Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Villa Belvedere - Lato 2018hotel 3.0 gwiazdkowy

Zdaniem Prima Holiday:

Położenie Oddalony ok. 6km od centrum Durres oraz ok. 35 km od lotniska w Tiranie.Mały supermarket znajduje się zaledwie kilka metrów od hotelu. Hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy. Plaża do piaszczystej, plaży Shembi Kavajes ok.150 metrów, przejście do plaży kładką oddaloną kilka metrów od hotel...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Prima Holiday

Położenie

Oddalony ok. 6km od centrum Durres oraz ok. 35 km od lotniska w Tiranie.Mały supermarket znajduje się zaledwie kilka metrów od hotelu. Hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy.

Plaża

do piaszczystej, plaży Shembi Kavajes ok.150 metrów, przejście do plaży kładką oddaloną kilka metrów od hotelu. Leżaki i parasole odpłatne ( 2 leżaki + parasol płatny ok. 2,5Euro za dzień).

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 3*Kameralny i rodzinny hotel we włoskim stylu położony w zadbanym ogrodzie.

Do Dyspozycji Gości

Recepcja, restauracja główna, bar (odpłatnie)

Internet

bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu w pomieszczaniach ogólnodostępnych.

Sport, Rekreacja I Rozrywka

bezpłatnie: basen, leżaki i parasole przy basenieodpłatnie: sporty wodne przy plaży

Dla Dzieci

plac zabaw,łóżeczko na zamówienie.

Zakwaterowanie

Oferuje 60 pokoi o pwierzchni ok.20m². Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki, wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz odpłatny mini bar, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Dostępne również pokoje z możliwością zakwaterowania 4 osób. Uwaga !!! dziecko do lat 7 nie otrzymuje dostawki, śpi z rodzicami dotyczy zakwaterownia 2+1chd i 3+1chd.

Wyżywienie

BB -śniadania bufet

HB -śniadania bufet i obiadokolacje serwowane. Napoje do obiadokolacji za opłatą. 

FB -śniadania, obiady serwowane i kolacje serwowane. Napoje do obiadów oraz kolacji dodatkowo płatne.

Informacje Dodatkowe

www.vilabelvedere.al

Cena

Cena zawiera– oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

Cena zawiera– oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącyminadbagażu w samolocie.

Warunki Wjazdowe

WIZA:Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.PASZPORT:Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.• zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

Doba Hotelowa

UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

Dokumenty Podróży

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

zamknijVilla BelvedereVilla Belvedere - Lato 2018hotel 3.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Villa Belvedere - Lato 2018

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj