Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Indie Magia Złotego Trójkątahotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Premio Travel:

Dzień 1 Wylot do Delhi Przelot do Delhi z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych. Dzień 2: Delhi Witamy w Delhi – stolicy Indii, drugiego pod względem liczby mieszkańców państwa świata. To symbol współczesnych Indii pełnych zaskakujących kontrastów, których nie zobaczymy w Europie. Tego...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Premio Travel

Dzień 1 Wylot do Delhi
Przelot do Delhi z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych.

Dzień 2: Delhi
Witamy w Delhi – stolicy Indii, drugiego pod względem liczby mieszkańców państwa świata. To symbol współczesnych Indii pełnych zaskakujących kontrastów, których nie zobaczymy w Europie. Tego dnia zaczniemy od zwiedzania Starego Delhi zwanego też Szahdżahanabadem. Zobaczymy Raj Ghat, miejsce pamięci o Mahatmie Gandhim, twórcy współczesnych Indii. Przejedziemy obok Czerwonego Fortu, pochodzącego z XVI w. kompleksu obronnego. Dojedziemy do Chandni Chowk, rynku o specyficznej atmosferze, na którym oferowane są różnorodne produkty, od słodyczy po elektronikę. Wieczorem w ramach opcjonalnego Pakietu Wycieczkowego - przejażdżka rikszą, symbolem tutejszego miejskiego transportu.

Dzień 3: Delhi – Agra
Po śniadaniu opuścimy hotel i wyruszymy na zwiedzanie Nowego Delhi. Zobaczymy Kutb Minar, imponującą Bramę Indii poświęconą żołnierzom poległym na frontach I wojny światowej i w wojnach z Afganistanem. Przejedziemy obok reprezentacyjnej siedziby prezydenta, budynku parlamentu oraz XV-wiecznego łączącego sztukę perską z indyjską grobowca Humayuna, jednego z władców Indii. Po południu udamy się do Agry położonej nad brzegiem Jamuny. Krzyżowały się tu ważne szlaki handlowe, a w XVII w. była to jedna z większych metropolii świata, wspomniana jest także w słynnej indyjskiej epopei Mahabharta. Przyjazd do hotelu.

Dzień 4: Agra
Śniadanie. Dzisiaj odwiedzimy najsłynniejszą budowlą Indii – Tadż Mahal. Przyjedziemy tu o świcie, gdyż w promieniach wschodzącego słońca najlepiej podziwiać to niesamowite mauzoleum wzniesione przez władcę Szahdżahana na pamiątkę jego żony. Zachwyca tu przyroda współgrająca z architekturą. Po wschodzie słońca wrócimy do hotelu na śniadanie. Następnie w ramach opcjonalnego Pakietu Wycieczkowego wyjedziemy do Fortu Agra zwanego również Czerwonym Fortem. Rozciąga się stąd wspaniały widok na rzekę i Tadż Mahal. Czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub odpoczynek. W późnych godzinach popołudniowych zapraszamy na Wieczór z indyjską kuchnią Agra Food Trail (w ramach Pakietu Wycieczkowego). Nocleg.

Dzień 5: Fatehpur Sikri – Jaipur
Po śniadaniu i wymeldowaniu z hotelu wyjedziemy z Agry kierując się w stronę Jaipur.Po drodze wstąpimy do niewielkiego miasta Fatehpur Sikri położonego około 40 kmod Agry. Odwiedzimy tu wpisany na listę UNESCO wyjątkowo dobrze zachowany zespół architektoniczny dawnej stolicy WielkichMogołów z Wielkim Meczetem, Panch Mahali innymi budynkami pałacowymi. Świadczą one o dawnej potędze władców tego miejsca,opuszczonego z powodu braku wodyw 1585 r., stąd Fatehpur Sikri zwane jest „miastem widmem”. Po południu dotrzemy do Jaipur,zwanego „różowym miastem”, będącym stolicąstanu Radżastan. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast Indii. Zakwaterowanie.

Dzień 6: Jaipur
Po śniadaniu wyjedziemy z hotelu i zwiedzimy kompleksu Amber Fort, w którym do czasuzałożenia miasta Jaipur mieściła się stolica Radżputów.Pierwsze wzmianki o forcie pochodzą z ok. 1000 r. W opcjonalnym Pakiecie Wycieczkowym proponujemy Państwu przejażdżkę na słoniach. Po zwiedzaniu czeka nas objazd po Jaipur, podczas którego zobaczymy Pałac Wiatrów,budynek obserwatorium Jantar Mantar,Pałac Miejski. Wieczorem dla chętnych (w ramach pakietu kolacyjnego) – Pokaz kulinarny z kolacją.

Dzień 7: Jaipur – czas wolny lub wycieczki opcjonalne
Śniadanie. Czas na samodzielne zwiedzanie miasta lub wypoczynek przy hotelowym basenie lub w SPA (usługi SPA za dodatkową opłatą). Dla chętnych Jeep Safari z wizytą w typowej indyjskiej wiosce z obiadem w Samode – wycieczka w ramach Pakietu Wycieczkowego.

Dzień 8: Jaipur - Delhi
Po śniadaniu żegnamy się z Jaipur i wyruszymy z powrotem do Delhi, gdzie dotrzemy popołudniem. Będzie okazja do przeżycia wyjątkowego wieczoru pełnego wrażeń - w ramach Pakietu Kolacyjnego zapraszamy na spektakl Kingdom of Dreams, które pokazuje jak wyjątkowym miejscem są Indie. Nocleg.

Dzień: 9 Powrót
Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

WAŻNE INFORMACJE
Obywatele RP udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym. Istnieje możliwość występowania o e-wizy. Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie.
zamknijIndie Magia Złotego TrójkątaIndie Magia Złotego Trójkątahotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Indie Magia Złotego Trójkąta

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj