Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Polinezja Francuska (moorea Bora Bora Tahiti)

Zdaniem LogosTour:

POLINEZJA FRANCUSKA (Moorea - Bora-Bora - Tahiti) 2019: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Los Angeles (USA), a następnie do Papeete (Tahiti). Dzień 2: TAHITI - WYSPA MOOREA Przylot do Papeete. Rejs promem na wyspę Moorea. Zakwaterowanie w hotelu (...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTourPOLINEZJA FRANCUSKA (Moorea - Bora-Bora - Tahiti) 2019:

Dzień 1:

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Los Angeles (USA), a następnie do Papeete (Tahiti).

Dzień 2:

TAHITI - WYSPA MOOREA

Przylot do Papeete. Rejs promem na wyspę Moorea. Zakwaterowanie w hotelu (na 3 noce). Wyspa wyróżnia się atmosferą spokoju. Na jej środku wznoszą się wulkaniczne szczyty gór, których zbocza opadają do malowniczych zatok. Doliny są zajęte przez plantacje ananasów. Piaszczyste plaże rozciągają się przy krystalicznie czystej wodzie laguny.

Dzień 3:

MOOREA

Wycieczka autokarem (pół dnia) wokół wyspy. Po drodze postoje w malowniczych miejscach - nad Zatoką Cooka i zatoką Opunohu. Wjazd na jedno ze wzgórz, z którego rozpościera się piękny widok na turkusowe wody laguny. Po południu czas wolny. Wyspa Moorea znana jest ze zdolnych artystów, których wyroby są sprzedawane w hotelach i sklepach. Okazja do wybrania się na atrakcyjne zakupy.

Dzień 4:

MOOREA

Plażowanie. Dla chętnych fakultatywna wycieczka do skansenu Tiki Village (ok. 95 EUR). W tradycyjnie zbudowanej wiosce będzie można wziąć udział w lokalnym święcie połączonym z ucztą. Pokaz oryginalnych tańców polinezyjskich oraz tradycyjnego sposobu gotowania w dziurze w ziemi. Na zakończenie - kolacja barbecue (szwedzki stół) z rumem i winem.

Dzień 5:

WYSPA BORA-BORA

Przelot na wyspę Bora-Bora. Transfer do hotelu; przepłynięcie przez lagunę motorówką z lotniska otoczonego palmami i położonego na małej wysepce. Zakwaterowanie w hotelu (na 3 noce). Wyspa ma niewiele ponad 20 km obwodu, a w jej środku wznoszą się dwa czarne szczyty wulkanicznych gór - Otemanu i Pahia. Wokoło rozciąga się piękna, turkusowa laguna; woda jest przezroczysta i widać w niej barwną rafę koralową. Główna miejscowość Bora-Bora to Vaitape. Po okolicy można poruszać się transportem lokalnym - kolorowym autobusem Le Truck albo na wypożyczonym rowerze. Na Bora-Bora znajdują się starożytne świątynie tubylców, zwane marae, i autentyczne wioski zamieszkane przez Polinezyjczyków.

Dzień 6:

BORA-BORA

Zwiedzanie wyspy. Postój przy świątyni tubylców - Opu Marae. Wjazd na punkt widokowy Matira Point, z którego widać Pacyfik i turkusowe atole. Po drodze gaje palm kokosowych i małe wioski położone blisko brzegu. Powrót do hotelu. Na miejscu można skorzystać z wielu atrakcji - sporty wodne, rejsy łodzią ze szklanym dnem, nurkowanie do rafy koralowej oraz do miejsc, gdzie pojawiają się płaszczki i niedrapieżne rekiny. Na Bora-Bora są także piękne, piaszczyste plaże, nadające się do spokojnego wypoczynku.

Dzień 7:

BORA-BORA

Czas wolny na plażowanie. Dla chętnych fakultatywne wycieczki, m.in.
- objazd wyspy samochodem terenowym z klimatyzacją (z napędem na 4 koła). Na trasie wycieczki oddalone od siedzib ludzkich malownicze tereny zarośnięte gęstą dżunglą. Postoje przy punktach widokowych, z których rozciąga się wspaniała panorama na góry i doliny, mieniącą się wieloma barwami lagunę oraz rafę koralową. Piesza wspinaczka na wysokość 300 metrów na jeden z punktów widokowych, z którego widać sąsiednie wyspy - Raiatea, TahaNULLa i Maupiti. Oglądanie pozostałości z czasów II wojny światowej, w tym umocnień budowanych przez Amerykanów. Zwiedzanie osady sprzed tysiąca lat (ok. 75 EUR),
- rejs łodzią ze szklanym dnem, przez które widać wielobarwny ogród rafy koralowej i egzotyczne ryby. Pływanie w lagunie wraz z żyjącymi w płytkiej wodzie stworzeniami, które można dotykać. Na miejscu można wypożyczyć maskę z rurką. Opieka lokalnego przewodnika. Na wysepce (motu) posiłek w formie pikniku (ok. 110 EUR).

Dzień 8:

WYSPA TAHITI

Przelot na wyspę Tahiti. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (na 3 noce). Tahiti jest największą wyspą w archipelagu Polinezji Francuskiej, który składa się ze 115 wysp i atoli. Wyspy są kolonią francuską. Najbardziej podobne do miast europejskich są miejscowości na Tahiti i Bora-Bora. Pozostałe wysepki to enklawy pięknych krajobrazów i spokojnego trybu życia tubylców.

Dzień 9:

TAHITI

Czas wolny. Dla chętnych indywidualna wycieczka do Papeete, głównego portu wszystkich wysp archipelagu. W mieście wyróżnia się kompleks gmachów rządowych, katedra Notre Dame, ratusz (Mairie), pałac prezydencki, park Bougainville, centrum handlowe Vaima. Atrakcyjne zakupy można zrobić na bazarze Le Marche, gdzie zachwycają m.in. wiązanki z egzotycznych kwiatów, naszyjniki z muszli, biżuteria z masy perłowej, lokalne instrumenty. Sklepy oferują czarne perły, wyroby miejscowego rękodzieła oraz najnowsze kreacje prosto z Paryża. Na promenadzie do późnej nocy są otwarte kawiarnie i restauracje zapraszające na potrawy lokalne, francuskie i azjatyckie. Les Roulottes - to restauracyjki na kółkach serwujące gorące potrawy, czyli steki barbecue, pieczone kurczaki, pizzę, kuskus, ryby oraz na deser - francuskie crepes.

Dzień 10:

TAHITI

Wycieczka autokarem wokół wyspy malowniczą trasą między górami a wybrzeżem oceanu. Pierwszy postój to przylądek Wenus, piękna zatoka, przy której przed wiekami wylądowali pierwsi europejscy żeglarze. Następnie krótka przerwa przy aktywnym gejzerze, zwanym Arahoho Blow Hole. Przejazd do groty, w której rosną paprocie - Maraa Fern. Wjazd na Wzgórze Jednego Drzewa (TaharaNULLa), na którym mieści się punkt widokowy. Zwiedzanie Muzeum Tahiti i Wysp Archipelagu, które w atrakcyjny sposób prezentuje wyspy i ich ciekawą historię, kulturę, środowisko, zwyczaje.

Dzień 11:

Transfer na lotnisko. Wylot do Los Angeles, a następnie do Europy.

Dzień 12:

Przylot do Warszawy.

I RATA:

2000 PLN płatna przy zapisie

II RATA:

płatna na 40 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:

* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,

* przeloty wewnętrzne,

* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem,

* rejs katamaranem na wyspę Moorea,

* 9 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 4*, pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 4600 PLN,

* 9 śniadań,

* wycieczki wymienione w programie wraz z biletami wstępu,

* opiekę polskiego pilota,

* usługi lokalnych przewodników,

* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:

* Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak - imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.

* Uczestnicy wycieczki mogą starać się o wizę do USA (tranzyt lotniczy) za pośrednictwem biura LogosTour (najpóźniej na 2 miesiące przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć formularze wizowe, z których dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet). Orientacyjna cena wizy wynosi około 700 PLN. Opłata za pośrednictwo wizowe 200 PLN. Szczegóły w biurze. W przypadku otrzymania wizy i rezygnacji z wyjazdu - potrącenie wg Warunków Uczestnictwa. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu i posiadać minimum 2 strony wolne.

* Na wycieczki fakultatywne należy zabrać ze sobą ok. 300 EUR.

* Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć ok. 40 EUR.

* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi

13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;

10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;

0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej

Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
06.11 - 17.11.2019, 19400.00 PLN

zamknijPolinezja Francuska (moorea Bora Bora Tahiti)Polinezja Francuska (moorea Bora Bora Tahiti)

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Polinezja Francuska (moorea Bora Bora Tahiti)

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj