Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

City Break Wiedenhotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Matimpex Travel:

Kategoria weekend lotniczy / hotel *** Region Wiedeń / Austria Tfg Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Matimpex Travel

Kategoria

weekend lotniczy / hotel ***

Region

Wiedeń / Austria

Tfg

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

Wczesna Rezerwacja Zima 2019/2020 (wyloty Od 1 Listopada 2019 25 Marca 2020)

Obecnie obowiązuje III stopień promocji na wycieczki z sezonu zimowego (kod cennika FM03) - potrwa on od 26.08.19 do wyczerpania miejsc w promocyjnej cenie. III stopień promocji obejmuje - Zniżkę 100 zł/os od ceny katalogowej - Dodatkową zniżkę 50 zł/os (łączna zniżka 150 zł) dla Uczestników Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun - Ilość miejsc w promocji jest ograniczona, po wyczerpaniu miejsc z III stopnia promocji, wycieczka będzie sprzedawana w cenie katalogowej.

Wczesna Rezerwacja Lato 2019 (wyloty Od 1 Kwietnia 2019 30 Października 2019)

Obecnie obowiązuje IV stopień promocji na wycieczki z sezonu letniego (kod cennika FM04) - potrwa on od 04.02.19 włącznie do wyczerpania miejsc w promocyjnej cenie. IV stopień promocji obejmuje - Zniżkę 100 zł/os od ceny katalogowej - Dodatkową zniżkę 50 zł/os dla Uczestników Programu Lojalnościowego Matimpex City Fun (łączna zniżka 150 zł/os) - Ilość miejsc w promocji jest ograniczona, po wyczerpaniu miejsc z I stopnia promocji, wycieczka będzie sprzedawana w cenie katalogowej.

Program Ramowy

Majestatyczny Wiedeń to miasto gotyckich kościołów i wspaniale zdobionych barokowych pałaców, w których mieszkali przedstawiciele kolejnych europejskich dynastii. Wiedeń to miasto nierozerwalnie związane z muzyką - tutaj znajduje się jedna z najlepszych scen operowych świata, tutaj tworzyli sławni kompozytorzy z Mozartem na czele, tu znajduje się jedyny w swoim rodzaju Dom Muzyki! Tu też można spędzić przyjemny wieczór w winiarskiej dzielnicy lub w wesołym miasteczku! Warto wpaść do Wiednia choćby na weekend!

Dzień 1

Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Wiednia. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Uwaga! Jeśli pozwolą na to godziny przelotów, w pierwszym i ostatnim dniu będzie realizowany program zwiedzania.

Dzień 2 3

Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Wiednia - w programie m.in. - Hofburg - wiedeńska siedziba władców Austrii od Rudolfa I Habsburga do Karola I - cesarza Austro-Węgier; jedno z najważniejszych centrów politycznych przedwojennej Europy. Zwiedzanie Pałacu - apartamenty cesarskie, muzea, kaplice, kościół, Austriacka Biblioteka Narodowa oraz Hiszpańska Szkoła Jazdy - Spacer Ringiem Wiedeńskim - najbardziej reprezentacyjną ulicą Wiednia, przy której znajdują się liczne budynki użyteczności publicznej, m.in. ogromny neogotycki Nowy Ratusz, austriacki Parlament, budynki Uniwersytetu i Muzeum oraz Kościół Wotywny - Ekskluzywna dzielnica Kohlmarkt, ulica Graben i Kartnerstrasse - jedna z najbardziej eleganckich ulic Wiednia; Gotycka Katedra św. Szczepana - symbol Wiednia, otoczony muzeami Plac Marii Teresy z pomnikiem cesarzowej - Niewielka uliczka Domgasse, przy której w 1683 r. powstała pierwsza wiedeńska kawiarnia i przy której znajduje się Dom Mozarta - Mozart spędził tutaj jedynie trzy lata, jednak to tutaj skomponował wiele swoich najważniejszych dzieł, choćby Wesele Figara - Schonbrunn - imponująca rezydencja zbudowana dla cesarzowej Marii Teresy i jej 16 dzieci, a później siedziba słynnej ze swej urody cesarzowej Sissi. Zwiedzanie Pałacu oraz spacer po przepięknych ogrodach i Labiryncie - Wiedeński Belweder - zwiedzanie Górnego Pałacu, w którym znajdują się m.in. dzieła Klimta, spacer po ogrodach oraz Królewskie Stajnie - Karlskirche - jedna z najważniejszych barokowych świątyń w Europie, poświęcona św. Karolowi Boromeuszowi - Architektoniczna ciekawostka Wiednia, czyli kolorowy Hundertwasserhaus - kompleks mieszkalny, nawiązujący do równowagi pomiędzy przyrodą, a człowiekiem - Dom Muzyki wyróżniony Austriacką Nagrodą dla Muzeów - interaktywne muzeum, nastawione na proces odczuwania i zrozumienia muzyki poprzez zabawę dźwiękami - Kolorowy Naschtmarkt - największy wiedeński targ, Grinzig - urokliwa dzielnica winiarzy oraz Prater - park publiczny, w którym znajduje się zabytkowe wesołe miasteczko (dla chętnych możliwość przejażdżki wielkim młyńskim kołem, Riesenrad - ok. 10 €) - Dla chętnych wyjście na przedstawienie w Wiedeńskiej Operze Narodowej (bilety od ok. 15-300 €, w zależności od przedstawienia i wybranych miejsc, obowiązuje elegancki strój) - W terminie grudniowym - wieczorny udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym, z którego słynie Wiedeń - W czasie zwiedzania będzie możliwość spróbowania specjałów lokalnej kuchni, np. słynnego sznycla cielęcego podawanego najczęściej z sałatką ziemniaczaną, kasekrainer - pieczonych kiełbasek z serem sprzedawanych na straganach w całym mieście, frittatensuppe z cieniutko pokrojonymi naleśnikami zamiast makaronu, czy deserów takich jak tort Sachera, strudla jabłkowego lub kaiserschmarren zrobionego z ciasta naleśnikowego z powidłami i cukrem pudrem W czasie zwiedzania - przerwa na posiłek (średnia cena obiadokolacji w restauracji w Wiedniu to ok. 20 €). Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Hotel

HOTELE / PENSJONATY 3* położone w niewielkim oddaleniu od ścisłego centrum Wiednia, w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej. Zakwaterowanie możliwe w hotelach lub w popularnych w Austrii pensjonatach - są to na ogół niewielkie obiekty, oferujące kilka lub kilkanaście pokoi. Pensjonaty mają osobną standaryzację właściwą dla tego typu obiektów, ale pokoje posiadają standard odpowiadający hotelowemu. Zarówno hotele jak i pensjonaty oferują zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (możliwość 1 dostawki - pokoje 3-osobowe dostępne tylko na zapytanie) z łazienką, TV i telefonem.

Wyżywienie

Śniadania kontynentalne

Świadczenia Zawarte W Cenie

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi) - Bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki) - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko - 3 noclegi w hotelu lub pensjonacie 3* - Pokoje 2-osobowe z łazienkami - 3 śniadania - Opieka pilota - Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł) - Gwarancja niezmienności ceny

Koszty Dodatkowe

- Orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 100-120 € (w zależności od wielkości grupy) - kwota ta obejmuje przejazdy komunikacją miejską podczas programu zwiedzania, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji (Hofburg, Schonbrunn, Belweder, Dom Muzyki) oraz lokalnych przewodników. - Opcje dla chętnych (młyńskie koło, przedstawienie w operze) są dodatkowo płatne.

Informacje Dodatkowe

- Dopłata za pokój 1-osobowy +450 zł (nie ma możliwości dokwaterowania) - Zniżka dla trzeciej osoby w pokoju -90 zł

Bagaż I Rezerwacja Miejsc

- Wizzair - Cena wycieczki zawiera jedynie bagaż podręczny o wadze 10 kg i wymiarach 55x40x23 cm oraz dodatkowy mały bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20 cm - LOT - Cena wycieczki zawiera bagaż podręczny o wadze 8 kg i wymiarach 55x40x23 cm oraz dodatkowy mały bagaż podręczny (mała torebka, aktówka, itp) - Easyjet - Cena wycieczki zawiera bagaż podręczny o wymiarach 56x45x25 cm (bez limitu wagi) - Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego - ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki - po tym terminie dodanie bagażu on-line może nie być możliwe. Z uwagi na zmieniające się stawki przewoźników, bagaż dodany po wykupieniu rezerwacji, może być droższy niż w bagaż wykupiony przy wystawieniu biletu. - Z uwagi na zmiany w warunkach bezpłatnej odprawy on-line w liniach lotniczych Ryanair nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że Klienci z jednej rezerwacji będą w samolocie siedzieć obok siebie. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji miejsc obok siebie w samolocie (bez wyboru konkretnych miejsc) lub wyboru miejsc w opcji standard oraz premium (z większą przestrzenią na nogi).

Pozostałe Uwagi

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym) - Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Wiedniu po przylocie. W pojedynczych przypadkach transfer lotniskowy może być realizowany jedynie pod opieką lokalnego kierowcy - Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem, przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską - W przypadku wylotu we wczesnych godzinach porannych, zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe - Dokumenty podróży będą do odbioru na lotnisku (u pilota lub przedstawiciela naszego biura) lub zostaną wysłane wcześniej drogą mailową - w takiej sytuacji Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów

Ubezpieczenie

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł; - Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł; - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki; - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

zamknijCity Break WiedenCity Break Wiedenhotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty City Break Wieden

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj