Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi)

Zdaniem LogosTour:

AUSTRALIA - NOWA ZELANDIA (wyspy Płn.i Płd.) Sylwester w Sydney: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Australii. Dzień 2: HONGKONG Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzani...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


AUSTRALIA - NOWA ZELANDIA (wyspy Płn.i Płd.)
Sylwester w Sydney:


Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Australii.

Dzień 2:
HONGKONG
Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzanie bulwaru z panoramicznym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem spacer po słynnej Natham Road - największej ulicy handlowej Hong Kongu. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 3:
HONGKONG
Zwiedzanie wioski rybackiej Aberdeen. Czas wolny na spacery lub zakupy. Transfer na lotnisko i przelot do Sydney.

Dzień 4:
SYDNEY (Australia) - MANLY
Przylot do Sydney. Panoramiczny objazd miasta. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery - symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.

Dzień 5:
SYDNEY WIECZÓR SYLWESTROWY
Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym - Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą - George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Powrót do hotelu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Wieczorem udział w programie sylwestrowym w Sydney Opera House. Najpierw uroczysty koncert, po którym o godz. 21.00 pierwszy, główny pokaz sztucznych ogni. Następnie dalsza część koncertu. O północy przywitanie Nowego Roku. Biorący udział w koncercie będą mieli wyjątkową okazję do oglądania wspaniałego pokazu fajerwerków z najlepszego miejsca w Sydney - sprzed budynku opery z widokiem na Most Portowy i zatokę z setkami jachtów.

Dzień 6:
SYDNEY
Widokowy rejs promem z Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu - wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Powrót do hotelu.

Dzień 7:
SYDNEY - KATOOMBA
Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 35 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) - zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney. Dla chętnych przepłynięcie promem do wioski olimpijskiej (czas trwania ok. 40 min., cena 8 AUD).

Dzień 8:
SYDNEY - CAIRNS
Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.

Dzień 9:
CAIRNS - KURANDA
Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.

Dzień 10:
CAIRNS - GREEN ISLAND
Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 140 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu rejs przeszkloną łodzią podwodną i łodzią ze szklanym dnem, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.

Dzień 11:
AYERS ROCK - P.N. ULURU-KATA TJUTA
Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.

Dzień 12:
P.N. ULURU-KATA TJUTA - SYDNEY - CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)
Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs). Następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.

Dzień 13:
CHRISTCHURCH - CROMWELL
Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców - Maorysów. Przejazd do Cromwell na nocleg.

Dzień 14:
ARROWTOWN - QUEENSTOWN - TE ANAU
Rano wyjazd do Queenstown. Po drodze postój obok kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Przyjazd do Queenstown. Zwiedzanie miasteczka i czas wolny na wycieczki fakultatywne takie jak rejs szybką łodzią po rzece Shotover, wjazd kolejką na górę z cudownym widokiem na miasto, rejs po jeziorze Wakatipu na farmę z pokazem strzyżenia owiec i pracy psów przy zaganianiu owiec. Wieczorem przejazd do Te Anau na nocleg.

Dzień 15:
TE ANAU - DUNEDIN
Pobyt w Te Anau, które jest małym miasteczkiem pięknie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie lub fakultatywnie (ok. 170 NZD) wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 380 NZD). Następnie przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii - Dunedin. Zwiedzanie miasta położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street - uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Okazja do podziwiania panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.

Dzień 16:
DUNEDIN - WELLINGTON
Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie wjazd na górę Mt Victoria z panoramicznym widokiem na miasto. Transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.

Dzień 17:
WELLINGTON - ROTORUA
Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii - Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).

Dzień 18:
WAIOTAPU - ROTORUA
Zwiedzanie geotermalnego świata cudów - Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia - obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.

Dzień 19:
MATAMATA - WAITOMO - AUCKLAND
Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu "Władca Pierścieni". Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.

Dzień 20:
AUCKLAND - HONGKONG
Czas wolny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Hongkongu. Przylot do Hongkongu i transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 21:
HONGKONG
Wycieczka metrem na wyspę Lantau Island, gdzie znajduje się największy posąg Buddy w tej części Azji. Czas wolny na zakupy pamiątek i ostatnie spacery przed wylotem. Wieczorem transfer na lotnisko.

Dzień 22:
Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

I RATA:
3000 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 45 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przeloty wewnętrzne,
* przejazdy klimatyzowanym turystycznym autokarem/mikrobusem, promem,
* 18 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*/4* i motelach, pokoje 2-osobowe; w Ayers Rock 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel; dopłata do pokoju 1-osobowego 5400 PLN,
* 17 śniadań (w tym 1 breakfast box), 3 kolacje w Cairns oraz 1 kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua (w Ayers Rock - 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
* piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
* obiadokolacja w dniu 5.,
* wieczór sylwestrowy w Sydney Opera House,
* opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
* opiekę polskiego pilota-przewodnika,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem LogosTour (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au.

Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
* Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD.
* Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
27.12 - 17.01.2020, 25000.00 PLN

zamknijAustralia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi)Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi)

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Australia Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) (wyjazd Z 2 Noclegami Tranzytowymi)

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj