Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Paryż I Disneyland - Lato 2019hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Prima Holiday:

Program Wycieczki Program Paryż Disneyland 4dni (3 noce)* od piątku do poniedziałku  [Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków-Easy Jet] Dzień 1 zwiedzania  Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem).Przylot do Paryża i transfer do hotelu.W zależności od godzin przylotów, po zakwaterowan...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Prima Holiday

Program Wycieczki

Program Paryż Disneyland

4dni (3 noce)* od piątku do poniedziałku 

[Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków-Easy Jet]

Dzień 1 zwiedzania 

Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem).Przylot do Paryża i transfer do hotelu.W zależności od godzin przylotów, po zakwaterowaniu w hotelu lub tylko pozostawieniu bagażu w przechowalni spotkanie informacyjne z pilotem, zaproponujemy wspólny spacer przez dzielnicę Montmartre, dzielnicę artystów i nocnegożycia gdzie zobaczymy słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylikę Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności oraz Plac du Tertre, plac artystów Picassa, Van Gogha i innych...Dla osób przylatujących do Paryża w godzinach wieczornych program zwiedzania z dnia 1 realizowany jest w dniu 4.

Dzień 2 zwiedznia 

Rozpoczniemy zwiedzaniemWieży Eiffela, wjazd dla wszystkich(programowo) na drugie piętro, dla zuchwałych na ostatnie - trzecie na wysokość 320 m, skąd ujrzymy wspaniałą panoramę Paryża, która na pewno pozostawi niezapomniane przeżycia.Kolejnym punktem dnia będzie niesamowity rejs po Sekwanie który pozwoli nam obejrzeć skarby Paryża z innej perspektywy, między innymi wyspę la Cite de Paris, katedrę Notre Dame, wyspę Świętego Ludwika, fasadę Muzeum d'Orsay, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, budynek Conciergerie oraz Grand Palais.Następnie Szlakiem Szopenowskim dojdziemy do Opery Garnier, drugiego symbolu Paryża oraz placu Vendome czili dzielnicy najwybitniejszych jubilerów, zwiedzimy najstarszą fabrykę perfum Fragonard, w której także będzie można się zaopatrzyć i potargować, dla chętnych nieopodal słynne muzeum Grevin w którym odkryjemy figury woskowe oraz spektaklświatła i dźwiękuPo obiedzie, zobaczymy Łuk Triumfalny symbol zwycięstw Napoleona oraz pospacerujemy po Polach Elizejskich.Na koniec dnia zwiedzimy Dzielnicę Łacińską z przewodnikiem  lokalnym, gdzie zobaczymy: Notre Dame de Paris - najsłynniejszą gotycką katedrę świata, la Sorbonne - najsłynniejszy uniwersytet Europy, prestiżowy Ogród Luksemburski w którym mieści się Senat Republiki Francuskiej oraz ścisłe centrum takie jak Bulwar Saint Germain wokół których rozpoczęła się współczesna rewolucja francuska w maju 68r, a także imponujący Panteon w którym została pochowana nasza Noblistka Marie Skłodowska-Curie oraz ważni obywatele Paryża np Victor Hugo. Dzień 3 zwiedzania Pośniadaniu udamy się do słynnegoparku atrakcji Disneylandu... to miejsce gdzie zabawa miesza się z magią i spełniają się marzenia całej rodziny, nieważne czy byłeś, czy wciąż jesteś młodym marzycielem, bez względu na wiek będziesz urzeczony wyjątkową mozaiką magii i zabawy, w parku zostaniemy do godziny 20.00. 

Park Disneyland składa się z 4 krain pełnych niesamowitych atrakcji, wstęp do każdej z krain uzależniony jest od wzrostu turysty (szczegóły u pilota). Po powrocie do hotelu rozpoczęcie wycieczki opcjonalnej (fakultetów) lub czas wolny. Fakultet: Dla chętnych,"Paris by Night" z degustacja win francuskich (wyjazd 21.00 powrót 24.00 - Fakultet). Dzień 4Śniadanie, w przypadku wczesnych porannych godzin wylotowych gwarantowane pudełka śniadaniowe, wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Powrót do Polski.! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Atuty programu: ^ Dwa obiady podczas zwiedzania ^ Doświadczeni piloci ^ Bogaty i elastyczny program

Cena

Cena  podstawowa obejmuje:

Przelot samolotem na trasie Polska - Paryż Polska - Koszt przewozu bagażu podręcznego liniami LOT (8kg)AIR France (12kg), WIZZAIR (10kg) o wymiarach (55x40x23cm),  RYANAIR (10kg) o wymiarach ( 55x40x20cm), 

- zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2*

-śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata) 

- opiekę polskojęzycznego pilota/ rezydenta

- ubezpieczenie NW, KL

- transfer lotnisko hotel lotnisko

- turystyczny fundusz gwarancyjny TFG-10PLN 

- gwarancję niezmienności cenyCena podstawowa nie obejmuje:

- bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi bagażu, trasy i terminu lotu

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

- przewodników lokalnych

- przejazdów komunikacją miejską

- rejsu

- zestawu słuchawkowego Tour Guide oraz innych wydatków osobistychDodatkowo płatne na miejscu: 

ok 180 euro/osoby dorosłe, ok. 155 euro/dzieci do lat 12  z obiadami i wstępami. 

Koszty programu są niższe jeżeli dana osoba chce pominąć którąś z atrakcji, np. minus 15 euro za rejs statkiem dla osób  z chorobą morską lub minus 17 euro Wieża Eiffla, jeśli ktoś cierpi na lęk wysokości, itp. Fakultatywnie dla chętnych za dopłatą na miejscu: 

 - Wieczorny spektakl w Kabarecie Lido, Moulin Rouge, Villa D’Este, najsłynniejszych teatrach rewiowych Paryża. Impreza odbywa się w miarę dostępności miejsc, przy zebraniu minimum 15 osób. Całkowity koszt: ok. 110,00 EUR/os. (Moulin Rouge, Lido), ok. 62,00 EUR Villa D’Este. 

-"Paris by Night", czyli najpiękniejsze miejsca Paryża nocą :15,00 EUR z degustacją win. 

- Dzielnicałacińska specjalistycznie z przewodnikiem 8,00 EUR. 

- Cmentarz Pere-Lachaise z profesjonalnym lokalnym przewodnikiem : 8 EUR. 

- Muzeum figur woskowych Grevin : 21 EUR dorośli / 16 EUR dzieci i młodzież. 

  Informacje dodatkowe: 

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. 

- Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską/podmiejską w zależności od ilości osób, natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską.

- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych lecz jest możliwość opłacenia przewodnika lokalnego. UWAGA: W przypadku małej grupy dojazd do hotelu i spotkanie z rezydentem/ pilotem odbędzie sie w hotelu. 

Ważne Informacje

Zakwaterowanie:

Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone  w pobliżu stacji metra lub  kolejki RER. Pokoje: 1 Osobowe oraz 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i WC, oraz telefonem i TV-sat.Do dyspozycji gości: w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar ( konsumpcja dodatkowo płatna ).Minimalna liczna uczestników konieczna do zrealizowania imprezy to 8 osób, w przypadku nie uzbierania się grupy wycieczka może zostać anulowana najpóźniej na 7 dni przed planowanym wyjazdem. 

-------------------------------------------------------------------------------------------Ambasada RP w Paryżu:1, rue de Talleyrand,75343 Paris Cedex 07tel.: 01 43 17 34 00e-mail: paris.amb.info@msz.gov.pl 

zamknijParyż I DisneylandParyż I Disneyland - Lato 2019hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Paryż I Disneyland - Lato 2019

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj