Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Wietnam Kambodża Laos

Zdaniem LogosTour:

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS Sylwester w Siem Reap: Dzień 1: Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Wietnamu. Dzień 2: Ho Chi Minh (Wietnam) Rano przylot do Ho Chi Minh (d. Sajgon). Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie miasta. Zabytkowy budy...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: LogosTour


WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS
Sylwester w Siem Reap:


Dzień 1:
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Wietnamu.

Dzień 2:
Ho Chi Minh (Wietnam)
Rano przylot do Ho Chi Minh (d. Sajgon). Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie miasta. Zabytkowy budynek poczty, katedra Notre Dame (z zewnątrz), kościół Cha Tam, Muzeum Wojny i ulica Dong Khoi. Spacer po bazarze Ben Thanh. Kolacja. Wieczorem - fakultatywnie - przedstawienie AO Show w operze (od ok. 40 USD do ok. 55 USD).

Dzień 3:
DELTA MEKONGU - CAN THO
Całodniowa wycieczka do Delty Mekongu. Przejazd do Cai Be. Rejs krytą, drewnianą łodzią, zwaną sampan, po kanałach delty. Obiad w gospodarstwie lokalnego rolnika; okazja do kupna świeżych owoców tropikalnych z jego sadu. Po południu dalszy rejs do Vinh Long i przejazd autokarem do Can Tho. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 4:
HO CHI MINH - SIEM REAP (Kambodża)
Rano wycieczka łodzią na gwarny targ wodny w Cai Rang. Następnie powrót autokarem do Ho Chi Minh. Wylot do Siem Reap w Kambodży. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 5:
ANGKOR THOM WIECZÓR SYLWESTROWY
Wycieczka do Angkoru. Kompleks świątynny Angkor powstał pod koniec VIII w., kiedy król Khmerów Jayavarman II przeniósł na ten teren stolicę swojego królestwa. Przez setki lat każdy z jego następców budował świątynię w Angkorze. W ten sposób na powierzchni ponad 200 km2 powstał ogromny zespół budynków świątynnych i kaplic. Przed tysiącem lat Angkor był jednym z najwspanialszych miast na świecie. Spacer do Angkor Thom, ostatniej stolicy cesarstwa Khmerów. Południowej bramy prowadzącej do miasta strzegą stojące w rzędach po obu stronach wspaniałe posągi, przedstawiające demony i dobre duchy. Na samym środku Angkor Thom stoi świątynia Bayon, która funkcjonowała jako łącznik między niebem a ziemią. Przejazd do świątyni leżącej za murami miasta - Ta Prohm, która pozostała w takim stanie, w jakim została odkryta w XIX w., z nienaruszonymi gigantycznymi drzewami, które przez minione kilkaset lat oplotły korzeniami mury, kaplice i biblioteki. Spacer po tarasie słoni oraz podziwianie pięknych ozdób ściennych na tarasie Trędowatego Króla. Wieczór sylwestrowy w lokalnej restauracji. Uroczysta kolacja w formie bufetu z pokazem tradycyjnych tańców khmerskich.

Dzień 6:
ANGKOR WAT - SIEM REAP - PHNOM PENH
Przed świtem dla chętnych - fakultatywnie - wyjazd rikszami na obserwację wschodu słońca nad Angkor Wat (ok. 5 USD). Zwiedzanie najpiękniejszego obiektu w kompleksie - Angkor Wat. Na charakterystycznej dla królestwa Angkoru świątyni-górze, znajdują się galerie pokryte m.in. płaskorzeźbami z 2 tys. apsar - tanecznic niebieskich. Wspaniale zachowane płaskorzeźby, ciągnące się wzdłuż ścian o powierzchni 1200 m2 przedstawiają stworzenie świata, toczące się wojny, historię państwa Khmerów i postacie bóstw z mitologii. Powstała w XII wieku za panowania króla Suryavarmana II świątynia była budowana z niezwykłym artyzmem i pieczołowitością przez ponad 30 lat. Dla chętnych - fakultatywnie - wycieczka nad jezioro Tonle Sap i rejs łodzią do pływającej wioski (ok. 15 USD). Po południu transfer na lotnisko i wylot do Phnom Penh. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 7:
PHNOM PENH - VIENTIANE (Laos)
Zwiedzanie stolicy Kambodży. Na trasie pałac królewski, Srebrna Pagoda, Wat Phnom - najważniejsza pagoda w mieście. Wizyta w Muzeum Narodowym, w którym znajdują się cenne dzieła sztuki Khmerów. Transfer na lotnisko. Wylot do Vientiane, stolicy Laosu. Po przylocie formalności wizowe. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 8:
VIENTIANE - LUANG PRABANG
Zwiedzanie Vientiane, m.in. najważniejsze centrum religijne Laosu - świątynia Pha That Luang, pagoda Wat Sisaket i pagoda Wat Phra Kaeo, w której przechowywany był słynny posąg Szmaragdowego Buddy (obecnie jest on w Wielkim Pałacu w Bangkoku). Postój przy pomniku niepodległości Patuxai i widok z góry na całe miasto. Transfer na lotnisko i wylot do Luang Prabang. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

Dzień 9:
LUANG PRABANG
Luang Prabang jest najlepiej zachowanym zabytkowym miastem w południowo-wschodniej Azji. Wzdłuż ulic stoją niewielkie domy mieszkalne, hoteliki i sklepy pochodzące z czasów kolonialnych. Na trasie zwiedzania znajdą się m.in. buddyjskie świątynie z bogato zdobionymi wnętrzami, stupa Wat Wisunalat, stupa Wat Mai oraz liczący cztery wieki królewski kompleks klasztorny - Wat Xieng Thong. Dla chętnych - fakultatywnie - przejazd nad wodospad Kuang Si, możliwość kąpieli (ok. 18 USD).

Dzień 10:
LUANG PRABANG
Wczesnym rankiem dla chętnych - fakultatywnie - udział w ceremonii rozdawania jałmużny mnichom (ok. 10 USD). Wyjazd nad brzeg rzeki i rejs łodzią motorową wzdłuż Mekongu, do jaskini Pak Ou. Przez minione 500 lat królowie, książęta, kupcy i wieśniacy przybywali do groty na modlitwy, zostawiając jako wota ponad 3 tysiące częściowo pozłacanych statuetek Buddy. Obiad. Powrót do Luang Prabang. Wizyta w byłym pałacu królewskim, obecnie Muzeum Narodowym. Wejście na wzgórze Phu Si, z którego rozpościera się piękny widok na miasto i pałac królewski. Malowniczy zachód słońca za rzeką Mekong z górami w tle. Czas wolny na spacer po nocnym targu HNULLmong.

Dzień 11:
LUANG PRABANG - HANOI (Wietnam)
Transfer na lotnisko i wylot do Hanoi. Miasto zachowało swój oryginalny, historyczny charakter, chociaż nowe budynki zajmują coraz więcej miejsca. Zwiedzanie miejsc związanych z wujem Ho. Przejazd na plac Ba Dinh, gdzie znajduje się (zbudowane z granitu i marmuru) mauzoleum Ho Chi Minha (z zewnątrz) oraz jego skromny dom, w którym żył i pracował. Przejazd do Pagody na Jednej Kolumnie zbudowanej w XI w. Zwiedzanie Świątyni Literatury - najstarszego, założonego w 1076 roku, uniwersytetu w Wietnamie. Czas wolny na zakupy pamiątek; lokalne wyroby rękodzieła, tekstylia, ao dai - czyli tradycyjne suknie noszone przez wietnamskie kobiety.

Dzień 12:
HANOI - ZATOKA HA LONG
Wyjazd autokarem nad Morze Południowochińskie. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po zatoce Ha Long. Jest ona znana z malowniczych formacji skalnych - ok. 3 tysięcy wystających z morza gór, czyli wapiennych ostańców, tworzy unikalny krajobraz z licznymi zatoczkami, grotami, skalistymi wysepkami. Wapienne podłoże sprzyja powstawaniu licznych jaskiń i grot. Podczas rejsu obiad i kolacja - posiłki składające się ze świeżych owoców morza. Nocleg na statku.

Dzień 13:
ZATOKA HA LONG - HANOI
O świcie podziwianie wschodu słońca nad zatoką Ha Long. Po śniadaniu na pokładzie powrót na ląd. Przejazd do Hanoi; po drodze gwarne miasta i wioski. Wieczorem okazja do podziwiania specjalności wietnamskiej - oryginalnego teatru kukiełek na wodzie. Kolacja. Późnym wieczorem transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

Dzień 14:
Przylot do Warszawy.

I RATA:
2000 PLN - płatna przy zapisie

II RATA:
płatna na 40 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje:
* przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
* przeloty wewnętrzne,
* przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem,
* 11 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-os.; 1 noc na statku wycieczkowym, kabiny 2-os. z łazienką, dopłata do pokoju/kabiny 1-os. 1300 PLN,
* 12 śniadań, 3 obiady, 3 kolacje,
* opiekę polskiego pilota,
* usługi lokalnych przewodników,
* ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

UWAGA !:
* Przy wpłacie II raty należy dostarczyć skan paszportu (strona ze zdjęciem w kolorze). Paszport musi być ważny co najmniej rok od daty zakończenia wycieczki. Do Wietnamu, Kambodży i Laosu potrzebne są wizy, które otrzymuje się przy przekraczaniu granicy. Należy mieć min. 4 wolne strony w paszporcie oraz należy zabrać ze sobą 4 zdjęcia.
* Wieczór sylwestrowy z uroczystą kolacją - cena 350 PLN, płatne na 40 dni przed wyjazdem.
* Na bilety wstępu oraz wizy należy zabrać ok. 280 USD.
* Zalecana profilaktyka przeciwmalaryczna.
* Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
* Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi
13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;
0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej
Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy:
27.12 - 09.01.2020, 11600.00 PLN

zamknijWietnam Kambodża LaosWietnam Kambodża Laos

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Wietnam Kambodża Laos

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj