Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Indie (podróż Luksusowym Pociągiem) Dla Koneserów

Zdaniem LogosTour:

INDIE dla Koneserów 2020: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Delhi. Dzień 2: DELHI Przylot do Delhi wcześnie rano. Transfer do hotelu. Po krótkim odpoczynku panoramiczny objazd miasta. Na trasie Brama Indii - monumentalny pomnik, wystawiony ku czci...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
16.10.20209 dniSamolotWarszawa × 2
PAXDBL (PAXDBL_A2)
zgodnie z ofertą (ZO)
24907 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 16.10.2020 - DEL (DEL), 16.10.2020
Przylot:
BOM (BOM), 25.10.2020 - WAW (WAW), 25.10.2020
Zakwaterowanie:
PAXDBL (PAXDBL_A2)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Cena zawiera:
Cena nie zawiera:
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


INDIE dla Koneserów 2020:

Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Delhi.

Dzień 2:
DELHI
Przylot do Delhi wcześnie rano. Transfer do hotelu. Po krótkim odpoczynku panoramiczny objazd miasta. Na trasie Brama Indii - monumentalny pomnik, wystawiony ku czci żołnierzy armii indyjskiej poległych na wszystkich frontach. Oglądanie (z zewnątrz) kompleksu budynków rządowych - parlamentu i sekretariatów, a następnie przejazd na najstarszy i najbardziej zatłoczony rynek Delhi - Chandni Chowk. Oglądanie z zewnątrz XVII - wiecznego Czerwonego Fortu oraz największego w północnych Indiach meczetu Jama Masjid (Meczet Piątkowy). Wieczorem przejazd na dworzec kolejowy, gdzie nastąpi uroczyste powitanie uczestników podroży przez obsługę pociągu. Zakwaterowanie w salonkach. Ok godz. 20.00 odjazd pociągu do Sawai Madhopur.

Dzień 3:
SAWAI MADHOPUR - PARK RANTHAMBHORE
Przejazd do Rajasthanu. W północno-wschodniej części tego stanu znajduje się Park Narodowy Ranthambhore. Niegdyś ulubione tereny łowieckie maharadżów, dziś obszar chroniony, malowniczo położony na wzgórzach Arawli i Windhja. Lasy liściaste porastające płaskowyż to pozostałość po rozległej indyjskiej dżungli. Park zajmuje powierzchnię ok. 400 km2 i jest siedliskiem wielu gatunków zwierząt, wśród których króluje tygrys bengalski. Wyjazd ze stacji kolejowej Sawai Madhopur na foto safari. Głównym obiektem poszukiwań jest oczywiście tygrys bengalski. Ranthambhore jest ponoć najlepszym miejscem w Indiach, gdzie można zobaczyć tego drapieżnika. Przyczynił się do tego niewątpliwie opracowany w 1973 r. program ochrony tygrysa bengalskiego pod nazwą "Projekt Tygrys". Żyją tu również antylopy chi tal, sambary, lamparty, czarne kozice, szakale, a także krokodyle i pytony, które z dużym prawdopodobieństwem będzie można spotkać podczas safari. Powrót do pociągu na obiad i sjestę. Popołudniowa herbatka, a następnie spacer po wiosce i okazja do spotkań z jej mieszkańcami. Powrót na kolację i nocleg do pociągu. Odjazd do Agry.

Dzień 4:
AGRA
Przyjazd do Agry. Zwiedzanie jednego z nowych cudów świata - mauzoleum Taj Mahal, wzniesionego przez Shah Jahan w 1630 r. ku czci jego zmarłej małżonki, królowej Mumtaz Mahal. Ten pomnik wiecznej miłości i perła architektury z białego marmuru, o wspaniałych proporcjach, była budowana 22 lata przez 20 tysięcy rzemieślników z Persji, Turcji Francji i Włoch. Po obiedzie serwowanym w hotelowej restauracji w Agrze zwiedzanie słynnego Czerwonego Fortu - jednego z najwspanialszych przykładów indyjskich fortyfikacji, twierdzy o podwójnych murach obronnych wzniesionej przez cesarza Akbara w II poł. XVI w. z charakterystycznego czerwonego piaskowca - typowego budulca dynastii Mogołów. Powrót na kolację i nocleg do pociągu.

Dzień 5:
JAIPUR - AMBER FORT
Przyjazd do Jaipuru, nazywanego różowym miastem ze względu na kolor elewacji budynków starego miasta. Wycieczka do fortu Amber - kompleksu budowli obronnych i pałacowych, będącego przez wieki stolicą klanu maharadżów Rajput. Wjazd na słoniach do fortu wzniesionego malowniczo na wzgórzu. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych pałaców w Indiach, zbudowanego w stylu romantycznym. Ściany pokryte są wieloma barwnymi miniaturami z dominacją motywów roślinnych, przedstawiają także sceny myśliwskie i bitewne. W wielu miejscach widać kunsztownie wprawione kamienie półszlachetne i lustra. Przyjazd do miasta Jaipur. Oglądanie najciekawszego zabytku miasta - Hawa Mahal - pałacu z piękną fasadą, przypominającą plaster miodu. Następnie wizyta w muzeum utworzonym w byłym pałacu maharadży, w którym podziwiać można m.in. cenne okazy broni. Przejście do niezwykle ciekawego zbioru 17 kamiennych i marmurowych konstrukcji astronomicznych - Jantar Mantar. Po obiedzie podanym w hotelowej restauracji można będzie zrelaksować się w hotelowym spa oferującym masaże lub udać się na spacer po barwnych bazarach i sklepach z pamiątkami pełnych przepięknych wyrobów lokalnego rzemiosła. Powrót na kolację i nocleg do pociągu.

Dzień 6:
UDAIPUR
Przyjazd do miasta Udaipur zwanego Wenecją Wschodu, cieszącego się sławą najbardziej romantycznego miasta Rajasthanu. O urodzie miasta stanowi jego piękne położenie nad lśniącymi jeziorami i cudowna architektura pałaców wzniesionych przez kolejnych władców i możnych tego miasta. Wiele z nich pieczołowicie odnowionych służy dziś za luksusowe, stylowe hotele. Wizyta w Pałacu Miejskim - największym kompleksie pałacowym Rajasthanu z labiryntem sal i dekoracjami ściennymi ze szklanej mozaiki. Zwiedzanie Kryształowej Galerii w pałacu Fateh Prakash. Następnie rejs łódką po jeziorze Pichola na jedną z wysp, gdzie w XVII wieku wzniesiony został pałac Jagmandi. Tutaj, w restauracji z pięknym widokiem na górskie pasmo Aravalis, podany zostanie obiad przy dźwiękach instrumentów charakterystycznych dla Indii; jabla tangar (dźwięki wydobywane z ceramicznych naczyń wypełnionych wodą) i tabla - drewnianych lub glinianych kociołkach. Powrót do pociągu na sjestę. Późnym popołudniem spacer po urokliwym starym mieście. Powrót na kolację i nocleg do pociągu.

Dzień 7:
VADODARA
Przyjazd do miasta Vadodara położonego w stanie Gujarat. Wycieczka do muzułmańskiego miasta Champaner, gdzie znajduje się imponujący kompleks archeologiczny z najlepiej zachowanymi w całych Indiach pozostałościami z okresu przedmogolskiego. Park archeologiczny Champaner znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. P obiedzie serwowanym w pociągu nastąpi zwiedzanie Vadodary, gdzie bardzo pięknie zachowało się Stare Miasto z ciekawymi haveli (rezydencjami arystokracji i kupców), bazarami. Zwiedzanie muzeum maharadży Fateha Singha ze zbiorami sztuki europejskiej. Popołudniowa herbatka w pałacu Lakszmi Willas, który w momencie swego powstawania pod koniec XIX w był najdroższą inwestycją prywatną w Indiach. Potężna budowla jest mieszanką wszystkich stylów indyjskich z londyńskimi witrażami, weneckimi mozaikami i angielskimi ogrodami. Można będzie skosztować lokalnych słodkości oraz obejrzeć pokaz folklorystyczny. Powrót na kolację i nocleg do pociągu.

Dzień 8:
AURANGABAD - ELLORA
Przyjazd pociągu do Aurangabadu - miasta położonego na wyżynie dekańskiej. Stamtąd przejazd autokarem do Ellory, gdzie znajduje się piękny i absolutnie unikalny zespół 34 świątyń wykutych w skalnych grotach bazaltowej skarpy ciągnącej się na długości ponad 2 km. Hinduistyczne, buddyjskie i dżinijskie świątynie wznoszono tu w okresie od V do VII w. Ze względu na przynależność tutejszych świątyń do trzech wielkich religii miejsce to jest uznanym w Indiach symbolem tolerancji religijnej. Najbardziej znaną jest, nie mająca sobie równych pod względem techniki wykonania i misternych dekoracji, świątynia Kailasha dedykowana bogu Sziwie. Jaskinie Ellory wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Po zakończonym zwiedzaniu i obiedzie powrót do pociągu i popołudniowy relaks. Kolacja i nocleg w pociągu.

Dzień 9:
MUMBAI (dawniej Bombaj)
Przyjazd do Mumbai i zakończenie indyjskiej odysei. Po opuszczeniu pociągu panoramiczny objazd miasta Mumbai - stolicy stanu Maharasztra. Mumbai z ponad 15 mln ludności to centrum indyjskiego biznesu z zarządami wszystkich ważnych banków, instytucji finansowych i największą giełdą w Indiach. To również znane w całym świecie centrum przemysłu filmowego - słynny Bollywood. Przejazd przez Kolabę - reprezentacyjną część miasta z budynkami użyteczności publicznej, świadczącymi o dumnym dziedzictwie fortun gromadzonych w przeszłości na handlu między wschodem i zachodem. Postój przy Bramie Indii wzniesionej naprzeciwko wytwornego hotelu Taj Mahal. Chwila wytchnienia w wiszących ogrodach na wzgórzu Malabar. Ciekawostką ogrodów są żywopłoty uformowane w figury zwierząt. Punkt widokowy na Bombaj i cała zatokę Bom Bahia, czyli Dobrą Zatokę. Po kolacji przejazd na lotnisko i wylot do Polski.

Dzień 10:
Przylot do Warszawy i zakończenie wycieczki.

I RATA:
4500 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 50 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przelot międzynarodowymi rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przejazd luksusowym pociągiem DEKAŃSKA ODYSEJA (opis pociągu w informacjach dodatkowych)
* 1 nocleg w hotelu 4* w Delhi, 7 noclegów w pociągu w przedziałach 2 - os.dopłata do przedziału 1 os. - 6500 PLN.
* 7 śniadań, 8 obiadów, 8 kolacji,
* przejazdy turystycznym mikrobusem/autokarem z klimatyzacją,
* wszystkie wycieczki i atrakcje wymienione w programie,
* bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i parków narodowych,
* ochrona pociągu 24 godziny na dobę,
* wizę do Indii,
* opiekę polskiego pilota,
* usługi lokalnych przewodników,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* W pociągu do dyspozycji podróżnych;
- 2 restauracje serwujące kuchnię kontynentalną i hinduską,
- bar oferujący napoje alkoholowe i bezalkoholowe,
- salon z prasą i grami towarzyskimi,
- codzienna prasa w języku angielskim,
- opieka medyczna -pierwsza pomoc przez 24 godziny na dobę,
- lekarz na telefon na każdej stacji,
- internet,
- SPA oferujące masaże i zabiegi relaksacyjne,
- skrzynka pocztowa,
- sklep z pamiątkami.
* Przy wpłacie II raty należy złożyć pełną dokumentację wizową tj. 1 kolorowe zdjęcie, paszport -podpisany i ważny co najmniej 1 rok od daty zakończenia wycieczki z 2 stronami wolnymi, 1 wypełniony wniosek wizowy.
* Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 150 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
31.01 - 09.02.2020, 24900.00 PLN
06.03 - 15.03.2020, 24900.00 PLN
16.10 - 25.10.2020, 24900.00 PLN

zamknijIndie (podróż Luksusowym Pociągiem) Dla KoneserówIndie (podróż Luksusowym Pociągiem) Dla Koneserów

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Indie (podróż Luksusowym Pociągiem) Dla Koneserów

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj