Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Krym 11 Dni Pociągiemhotel 2.0 gwiazdkowy

Zdaniem PBP Olsztyn:

Trasa zagraniczna: Lwów (1) – Ałuszta (7) – Jałta – Liwadia – Ałupka – Bakczysaraj – Sewastopol – Chersones – Lwów DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przyjazd w okolice Lwowa, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. DZIEŃ 2: Śniadanie. Przejazd na dworzec kolejowy. ...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: PBP Olsztyn

Trasa zagraniczna: Lwów (1) – Ałuszta (7) – Jałta – Liwadia – Ałupka – Bakczysaraj – Sewastopol – Chersones – Lwów

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przyjazd w okolice Lwowa, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przejazd na dworzec kolejowy. Podróż do Symferopola. Doba w pociągu.

DZIEŃ 3:

Przyjazd do Symferopola. Transfer do hotelu w okolicach Ałuszty. Zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd do Jałty. Zwiedzanie pałaców carów rosyjskich: Liwadia – pałac Mikołaja II (miejsce słynnej konferencji jałtańskiej), Gaspra – zamek na skale Jaskółcze Gniazdo (podziwianie symbolu Krymu z placu widokowego), Ałupka – park i pałac Woroncowów (z zewnątrz) – jeden z najpiękniejszych na Krymie (pałac zbudowany w stylach: mauretańskim, gotyckim i barokowym). Powrót do Jałty stateczkiem spacerowym, czas wolny na spacer po nadmorskiej promenadzie Jałty zwanej Krymską Niceą. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Przejazd do Bakczysaraju – dawnej stolicy Chanatu Krymskiego. Zwiedzanie pałacu Chanów Krymskich: fontanna łez, harem, meczet. Po południu dalsze zwiedzanie: skalny klasztor Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny; skalne miasto Czufut-Kale – pozostałości murów obronnych, mauzoleum, kenasy Karaimów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6:

Śniadanie. Dzień wolny, plażowanie i odpoczynek. Fakultatywnie wycieczka do miejscowości Sudak (koszt: ok. 40 EUR/os.). Zwiedzanie twierdzy Genueńczyków: szereg murów obronnych, cytadel, donżon; osiedle Nowy Świat: błękitna zatoka, ścieżka carska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Przejazd do Sewastopola, zwiedzanie miasta: plac Nachimowa, przystań grafska, bulwar Korniłowa, pomnik zatopionych statków, Chersones – ruiny antycznego miasta greckiego sprzed 2500 lat, ruiny bazyliki, sobór Włodzimierski, dzwon; Bałakława – zatoka okrętów podwodnych byłego ZSRR, bulwar, twierdza Czembało. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8:

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9:

Śniadanie. Dzień wolny (wypoczynek, plażowanie) lub fakultatywnie dla chętnych wycieczka na szczyt górski Aj-Petri (koszt: ok. 40 EUR/os.). Góra Aj-Petri to najwyższy szczyt w okolicach Jałty. Wjazd kolejką linową, podziwianie z wysokości 1233 m panoramy Riwiery Krymskiej. Uwaga: wjazd i zjazd wagonikiem lub busem w zależności od warunków pogodowych. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 10:

Śniadanie. Czas wolny na zakupy. Transfer do Symferopola. Około południa wyjazd do Lwowa. Doba w pociągu.

DZIEŃ 11:

Przyjazd do Lwowa około południa. Wyjazd autokarem/busem do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

DOPŁATY I ZNIŻKI:

Dopłata do pokoju 1-os.: 640 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:

- przejazd autokarem lub wygodnym busem do/z Lwowa

- przejazd pociągiem w przedziałach z miejscami sypialnymi w dwie strony (opis pociągu: bezpośrednio z Lwowa do Symferopola i z powrotem kursują wagony ukraińskie z przedziałami, w których znajdują się 4 miejsca sypialne, 2 miejsca górne i 2 dolne. PBP OLSZTYN nie ma wpływu na przydział miejsc w przedziałach)

- transfer Symferopol-hotel-Symferopol

- 8 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2, 3-osobowych z łazienką

- 8 śniadań i 8 obiadokolacji

- autokar lub mikrobus podczas zwiedzania (w zależności od ilości osób)

- program turystyczny

- opiekę pilota

- ubezpieczenie

CENA NIE OBEJMUJE:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika na Krymie, opłaty klimatycznej - ok. 90 EUR

- wjazdu na górę Aj-Petri - ok. 40 EUR

- wycieczki fakultatywnej do Sudaku – ok. 40 EUR

NOWOŚĆ - obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE!

- koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 17 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
zamknijKrym 11 Dni PociągiemKrym 11 Dni Pociągiemhotel 2.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Krym 11 Dni Pociągiem

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj