Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Emiraty Arabskie (+ Rejs W Omanie) 20

Zdaniem LogosTour:

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2020: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Emiratów Arabskich. Przylot do Dubaju. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Dzień 2: DUBAJ (Emiraty Arabskie) Zwiedzanie miasta. Postój przy słynnym z oryginalnej architektu...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2020:

Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Emiratów Arabskich. Przylot do Dubaju. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

Dzień 2:
DUBAJ (Emiraty Arabskie)
Zwiedzanie miasta. Postój przy słynnym z oryginalnej architektury hotelu w kształcie żagla - Burj Al Arab (321 m) oraz przy wyróżniającym się nowoczesną architekturą meczecie o dwóch minaretach Jumeirah Mosque. Przejazd przez dzielnicę Zabeel, gdzie znajduje się pałac władcy ZEA oraz park, stadion i tor wyścigów konnych. Widok na wieżowce Dubaju oraz płynącą przez miasto rzekę Creek. Przyjazd do Bastakiya, leżącej nad wodą dzielnicy z zabytkowymi domami kupców; są one wyposażone w wieże wiatrów spełniające rolę klimatyzacji. Spacer do Muzeum Dubaju, mieszczącego się w 180-letnim forcie Al Fahidi. Przeprawa na drugą stronę rzeki Creek tradycyjną taksówką wodną - abra. Spacer po Spice Souq (bazarze przypraw) i Gold Souq (bazarze z wyrobami ze złota). Wieczorem - fakultatywnie - rejs tradycyjną arabską łodzią po Dubai Creek połączony z kolacją - bufet z napojami (ok. 48 USD, min. 10 osób). Widok na oświetlone stare miasto i nowoczesne dzielnice.

Dzień 3:
DUBAJ - safari po pustyni
Dalsze zwiedzanie nowoczesnej części miasta. Przejazd wzdłuż plaży Jumeirah oraz na słynną sztuczną wyspę w kształcie palmy z 16 liśćmi - The Palm Jumeirah, gdzie zbudowano luksusowe wille i apartamentowce. Fakultatywnie (do wyboru) zwiedzanie atrakcji; Lost Chambers - akwarium z ruinami Atlantydy (ok. 30 USD), Aquaventure - park wodny (ok. 75 USD). Następnie przejazd przez dzielnicę wieżowców Dubai Marina. Krótka wizyta w galerii handlowej Mall of Emirates ze stokiem narciarskim w środku. Postój przy najwyższym wieżowcu świata Burj Khalifa (828 m). Dla chętnych fakultatywny wjazd na poziom widokowy znajdujący się na 124. piętrze (452 metry) tego budynku (cena 170 PLN, zgłoszenia przy zapisie). Po południu wyjazd na safari po pustyni. Emocjonujący przejazd po piaszczystych wydmach 6-osobowymi pojazdami z napędem na cztery koła. Po zachodzie słońca przejazd do obozu namiotów na pustyni, gdzie serwowana będzie kolacja (bufet z grilla, napoje bezalkoholowe wliczone w cenę). Możliwość przejażdżki na wielbłądzie, na quadzie (ok. 35 USD za 20 min.) i malowanie henną.

Dzień 4:
DIBBA (Oman)
Całodniowy wyjazd do regionu Musandam w Omanie, leżącego nad Oceanem Indyjskim. Przejazd do miejscowości Dibba. Po przekroczeniu granicy rejs tradycyjną łodzią dhow po wodach Zatoki Omańskiej, wzdłuż klifowego wybrzeża. Obiad podczas postoju w jednej z zatok, dawniej służących jako kryjówka dla piratów. W przybrzeżnych wodach często pojawiają się wielkie żółwie i delfiny. Możliwość nurkowania (snorkeling). Późnym popołudniem powrót do Dubaju.

Dzień 5:
DUBAJ
Czas wolny lub dla chętnych fakultatywnie;
Ski Dubai - jazda na nartach po prawdziwym stoku narciarskim, mieszczącym się w galerii handlowej Mall of the Emirates. Powierzchnia obiektu pokrytego prawdziwym śniegiem wynosi ponad 20 tys. m2. Najdłuższa z 5 tras ma 400 m (cena za pakiet 2 godz. ok. 60 USD, zawiera sprzęt narciarski i ciepłe ubranie, transport płatny osobno).
Obiad (od ok. 140 USD) lub popołudniowa herbata z przekąskami (od ok. 170 USD) w restauracji Al Iwan w hotelu Burj Al Arab. Posiłki w formie bufetu (cena nie obejmuje transportu; uzależniona od liczby osób).
Wyprawa na połów krabów (ok. 90 USD przy min. 10 osobach). Wyjazd ok. godz. 16:00 do emiratu Umm Al Quwain. Po zmierzchu wyprawa na połów krabów w okolice pobliskich wysp zarośniętych mangrowcami. Powrót na kolację serwowaną w formie bufetu (kuchnia międzynarodowa); degustacja złowionych krabów - gotowanych lub z grilla. Powrót do hotelu ok. godz. 23.00
Wyjazd do parku rozrywki Ferrari World w Abu Dhabi - zwiedzanie ultranowoczesnego obiektu i możliwość skorzystania z atrakcji np. przejazd najszybszą kolejką górską świata (bilet wstępu od ok. 80-120 USD, cena nie obejmuje transportu; uzależniona od liczby osób).

Dzień 6:
ABU DHABI
Przejazd do Abu Dhabi i zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To nowoczesne miasto mieści się na wyspie. Przejazd pod Wielki Meczet Szejka Zajida, jeden z najokazalszych obiektów architektury sakralnej. Może się w nim pomieścić 40 tysięcy wiernych. Następnie postój na zdjęcia (z zewnątrz) luksusowego hotelu 5* - Emirates Palace, którego brązowa fasada przypomina piaski pustyni. Zwiedzanie tradycyjnej wioski Heritage Village, której eksponaty dają wyobrażenie o życiu w dawnych czasach - okazja do zrobienia zakupów. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót do Dubaju.

Dzień 7:
Transfer na lotnisko. Wylot do Europy. Przylot do Warszawy.

I RATA:
1000 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 40 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem wg programu, a po pustyni samochodami terenowymi,
* 6 noclegów; zakwaterowanie w hotelu 4*, pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 1350 PLN,
* 6 śniadań, 2 obiady, 1 kolacja,
* bilety wstępu do wymienionych w programie obiektów,
* rejs w Omanie,
* opiekę polskiego pilota,
* usługi lokalnych przewodników (oprócz dnia 5.),
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Przy wpłacie II raty należy dostarczyć do biura skan paszportu (strona ze zdjęciem w kolorze). Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz posiadać min. 1 stronę wolną.

W paszporcie nie może być śladów pobytu w Izraelu, jak wiza czy stempel z przejścia granicznego.
* Na zwyczajowe napiwki oraz opłatę turystyczną w hotelach sugerujemy przeznaczyć ok. 45 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
19.01 - 25.01.2020, 5990.00 PLN
02.02 - 08.02.2020, 5990.00 PLN
26.04 - 02.05.2020, 5990.00 PLN

zamknijEmiraty Arabskie (+ Rejs W Omanie) 20Emiraty Arabskie (+ Rejs W Omanie) 20

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Emiraty Arabskie (+ Rejs W Omanie) 20

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj