Filozofia Qtravel.pl

Szukamy i znajdujemy

Wyszukiwarka Qtravel.pl nie tylko szuka – przede wszystkim znajduje! Poruszanie się w gąszczu ofert turystycznych bywa naprawdę trudne. Z nami zawsze znajdziesz wycieczkę swoich marzeń

Zmierzamy prosto do celu

We wszystkim, co robimy dążymy prosto do wyznaczonego celu. Z akcentem na „prosto”. Niczego niepotrzebnie nie komplikujemy. Stawiamy na prostotę i użyteczność.

Działamy odważnie

Innowacyjność wymaga odwagi, a nam jej nie brakuje. Wdrażanie nowatorskich projektów niejednokrotnie wiąże się z przełamywaniem stereotypów. Śmiało stawiamy im czoła.

Tworzymy z radością

Dbamy o to, by praca nie była tylko żmudnym obowiązkiem, ale także zabawą. Jeśli pracujesz z przyjemnością, czujesz prawdziwą satysfakcję ze zrealizowanego celu.

Qtravel.pl w pigułce

Qtravel.pl, serwis założony w 2010 roku w Gdańsku, to kontekstowa wyszukiwarka wycieczek, która łączy w sobie prostotę użytkowania ze skutecznym działaniem. To serwis dla wszystkich, którzy szukają dla siebie wymarzonego wyjazdu. Nie zależnie od tego, czy szukasz ekskluzywnego wypoczynku na Malediwach, szalonej zabawy w tureckim kurorcie, czy też trekkingu w Peru – na Qtravel.pl morza wycieczek wyłowisz tą, która pozwoli Ci spełnić marzenia. Do wyboru oferty z 284 kierunków przygotowane przez 63 różnych organizatorów wyjazdów turystycznych. Qtravel.pl to najłatwiejszy sposób, by znaleźć dokładnie to czego szukasz!

Przeczytaj także Jak to się zaczęło?

801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia wg stawki operatora
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Napisali o nas

  • gazeta.pl
  • dziennik internautów
  • e-biznes
  • web.gov.pl
  • webinside.pl