Materiały dla mediów

Przedstawiamy podstawowe informacje o Qtravel.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem pr@qtravel.pl

Firma

Serwis Qtravel.pl, został założony w 2010 roku w Gdańsku przez Tomasza Kolaszyńskiego i Agnieszkę Kukałowicz. Qtravel.pl to kontekstowa wyszukiwarka wycieczek, która łączy w sobie prostotę użytkowania ze skutecznym działaniem. Wystarczy w okno wyszukiwania wpisać frazę, która najlepiej opisuje Twój wymarzony wyjazd, a na liście wyświetlone zostaną oferty spełniające zadane zapytanie. Qtravel.pl to serwis dla wszystkich, którzy szukają ofert turystycznych – czy jest to wypoczynek na ciepłej plaży, czy wycieczka objazdowa, czy też trekking w niedostępnym lesie równikowym. Możesz szukać wśród ofert ponad 80 organizatorów, a jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu ostatecznego wyboru, nasi doradcy z radością Ci pomogą!

CEO

Agnieszka Kukałowicz

Od 2000 roku związana jest z internetem i branżą IT. Specjalistka w dziedzinie systemów wysokiej dostępności i niezawodności. Doświadczenie zdobywała m.in. w NASK, gdzie zajmowała się zagadnieniami klastrowymi w środowiskach internetowych. W Qtravel.pl skupia się na rozwoju wyszukiwarki wycieczek.

Prywatnie pasjonuje ją odkrywanie tajemnic Dolnego Śląska.

Misja Qtravel.pl

Misją Qtravel.pl jest stworzenie prostego i skutecznego narzędzia do wyszukiwania wycieczek znajdujących się w ofercie polskich organizatorów imprez turystycznych. Wierzymy, że klient wie, czego szuka i nie potrzebuje dodatkowego szufladkowania ofert. Dzięki prostocie naszego narzędzia, użytkownik sam precyzuje swoje oczekiwania i w oparciu o nie szuka wymarzonego wyjazdu. Poza szybkim i skutecznym wyszukiwaniem, kluczowe znaczenie ma dla nas sprawna i profesjonalna obsługa klienta, zarówno przed jak i po wyjeździe. Każda otrzymana rezerwacja i zapytanie obsługiwana jest w sposób kompetentny i przejrzysty, tak by klient czuł się pewnie i komfortowo.

Podstawowe fakty

Data założenia firmy:
grudzień 2009
Data uruchomienia serwisu:
kwiecień 2010
Główna siedziba:
Gdańsk
Inwestorzy:
Prywatni

Do pobrania

  • Logo

    Logo Qtravel w różnych formatach i rozmiarach

    pobierz
  • Strona Główna

    Wizualizacja strony głównej do wykorzystania w materiałach prasowych

    pobierz