Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Henry Resort & Spa - Lato 2019hotel 4.0 gwiazdkowy

Zdaniem Prima Holiday:

Położenie Hotel położony w miejscowości Golem, ok 6 km od centrum miejscowości. Międzynarodowe lotnisko w Tiranie oddalone o ok 45 km. Plaża Plaża oddalona o ok 200 m od hotelu, leżaki, materace i parasole bezpłatne, ręczniki za depozytem. Hotel Nowowybudowany hotel (planowane otwarcie w lipcu 2019r)...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Prima Holiday

Położenie

Hotel położony w miejscowości Golem, ok 6 km od centrum miejscowości. Międzynarodowe lotnisko w Tiranie oddalone o ok 45 km.

Plaża

Plaża oddalona o ok 200 m od hotelu, leżaki, materace i parasole bezpłatne, ręczniki za depozytem.

Hotel

Nowowybudowany hotel (planowane otwarcie w lipcu 2019r) urządzony w nowoczesnym i eleganckim stylu. Idealna propozycja na wakacje dla każdego.

Do Dyspozycji Gości

Recepcja, restauracja główna, bar przy basenie, restauracja a'la cart (płatna), pizzeria (płatna), lobby bar czynny do godz. 24.00 (płatny), beach bar (płatny), przechowalnia bagażu, parking. Usługi dodatkowo płatne: fryzjer, pralnia, suszarnia.

Internet

Bezpłatne Wi-Fi w wytyczonych przez hotel miejscach. 

Sport, Rekreacja I Rozrywka

Bezpłatnie: basen zewnętrzny, leżaki, materace i parasole przy basenie, ręczniki (depozyt), siatkówka plażowaPłatnie: sporty wodne na plaży

Dla Dzieci

brodzik, plac zabaw, specjalne menu w restauracji (nażyczenie), łóżeczko (na zamówienie przed wylotem)

Zakwaterowanie

Standard room - dwuosobowe pokoje z możliwością dwóch dostawek (max 3+1 lub 2+2) o powierzchni ok 22-24m2. Wyposażenie: łazienka (prysznic, WC, suszarka, klapki), centralna klimatyzacja (włączana sezonowo), TV, minibar (płatny), sejf, Wi-Fi, telefon (połączenia poza hotel platne), balkon.

Wyżywienie

All Inclusive:śniadanie (08:00-10:00), obiad (13:00-15:00), kolacja (19:00 - 21:00) w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 10:00 - 19:00  w barze przy basenie. Napoje butelkowane oraz świeżo wyciskane soki za dodatkową opłatą. UWAGA! Godziny posiłków mogą ulec zmianie w trakcie trwania sezonu.

Informacje Dodatkowe

UWAGA! Prezentowane zdjęcia są tylką makietą! Hotel nie akceptuje zwierząt.

Cena

Cena zawiera– oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

Cena zawiera– oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącyminadbagażu w samolocie.

Warunki Wjazdowe

WIZA:Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.PASZPORT:Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.• zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

Doba Hotelowa

UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

Dokumenty Podróży

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

zamknijHenry Resort & SpaHenry Resort & Spa - Lato 2019hotel 4.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Henry Resort & Spa - Lato 2019

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj