Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) Wyspy Fiji

Zdaniem LogosTour:

NOWA ZELANDIA (wyspy Północna i Południowa) - WYSPY FIJI 2019: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Azji. Dzień 2: Przesiadka na jednym z lotnisk w Azji. Wylot do Nowej Zelandii. Dzień 3: AUCKLAND Przylot do Auckland - największej aglomeracji Nowej Z...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


NOWA ZELANDIA (wyspy Północna i Południowa) - WYSPY FIJI 2019:

Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Azji.

Dzień 2:
Przesiadka na jednym z lotnisk w Azji. Wylot do Nowej Zelandii.

Dzień 3:
AUCKLAND
Przylot do Auckland - największej aglomeracji Nowej Zelandii. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem na lotnisku. Zwiedzanie miasta wraz z wejściem na punkt widokowy góry Eden, z którego roztacza się widok na Auckland, położone wśród 50 wygasłych wulkanów oraz na Morze Tasmana i Ocean Spokojny. Przejście ścieżką wokół krateru. Spacer po plaży Mission Bay. Zwiedzanie kolonialnych dzielnic z zachowanymi historycznymi budynkami. Wejście do Ogrodu Zimowego w Auckland Domain. Transfer do hotelu.

Dzień 4:
MURIWAI
Wyjazd z Auckland nad Morze Tasmana, do Muriwai, gdzie znajduje się plaża z czarnym powulkanicznym piaskiem. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków. W drodze powrotnej postój w winiarni. Okazja do degustacji lokalnego wina.

Dzień 5:
WAITOMO - ROTORUA
Przejazd przez bogate rolnicze tereny rejonu Waikato wzdłuż rzeki o tej samej nazwie. Postój w Waitomo i zwiedzanie wapiennej jaskini. Rejs łodzią podziemną rzeką i oglądanie setek świetlików przyczepionych do skalnego sklepienia. Fakultatywnie zwiedzanie wioski Hobbitów ze słynnego filmu "Władca Pierścieni" (85NZD). Po południu przyjazd do Rotorua. Wieczorem tradycyjna kolacja hangi oraz koncert maoryski. Nocleg w Rotorua.

Dzień 6:
ROTORUA - P.N. TONGARIRO
Miasto i rejon Rotorua to największa atrakcja Wyspy Północnej. Na wulkanicznym terenie co krok widać parę unoszącą się z gejzerów, bulgoczące błota, gorące źródła. Przejazd nad trzy jeziora - Zielone, Niebieskie i Tarawera. Na pobliskich stokach górskich rosną ogromne drzewa paprociowe. Podziwianie starych maoryskich malowideł na ścianach jaskiń zasypanych pyłem wulkanicznym w czasie wybuchu wulkanu Tarawera. Oglądanie czarnych łabędzi dostojnie pływających po jeziorze. Spacer po parku, w którym rosną czerwone sekwoje. Zwiedzanie rezerwatu Te Puia z gorącymi jeziorami i aktywnymi gejzerami, w którym można również obejrzeć ptaka nielota - kiwi. Przejazd malowniczą drogą między plantacjami sosny pinus radiata do wodospadu Huka. Przejście wzdłuż brzegów rzeki Waikato i podziwianie odbijających się w lustrze wody drzew, krzewów i wzgórz porośniętych drzewiastymi paprociami i endemicznymi palmami nikau. Oglądanie elektrowni geotermalnej, wykorzystującej gorącą parę wodną wydobywającą się z głębi ziemi. Następnie przejazd wzdłuż brzegów największego (616 km2) jeziora Nowej Zelandii - Taupo, położonego w kraterze wulkanu. Po drodze widok na Park Narodowy Tongariro wraz z trzema wulkanami Ngauruhoe, Tongariro i Ruapehu.

Dzień 7:
WELLINGTON
Przejazd do Wellington, stolicy Nowej Zelandii. Zwiedzanie kompleksu budynków parlamentu i rządu, kościoła św. Pawła, Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa) ze zbiorami sztuki Maorysów. Przejazd promenadą Oriental Parade, wjazd na punkt widokowy, z którego rozciąga się widok na całe miasto.

Dzień 8:
WELLINGTON - NELSON
Rejs promem przez Cieśninę Cooka oddzielającą Wyspę Północną od Wyspy Południowej. Następnie przejazd malowniczą trasą przez Havelock i most na rzece Pelarus do Nelson.

Dzień 9:
PUNAKAIKI - WEST COAST
Przejazd przez górzyste tereny Parku Narodowego Nelson Lakes na Przylądek Szalonego Wiatru na zachodnim wybrzeżu Wyspy Południowej, gdzie zobaczyć można foki. Dalszy przejazd do Parku Narodowego Paparoa. Postój w Punakaiki, którego atrakcją jest zatoka z oryginalnymi formacjami skalnymi w kształcie ułożonych jeden na drugi naleśników.

Dzień 10:
WEST COAST
Spacer paprociową aleją do czoła lodowca. Dla chętnych fakultatywny przelot helikopterem nad lodowcami uzależniony od warunków pogodowych (cena od 235 NZD). Przejazd piękną trasą górską do przełęczy Haast. Droga wiedzie przez Park Narodowy Aspiring, który porastają lasy deszczowe i kolorowe mchy, a w tle widać ośnieżone szczyty Alp Południowych.

Dzień 11:
ARROWTOWN
Zwiedzanie historycznego miasteczka Arrowtown z oryginalnie zachowaną zabudową z lat 60. XIX wieku. W okresie gorączki złota do miasta przyjechało wielu poszukiwaczy tego cennego kruszcu. Spacer nad brzeg rzeki Arrow do miejsca, gdzie kręcono zdjęcia do filmu "Władca Pierścieni". Degustacja win w jednej z winnic Gibbston Valley.

Dzień 12:
MILFORD SOUND
Przejazd wzdłuż brzegów jeziora Wakatipu przez malownicze doliny widokowe. Po drodze - Park Narodowy Fiordland. Rejs statkiem wycieczkowym po najpiękniejszym fiordzie Nowej Zelandii - Milford Sound. Dopłynięcie do Morza Tasmana. Na całej długości 16-kilometrowego fiordu można z pokładu widokowego podziwiać szczyty pobliskich gór i malownicze wodospady.

Dzień 13:
TWIZEL
Przejazd przez przełęcz Lindis. Widok na zielone doliny i rzekę z wysokości 970 m n.p.m. Dla chętnych możliwość wejścia na jeden z pobliskich szczytów. Przejazd do miasteczka Twizel, w okolicach, którego wybudowano w latach 70. XX w. szereg elektrowni wodnych. W pobliżu kręcono również sceny do trylogii "Władca Pierścieni". Oglądanie słynnego kamiennego kościółka wybudowanego wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie. Możliwość zrobienia zdjęcia przy statuetce psa - pomocnika człowieka.

Dzień 14:
CHRISTCHURCH
Zwiedzanie Christchurch. Spacer po Ogrodach Botanicznych, wjazd na punkt widokowy, z którego roztacza się widok na równinę Canterbury, Alpy Południowe i Ocean Spokojny. Transfer do hotelu. Czas wolny.

Dzień 15:
VITI LEVU (wyspy Fiji)
Transfer na lotnisko i wylot na wyspy Fiji. Przylot na międzynarodowe lotnisko w Nadi, na wyspie Viti Levu. Przejazd do resortu położonego przy plaży. Zakwaterowanie i wypoczynek na wyspie.

Dzień 16 - 17:
VITI LEVU
Wyspy Fiji to idealne miejsce, aby odpocząć i oderwać się od codzienności. Czas do własnej dyspozycji na spacery po białej, piaszczystej plaży, kąpiele morskie, słoneczne i w basenie. Dla chętnych fakultatywnie rejs ze zwiedzaniem wysp koralowych, możliwość uprawiania sportów wodnych, nurkowanie, wynajęcie kajaków, wycieczki w głąb wyspy i zapoznanie się z kulturą i obyczajami rdzennych mieszkańców.

Dzień 18:
Transfer na lotnisko. Wylot do Azji.

Dzień 19:
Wylot z Azji do Europy. Przylot do Warszawy.

I RATA:
3000 PLN płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 45 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem,
* rejs promem z Wyspy Północnej na Wyspę Południową,
* rejs statkiem po fiordzie Milford Sound,
* 15 noclegów; zakwaterowanie w hotelach i motelach 3*/4*; na Fiji resort 5*, pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 3400 PLN,
* 15 śniadań,
* koncert maoryski z kolacją hangi,
* bilety wstępu do wymienionych w programie rezerwatów, parków narodowych, muzeów,
* degustację wina,
* opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota-przewodnika w Nowej Zelandii i na wyspach Fiji,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
* Na wycieczki fakultatywne w Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć ok. 360 NZD, na wyspach Fiji - ok. 200 NZD.
* Na wyżywienie należy przeznaczyć ok. 200-400 NZD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
06.11 - 24.11.2019, 18990.00 PLN

zamknijNowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) Wyspy FijiNowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) Wyspy Fiji

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Nowa Zelandia (wyspy Północna I Południowa) Wyspy Fiji

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj