Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Germany - Lato 2019hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Prima Holiday:

Położenie Hotel oddalony o ok. 4 km od centrum Durres. W pobliżu znajdują się sklepy i bary. Międzynarodowe lotnisko w Tiranie oddalone o ok. 35 km. Najbliższy przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu. Plaża Publiczna, piaszczysta plaża z łagodnum zejściem do morze oddalona o ok 150m od hotelu, dojśc...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Prima Holiday

Położenie

Hotel oddalony o ok. 4 km od centrum Durres. W pobliżu znajdują się sklepy i bary. Międzynarodowe lotnisko w Tiranie oddalone o ok. 35 km. Najbliższy przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

Plaża

Publiczna, piaszczysta plaża z łagodnum zejściem do morze oddalona o ok 150m od hotelu, dojście drogą publiczną. Wydzielona część hotelowa, leżaki i parasole bezpłatne. 

Hotel

Sześciopiętrowy hotel o podwyższonym standardzie, wybudowany w 2016 r. Idealna propozycja na wypoczynek dla każdego. Hotel nie posiada oficjalnej kategorii. 

Do Dyspozycji Gości

Całodobowa recepcja, restauracja, restauracja a'la carte, bar przy basenie, pralnia, parking. 

Internet

Bezpłatne Wi-Fi w lobby. 

Sport, Rekreacja I Rozrywka

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole przy basenie.Płatne|: sporty wodne na plaży

Dla Dzieci

łóżeczka (na życzenia przed wylotem)

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe z możliwością 2 dostawek. Wyposażenie: łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka), klimatyzacja, TV. 

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie (08:00-10:00), obiad (13:00-15:00), kolacja (20:00 - 22:00) w formie bufetu.  Lokalne napoje alkoholowe (piwo, wino) i bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach (10:00 - 20:00) w wyznaczonych barach. Uwaga! godziny pracy baru i restauracji mogą ulec zmianie. 

Informacje Dodatkowe

www.germanyhotel.alHotel nie akceptuje zwierząt.

Cena

Cena zawiera– oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

Cena zawiera– oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącyminadbagażu w samolocie.

Warunki Wjazdowe

WIZA:Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.PASZPORT:Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.• zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

Doba Hotelowa

UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

Dokumenty Podróży

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

zamknijGermanyGermany - Lato 2019hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Germany - Lato 2019

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj