAU - DUNEDIN
Pobyt w Te Anau, które jest małym miasteczkiem pięknie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie lub fakultatywnie (ok. 170 NZD) wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 380 NZD). Następnie przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii - Dunedin. Zwiedzanie miasta położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street - uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Okazja do podziwiania panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.

Dzień 16:
DUNEDIN - WELLINGTON
Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.

Dzień 17:
WELLINGTON - ROTORUA
Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii - Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).

Dzień 18:
WAIOTAPU - ROTORUA
Zwiedzanie geotermalnego świata cudów - Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia - obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.

Dzień 19:
MATAMATA - WAITOMO - AUCKLAND
Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu "Władca Pierścieni". Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.

Dzień 20:
AUCKLAND - HONGKONG
Czas wolny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Hongkongu. Przylot do Hongkongu i transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 21:
HONGKONG
Wycieczka metrem na wyspę Lantau Island, gdzie znajduje się największy posąg Buddy w tej części Azji. Czas wolny na zakupy pamiątek i ostatnie spacery przed wylotem. Wieczorem transfer na lotnisko.

Dzień 22:
Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

I RATA:
3000 PLN płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 45 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przeloty wewnętrzne,
* przejazdy klimatyzowanym turystycznym autokarem/mikrobusem, promem,
* 18 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*/4* i motelach, pokoje 2-osobowe; w Ayers Rock 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel; dopłata do pokoju 1-osobowego 4900 PLN,
* 17 śniadań (w tym 1 breakfast box), 3 kolacje w Cairns oraz 1 kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua (w Ayers Rock - 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
* piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
* opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
* opiekę polskiego pilota-przewodnika,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem LogosTour (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au.
* Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
* Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD.
* Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
18.01 - 08.02.2020, 23600.00 PLN
25.01 - 15.02.2020, 21900.00 PLN
08.02 - 29.02.2020, 21900.00 PLN
15.02 - 07.03.2020, 21900.00 PLN

zamknijAustralia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi) 20Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi) 20

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi) 20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj