Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Japonia Filipiny

Zdaniem LogosTour:

JAPONIA - FILIPINY 2019: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Japonii. Dzień 2: TOKIO (Japonia) Przylot do Tokio. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Wieczorem przejazd metrem do dzielnicy rozrywkowo-handlowej Shibuya. Dzień 3: TO...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


JAPONIA - FILIPINY 2019:

Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Japonii.

Dzień 2:
TOKIO (Japonia)
Przylot do Tokio. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Wieczorem przejazd metrem do dzielnicy rozrywkowo-handlowej Shibuya.

Dzień 3:
TOKIO
Całodniowe zwiedzanie Tokio (przejazdy komunikacją miejską). Przejazd do Tokyo Metropolitan Government Building, nazywany tokijskim ratuszem. Wjazd na 45. piętro, aby podziwiać panoramę miasta, skąd przy dobrej widoczności widać górę Fuji. Zwiedzanie świątyni buddyjskiej Sensoji w starej dzielnicy Asakusa, zakup pierwszych pamiątek na handlowej ulicy Nakamise. Przejście do portu nieopodal najwyższej wieży telewizyjnej na świecie Skytree (634 m). Rejs statkiem po rzece Sumida pod 13 mostami. Przejazd supernowoczesną kolejką bez maszynisty na wyspę Odaiba (galeria handlowa Venus Fort, replika Statui Wolności z Nowego Jorku z panoramą Tokyo w tle). Powrót do centrum Tokio i spacer po najelegantszej dzielnicy Tokio - Ginza.

Dzień 4:
KAWAGUCHIKO - MATSUMOTO
Przejazd autokarem do miejscowości Kawaguchiko, podziwianie z bliska góry Fuji, która jest jedną z wizytówek Japonii. Wjazd kolejką górską na szczyt wzgórza, z którego przy dobrej pogodzie widać górę Fuji. Spacer po okolicy. Przejazd do Matsumoto, gdzie znajduje się jeden z pięciu zachowanych w oryginale zamków japońskich. Zamek zwany jest również Zamkiem Kruków ze względu na czarny kolor ścian zewnętrznych (spacer dookoła zamku). Kolacja i nocleg w stylu japońskim.

Dzień 5:
HIMEJI - OSAKA
Przejazd pociągiem do Himeji. Zamek Himeji - jest to jedna z najstarszych istniejących do dziś budowli Japonii przez co jest jednym z najczęściej odwiedzanych zamków tego kraju. Znany jest też jako Shirasagi-jo (Zamek Białej Czapli) ze względu na białe wykończenie. W 1993 r. zamek został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO i posiada status Skarbu Narodowego Japonii. Zamek Himeji wielokrotnie był scenerią wielu filmów "Szogun" czy "Żyje się tylko dwa razy" z Agentem 007 Jamesem Bondem. Przejazd do Osaki.

Dzień 6:
KIOTO
Przejazd do Kioto. Zwiedzanie dawnej stolicy Japonii i siedziby cesarza. Na trasie historyczne zabytki starożytnego Kioto, które są wymienione na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO m.in. Kiyomizu-dera - wspaniała drewniana świątynia na zboczu góry stojąca na 140 palach, Kinkaku-ji - Złoty Pawilon. Powrót do Osaki. Spacer pod nowoczesny budynek Sky Umeda, najpiękniejszy budynek w Japonii w 1996 roku, wjazd na jego szczyt, z którego rozpościera się widok na Osakę i okolice.

Dzień 7:
NARA - INARI
Przejazd do pierwszej stolicy Japonii - Nara. Zwiedzanie największej drewnianej budowli na świecie świątyni Todaiji z 16-metrowym posągiem Wielkiego Buddy oraz świątyni Kasuga z 3000 latarniami z kamienia i brązu. Spacer po parku Nara wśród saren i jeleni. Po południu przejazd do Inari - zwiedzanie świątyni Fushimi Inari poświęconej bogini sake i ryżu z 10 tysiącami bram wotywnych torii oraz posągami lisów. Powrót do Osaki.

Dzień 8:
OSAKA - WYSPA CEBU (Filipiny)
Transfer na lotnisko w Osace. Przelot na Filipiny do Cebu. Transfer do hotelu. Kolacja.

Dzień 9:
WYSPA CEBU - WYSPA BOHOL
Przejazd na przystań w Cebu. Wypłynięcie do Bohol szybkim promem (90 minut). Przyjazd do Tagbilaran. Zwiedzanie atrakcji okolic Bohol. Postój przy historycznym miejscu, gdzie stoi pomnik przedstawiający konkwistadora Miguela Lopeza de Legazpi i lokalnego wodza Datu Sikatunę, którzy przypieczętowali pokój własną krwią. Następnym obiektem jest zabytkowy kościół Baclayon. Wizyta w rezerwacie endemicznego zwierzątka, najmniejszego na świecie ssaka wyraka filipińskiego (Carlito syrichta). Dalszy przejazd przez wyróżniający się bujną zielenią las Mahogany i farmy Bilar oraz Batuan. Fascynujący widok na ponad 1700 stożkowych pagórków znanych jako Czekoladowe Wzgórza. Przejazd do Loboc. 50-minutowy rejs katamaranem po rzece między rosnącymi na obu brzegach palmami krzaczastymi i kokosowymi. Obiad na pokładzie. Powrót do Tagbilaran. Po drodze krótki postój w manufakturze w Loay, gdzie wyplata się naczynia z liści palmowych, a w kuźni produkuje ręcznie noże. Powrót promem do Cebu. Kolacja.

Dzień 10:
WYSPA CEBU - WYSPA PALAWAN - Puerto Princesa
Fakultatywnie - zwiedzanie miasta Cebu. Postój przy Forcie San Pedro z 1565 roku, najstarszej trójkątnej twierdzy na Filipinach. Przejazd do Krzyża Magellana, monumentu upamiętniającego lądowanie wielkiego żeglarza w Cebu (oryginalny krzyż bambusowy jest zachowany wewnątrz obecnego krzyża z drewna). W pobliżu znajduje się Basilica Minore del Santo Nino. Następnie wizyta w Muzeum Casa Gorordo, niegdyś domu zamieszkanego przez pierwszego katolickiego biskupa Filipin. Przejazd na widokowe wzgórze Beverly Hills, gdzie stoi świątynia taoistyczna; rozciąga się stamtąd piękny widok na Cebu i Mactan (cena ok. 27 USD, min. 10 osób). Przelot z Cebu na wyspę PALAWAN do Puerto Princesa. Transfer do hotelu, kolacja.

Dzień 11:
WYSPA PALAWAN - Puerto Princesa - El Nido
Wypoczynek nad Oceanem Spokojnym. Fakultatywnie - cud natury Park Narodowy Rzeki Podziemnej St. Paul. Dojazd na miejsce lądem i wodą. Następnie trzykilometrowy rejs kajakiem podziemną rzeką przez tunele i jaskinie przypominające katedry wyżłobione w skale wapiennej. W trakcie wycieczki - obiad (cena ok. 41 USD, min. 15 osób). Przejazd do El Nido. Kolacja.

Dzień 12:
WYSPA PALAWAN - El Nido
Czas wolny. Fakultatywnie - rejs po wysepkach Archipelagu Bacuit - kąpiele, plażowanie, nurkowanie. W trakcie wycieczki - obiad (cena ok. 22 USD, min. 8 osób). Kolacja.

Dzień 13:
WYSPA PALAWAN - MANILA
Transfer na lotnisko. Przelot do Manili. Transfer do hotelu. Kolacja.

Dzień 14:
MANILA
Zwiedzanie najciekawszych miejsc w Manili, stolicy Filipin. Na trasie objazdu - park Rizal, z pomnikiem zabitego w XIX wieku przez Hiszpanów bohatera narodowego Filipin dr. Jose Rizala. Przejazd do Intramuros, otoczonej murami starej dzielnicy zbudowanej przez hiszpańskich kolonizatorów w XVI wieku. Panuje w niej nastrój dawnych czasów, a odrestaurowane uliczki przyciągają turystów. Postój przy historycznym Fort Santiago, a następnie przy zbudowanym z kamienia w XVII wieku kościele św. Augustyna. Podziwianie Casa Manila, willi z czasów hiszpańskiej kolonizacji. Przejazd do lokalnej restauracji na kolację. Następnie transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

Dzień 15:
Przylot do Warszawy.

I RATA:
2000 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 45 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przeloty wewnętrzne,
* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, pociągiem, promem,
* 12 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3* w Japonii, 1 nocleg w ryokanie; na Filipinach hotele 4*; pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 3200 PLN,
* 12 śniadań, 1 obiad, 8 kolacji,
* opiekę polskiego pilota-przewodnika,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Zalecana profilaktyka antymalaryczna.
* Na bilety wstępu oraz przejazdy komunikacją miejską należy przeznaczyć ok. 110 USD.
* Na wyżywienie w Japonii sugerujemy zabrać ok. 25 USD dziennie.
* Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 30 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
10.11 - 24.11.2019, 19400.00 PLN

zamknijJaponia FilipinyJaponia Filipiny

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Japonia Filipiny

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj