Założyciele

Agnieszka Kukałowicz jest technicznym architektem Qtravel.pl, nawet najodważniejsze pomysły potrafi przełożyć na niełatwy język technologii. Tomasz Kolaszyński to wizjoner, autor strategii prowadzenia firmy i rozwoju. Choć nie zawsze łatwo pogodzić wizje z technologią, temu duetowi z powodzeniem się to udaje.

-- Agnieszka Kukałowicz, Tomasz Kolaszyński

Zespół

 • Agnieszka Kukałowicz
  Dyrektor IT i współzałożyciel

  Główny Architekt/Technolog Qtravel.pl. Zmienia ulotne wizje w rozwiązania technologiczne. Marzy o zwiedzeniu Doliny Loary.

 • Tomasz Kolaszyński
  Prezes zarządu i współzałożyciel

  Twórca strategii działania i rozwoju Qtravel.pl. Specjalista w zakresie prowadzenia projektów internetowych. Uwielbia Turcję i hotele, szczególnie te z barem przy basenie.

 • Anna Bober
  Starszy Programista

  W życiu łączy dwie pasje: komputery i dzieci. Zawodowo – programistka. W wolnym czasie – harcerka i mama. Marzy, by ktoś przedłużył dobę o kolejnych 10 godzin.

 • Michał Laskowski
  Dyrektor Działu Sprzedaży

  Żadne wydarzenie sportowe mu nie umknie. Ma trzy miłości: żonę, FC Barcelonę i SKS Polpharma Starogard Gdański. Jego motto brzmi: spełniać marzenia klientów.

 • Agnieszka Osowicka
  Specjalista ds. turystyki

  Magister turystyki i hotelarstwa. Najwyżej ceni sobie kontakty międzyludzkie, a obsługa klienta to dla niej coś więcej niż praca. Miłośniczka piłki ręcznej i koszykówki.

 • Grzegorz Miłosz
  Specjalista ds. turystyki

  Znany ze swojego niezwykłego zaangażowania, cokolwiek robi, robi to z pasją. W pracy jego dewizą jest maksymalne zadowolenie klienta. Kocha morze i wszystkiego, co z nim związane.

 • Małgorzata Gulgowska-Kowalska
  Content Manager

  Najbardziej lubi robić trzy rzeczy: podróżować, czytać i pisać. Dlatego tworzenie treści dla serwisu turystycznego to dla niej nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

 • Łukasz Sobolewski
  Web Developer

  Choć do branży turystycznej trafił przypadkiem, od razu polubił panujący tu ciepły klimat. Pasjonat książek, szczególnie w ich tradycyjnym, papierowym wydaniu.