Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Ukraina Czarnobyl Kijow

Zdaniem Prestige Holidays & Tours:

Kategoria wycieczka objazdowa Region UKRAINA Szlak UKRAINA CZARNOBYL KIJÓW 5 DNI Główne Atrakcje Elektrownia w Czarnobylu - jądro ciemności XX wieku Opuszczone miasto Prypeć Rezydencja Janukowycza, współczesny pomnik korupcji Chreszczatyk - główny deptak miasta Zabytki Kijowa O Wycieczce Wycieczka do...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
08.04.20204 dniSamolotKatowice × 1
dokwaterowanie w pokoju 2-os. (DOK)
zgodnie z ofertą (ZO)
2403 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
Katowice (KTW), 08.04.2020 - IEV (IEV), 08.04.2020
Przylot:
IEV (IEV), 12.04.2020 - Katowice (KTW), 12.04.2020
Zakwaterowanie:
dokwaterowanie w pokoju 2-os. (DOK)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
08.04.20204 dniSamolotKatowice × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
zgodnie z ofertą (ZO)
2403 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
Katowice (KTW), 08.04.2020 - IEV (IEV), 08.04.2020
Przylot:
IEV (IEV), 12.04.2020 - Katowice (KTW), 12.04.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
zgodnie z ofertą (ZO)
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Prestige Holidays & Tours

Kategoria

wycieczka objazdowa

Region

UKRAINA

Szlak

UKRAINA CZARNOBYL KIJÓW 5 DNI

Główne Atrakcje

Elektrownia w Czarnobylu - jądro ciemności XX wieku Opuszczone miasto Prypeć Rezydencja Janukowycza, współczesny pomnik korupcji Chreszczatyk - główny deptak miasta Zabytki Kijowa

O Wycieczce

Wycieczka do Czarnobyla to podróż do miejsca, którego widok zostanie na długo w Waszej pamięci. Choć znajduje się tak blizko polski, jest to niemal podróż na inną planetę. Czarnobyl to miejsce, gdzie zatrzymał się czas. Porzucony z dnia na dzień dobytek rysuje nam niesamowitą wizję postapokaliptycznego świata. Wybierając się z nami na wycieczkę do Czarnobyla, będziecie jednymi z nielicznych śmiałków, którym udało się zobaczyć skutki niewiarygodnej awarii na własne oczy oraz poznać prawdziwą historie Zony z ust jej byłych mieszkańców. Podczas wyjazdu przeżyjecie niesamowite emocję zwiedzając Strefę Zamkniętą terenów elektrowni i miasteczka Czarnobyl, poznacie tajemnicę Rudego Lasu, przespacerujecie się ulicami opuszczonego miasta-widma Prypeć oraz zobaczycie tajemny obiekt Czarnobyl-2 - gigantyczny wojskowy radar Duga, przeznaczony do celów spiegowskich w czasach radzieckich.

Dzień 1

Wylot z Katowic, Krakowa lub Warszawy. Przylot do Kijowa. Po zakwaterowaniu w hotelu spacer po Kijowie. Spacer po Chreszczatyku - głównym deptaku miasta. Nocleg w Kijowie.

Dzień 2

Wycieczka do Meżyhirie. Jest to rezydencja eks-prezydenta Janukowycza, która stała się prawdziwym muzeum korupcji. Przepych siedziby Janukowycza bardziej przeraża, niż zachwyca. Mezhyhiria na 140 hektarach zaskoczy i zachwyci każdego, to niekończący się park ze jeziorami, mostkami, zoo. Na wycieczce w Meżyhirie zobaczymy tą posiadłość, jej zdjęcia były kiedyś we wszystkich światowych media. Będziemy mieć okazję na spacer po parku, możliwość zejścia do nabrzeża Dniepru, gdzie zobaczymy restaurację na statku "Halleon", a także dowiemy się dużo o historii miejsca. Powrót do Kijowa i zwiedzanie. Zobaczymy m.in. sobór św. Włodzimierza, sobór Mądrości Bożej, Złotą Bramę, Majdan Niepodległości - serce nowoczesnej części miasta. Nocleg w Kijowie.

Dzień 3

Przejazd do Czarnobyla, miejsca pamiętnej katastrofy z 1986 roku. Pierwszym punktem wycieczki będzie miasto Czarnobyl odwiedzimy stację straży pożarnej i chemicznej ochrony. Następnie wjedziemy do Strefy Odosobnienia. Tam będziemy mieli okazję zobaczyć dezaktywowany Czerwony Las, zwiedzimy zniszczone wsie - Zalessie oraz Kopaczi. Dalej udamy się na zwiedzanie miasta Prypeć, gdzie zobaczymy m.in. budynek ratusza, a zarazem pierwszy sztab likwidacji skutków awarii oraz szpital, który przyjął pierwsze ofiary katastrofy. Następny punkt wycieczki to przyjazd do słynnej elektrowni jądrowej w Czarnobylu, gdzie zobaczymy m.in. sarkofag, park oraz memoriał obok budynku administracyjnego. Na koniec dnia udamy się z powrotem do Czarnobyla, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć lądowisko dla helikopterów oraz sprzęt, który brał udział w likwidacji awarii. Nocleg w Czarnobylu.

Dzień 4

W tym dniu zaplanowane jest zwiedzanie kilku innych znaczących miejsc w Prypeci, a także tajemniczy obiekt Czarnobyl-2, nazywanym także Okiem Moskwy - czyli gigantyczny wojskowy radar przeznaczony do celów szpiegowskich w czasach radzieckich. W tym dniu zobaczymy również niedokończoną budowę wieży trzeciego etapu Czarnobylu i opuszczoną eksperymentalną bazę radiobiologii zwierząt. Wycieczkę zakończymy karmieniem sumów w stawie - chłodnicy Czarnobyla. Wieczorem powrót do Kijowa. Nocleg w Kijowie.

Dzień 5

Czas wolny na spacery i zakupy. Przejazd na lotnisko i wylot z Kijowa. Przylot do Katowic, Krakowa lub Warszawy.

Zniżki

4% ceny - dodatkowa zniżka dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu). Single bez dopłaty - w przypadku braku możliwości dokwaterowania i przy zapisie minimum 3 miesiące przed wycieczką. Bezkosztowa zamiana nazwiska - najpóźniej 6 miesięcy przed rozpoczęciem wycieczki. Zniżki naliczane są od ceny podstawowej (poza pakietem dewizowym).

Płatność

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu II rata - 30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu III rata - płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty. Ceny promocyjne stosowane są tylko w przypadku wczesnych rezerwacji. Liczba miejsc w promocyjnej cenie ograniczona.

Bilety Lotnicze Polska Kijów Polska, Bagaż Nadawany (do 20 Kg), Przejazdy Komfortowymi Busami Lub Autokarami, Wyżywienie

śniadania w hotelach, 2 obiadokolacje, noclegi (pokoje 2 osobowe) - hotel 4* (w ocenie biura) w centrum Kijowa, hotel o podstawowym standardzie w Czarnobylu (1 łazienka na dwa pokoje), bilety wstępów, lokalni przewodnicy, pozwolenie na wjazd do Strefy Zamkniętej wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem, certyfikat dotarcia do Czarnobyla, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, opieka polskiego pilota

Cena Nie Obejmuje

Obowiązkowego pakietu dewizowego 200 USD, pozostałego wyżywienia, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, dopłaty do pok. 1 os 210 USD/os.

Uwagi

Orientacyjna liczba uczestników 14-26. W wyjeździe do Czarnobyla mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat. Zwiedzanie Czarnobyla jest zupełnie bezpieczne. Strefę Wykluczenia zwiedzacie z naszymi profesjonalnymi przewodnikami, poruszającymi się wyłącznie sprawdzonymi trasami. W każdej chwili możemy samodzielnie sprawdzić poziom promieniowania na liczniku Geigera, w który wyposażony jest nasz przewodnik. Podczas pobytu w Czarnobylu dostaniecie dawkę promieniowania nie większą niż uzyskaną podczas dwugodzinnego lotu samolotem. Należy posiadać paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegóły

Dostępne na naszej stronie www

zamknijUkraina Czarnobyl KijowUkraina Czarnobyl Kijow

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Ukraina Czarnobyl Kijow

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj