Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Neum Hotel Sunce - Lato

Zdaniem Skarpa Travel:

Opis Hotelu NA ZAPYTANIE HOTEL SUNCE ***  położony nad samym brzegiem morza, posiada pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, każdy z łazienką z suszarką do włosów iz ręcznikami, klimatyzacją, TV-SAT, telefonem, WI-FI i balkonem. Istnieje możliwość zamówienia pokoju rodzinnego dla 4 osób za dopłatę 5...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Skarpa Travel

Opis Hotelu

NA ZAPYTANIE

HOTEL SUNCE *** położony nad samym brzegiem morza, posiada pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, każdy z łazienką z suszarką do włosów iz ręcznikami, klimatyzacją, TV-SAT, telefonem, WI-FI i balkonem. Istnieje możliwość zamówienia pokoju rodzinnego dla 4 osób za dopłatę 50 EUR/7 dni/każda osoba. W hotelu goście mają do dyspozycji nowoczesną recepcję z barem, sklepik z pamiątkami, modne butiki, stół do tenisa stołowego, boisko do boule, boisko do siatkówki plażowej, kącik dziecięcy, bilard, konobę"Dionis", tawernę"Luna", restaurację, pub, cukiernię, pizzerię, parking. Wyżywienie HB:śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 

Opis Miejscowości

...Spróbuj zamknąć oczy i wyobrazić sobie miejsce, gdzie otacza Cię nieskrępowana przestrzeń , gdzie na wyciągniecie Twojej ręki czekają soczyste owoce na drzewie, gdzie krzaki uginają się pod dojrzałymi kiścmi winogron, gdzie ranek budzi sie do życia wraz ze śpiewem ptaków... Czy słyszysz szum morza? To właśnie Dalmacja, która oferuje swym gościom to, co najlepsze. Na jej południowych krańcach ulokowały się najcenniejsze perły Adriatyku, a idealnym punktem wypadowym do tych urzekających miejsc jest ... Neum- znana, hercegowińska miejscowość, położona tuż nad samym morzem, skupiająca w sobie wszystkie zalety dalmatyńskiego wybrzeża, a ponadto dodatkowo atrakcyjna ze względu na znacznie niższe ceny w stosunku do sąsiedniej Chorwacji. Nadmorska promenada, usiana kawiarniami, w okresie letnim tętni życiem i muzyką, umilając gościom pobyt dancingami i rozlicznymi dyskotekami.

Cena W Pln Obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena W Eur Obejmuje

7 lub 14 noclegów, 7 lub 14 śniadań, 7 lub 14 obiadokolacji.

Dopłaty
 • Obowiązkowa taksa klimatyczna płatna na miejscu: 1 EUR dziennie/osoba powyżej 12 lat, dzieci do 12 lat nie płacą taksy klimatycznej.
 • Do pokoju 1 osobowego 40 % kwoty EUR.
 • Do trzeciego posiłku 85 EUR/os./turnus
 • Łóżeczko dziecięce 35 EUR / 7 dni
 • Pobyt w pokoju rodzinnym: kwota w zł + kwota w EUR + 50 EUR każda osoba.
 • Po wcześniejszej rezerwacji: widok na morze 25 EUR/osoba/ 7 dni.  
Zniżki
 • W cenie uwzględniona PROMOCJA:przy dojeździe autokarem  100 zł /  osobaprzy dojeździe własnym  50 zł /  osoba
 • Zniżka STAŁY KLIENT: 50 zł dla osób korzystających trzeci kolejny rok z naszej oferty!
 • Zniżki dla dzieci: - dziecko do 7 lat jako 3 osoba w pokoju złóżkiem płaci kwotę w zł + 50 EUR - dziecko 7-12 lat jako 3 osoba w pokoju złóżkiem płaci kwotę w zł + 30 €% kwoty EUR - dwoje dzieci 2-12 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju na wspólnym łóżku każde płaci kwotę w zł + 50 % kwoty EUR - dziecko do 12 lat jako 2 osoba w pokoju z 1 osobą pełnopłatną płaci kwotę w zł + 70% kwoty EUR - osoba powyżej 12 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 80% kwoty EUR
Uwagi Organizatora
 • Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Neum.
 • Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce.Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.
 • Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.
 • Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Czas przejazdu z Krakowa ok. doby
 • Na przejazd potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT. Dotyczy dorosłych i dzieci !
Ramowy Program Imprezy (klasyczny 7 Noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), Węgry i Chorwację.2 dzień Przyjazd do Neum w godz. rannych, zakwaterowanie od godz. 14, nocleg.3– 8dzieńWYPOCZYNEK. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00, czas wolny, wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Bośnię, Chorwację oraz Węgry.10 dzieńPrzejazd przezWęgry i Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR).Przyjazd do Polski w godz. popołudniowych, orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz. 13-15.

Uwagi Przewoźnika
 • Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBus, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować , że przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.
 • Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toaletę, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestnikówmałym autobusem bez WC i mini baru.
 • Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego.
 • Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. W przypadku gdy Podróżujący nie stawia się na miejscu zbiórki, personel pokładowy kontaktuje się z nim na podany w umowie numer telefonu. Istotne aby dane kontaktowe podane podczas podpisywania umowy były właściwe i aktualne. W przypadku problemu z dotarciemna miejsce zbiórki np. opóźnienie pociągu, korki itp., Podróżny ma obowiązek zgłosić problem na podany w umowie telefon awaryjny transportu. Obsługa autobusu nie jest zobowiązana oczekiwać na spóźnionego Podróżnego, wiąże się to m. inn. z czasem pracy kierowców.
 • Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki.Podróżni zapisujący się na wyjazdy w jednej rezerwacji usadzani są obok siebie.
 • Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie komunikacyjne na czas przejazdu.
 • W trakcie przejazdu organizowane są przerwy wynikające z czasu pracy kierowców. Przerwy te odbywają się na stacjach benzynowych, zajazdach itp. gdzie istnieje możliwość skorzystania z toalety (w niektórych za opłatą).
 • Do autokaru można zabrać ze sobą bagaż do 20 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg.
 • W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.
Wycieczki Organizowane Przez Lokalne Biura Podróży

DUBROWNIK ok.25 EUR

MOSTAR  ok. 25 EUR

KORCZULA  ok. 30 EUR

MEDZUGORJE i WODOSPAD KRAWICE  ok.25 EUR

DELTA NERETWY ( FISCH PICNIK i FOTO-SAFARI )  ok. 33 EUR

Ważne Informacje Dla Podróżnych
Dokumenty na podróż Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem.Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentówpodróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:www.polakzagranica.msz.gov.plOsoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Ubezpieczenie Każdy uczestnik imprezy turystycznej jest zgłoszony do Towarzystwa Ubezpieczeniowego SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. (chyba, że w Umowie o udział w imprezie turystycznej wskazano inaczej np. sam przejazd autokarem) i objęty jest ubezpieczeniem. W przypadku imprez zagranicznych uczestnik objęty jestubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże, które obejmuje: koszty leczenia (KL) 12 000 EUR ( w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR i choroby przewlekłe), następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW): NWI trwały uszczerbek na zdrowiu 15 000 PLN, NWS tytułem śmierci 15 000 PLN i bagaż 800 PLN. Wariant zimowy jest rozszerzony o sporty zimowe..Ogólne warunki ubezpieczenia SIGNAL IDUNA znajdują się na stronie:www.skarpatravel.pl w pozycji Ubezpieczenia.W momencie podpisania umowy jest możliwość wykupienia wyższego ubezpieczenia: KL 30000 €, bagaż 1000 PLN, sprzęt sportowy (Ss) 3000 PLN, odpowiedzialność cywilna (OC) 30 000 €. W przypadku imprez zagranicznych proponujemy, aby każdy uczestnik wyrobił i posiadał przy sobie na wyjeździe Europejską Kartę UbezpieczeniaZdrowotnego. Karty EKUZ wydawane są bezpłatnie i"od ręki" przez oddziały Narodowego Funduszu Zdrowia.Więcej informacji:Karta EKUZ - NFZ.Prosimy pamiętać o zabraniu wystarczającej ilości lekarstw, które zażywają Państwo na co dzień a także środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, plastry itp. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji W nagłych przypadkach losowych, kiedy uczestnik jest zmuszony zrezygnować z wykupionej wycieczki jeszcze przed wyjazdem albo przerwać pobyt i wracać do kraju, takie ubezpieczenie pozwala odzyskać część poniesionych już kosztów. Dzięki temu ubezpieczeniu, gdy biuro podróży zgodnie z umową potrąci klientowi część lub całość kwoty wpłaconej na wyjazd, może on liczyć na częściowe ich odzyskanie od ubezpieczyciela. Należy jednak pamiętać, że ubezpieczenie nie obejmuje wszystkich sytuacji, w których rezygnujemy z wyjazdu. Koszt ubezpieczenia od kosztów rezygnacji to 3,3 % wartości całej imprezy. W przypadku ofert LAST MINUTE nie ma możliwości wykupienia takiego ubezpieczenia.Więcejszczegółóww pozycji Ubezpieczenia. Impreza objazdowa (wycieczka objazdowa) Impreza objazdowa to określenie imprezy turystycznej kilkudniowej, mającej w programiezwiedzanie atrakcji turystycznych w kilku miejscowościachlub w krajachw ciągu całej wycieczki. Ze względu na intensywność niektórych programów zwiedzania prosimy, aby nie zabierać małych dzieci. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt z biurem podróży.Zwiedzanie miast odbywa się przedewszystkim pieszo, lub z użyciem komunikacji miejskiej (m.in. metro). Jeżeli program wycieczki wymaga zabrania ze sobą dodatkowych rzeczy, lub wymaga wysokiej sprawności taka informacja znajduje się w opisie wycieczki.Minimalna ilość uczestników przy której impreza objazdowa jest realizowana to 35 osób. Opieka pilota Pilot opiekuje się grupą i jest odpowiedzialny za realizację programuimprez objazdowych, uzyskanie opłaconych świadczeń oraz pomaga w wypadkach losowych. Pilot przekazuje ogólne informacje o zwiedzanym miejscu. Nie ma uprawnień do oprowadzania grup po wnętrzach obiektów muzealnych i sakralnych. Informacje o tych obiektach będą udzielane w autokarze lub przed wejściem do danego obiektu, chyba że przewidziana jest opieka lokalnego przewodnika. Pilot może zmieniać kolejność zwiedzanych obiektów. Tour Guide Jest to bezprzewodowy, elektroniczny system oprowadzaniagrupstosowany podczas wybranychwycieczek. Po uiszczeniu opłaty podanej przy każdym programie na czas zwiedzania Klient otrzymuje indywidualny odbiornik raz ze słuchawką i smyczką. Pilot/Przewodnik korzysta z nadajnika i mikrofonu, docierając z przekazem informacji do każdego z Uczestników.W przypadku zgubienia odbiornika klientzostanie obciążony jego kosztami w wysokości 150 zł.Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów Przy każdej ofercie wycieczki podana jest orientacyjna kwota, którą należy mieć przy sobie podczas wyjazdu na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (kwota dla jednego uczestnika). Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie, dlatego prosimy o powiększenie swojego funduszu na ewentualne pokrycie podwyżek cen biletów Impreza pobytowa (wczasy wypoczynkowe) Impreza pobytowa jest to impreza o charakterze pobytowym, to znaczy,że przynajmniejkilka dni w ciągu imprezy, przeznaczonych jest na odpoczynek.Organizowane na miejscu wycieczki fakultatywne wymagają zebrania minimalnej liczby uczestników. Przy zakupie wycieczek jedno lub kilkudniowych SKARPA TRAVEL nie dokonuje zwrotów za nie wykorzystane posiłki i noclegi w hotelu, apartamentach itp.Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminów i innych przepisów obowiązujących w miejscach pobytu oraz polskich i zagranicznych przepisów celno-dewizowych.Doba hotelowa Doba hotelowa to czas w jakim możemy przebywać w danympokoju lub apartamencie, określony najczęściej jako przedział czasowy od do. W większościobiektów doba hotelowa zaczyna się od godz. 14, a kończy o godz. 9 lub 10,co oznacza,że do tej godziny muszą być zdane klucze. Jednakże niektóre hotele ustaliły inne ramy czasowe trwania doby.Woczekiwaniu na odjazd autokaru, możnaoddać bagaże do pokoju bagażowego (jeżeli taki jest w obiekcie), specjalnej przechowalni lub w miejscu do tego przeznaczonym. Przed-nocleg w Krakowie Każdy z uczestników imprezy organizowanej przez SKARPA TRAVEL ma możliwość wykupienia przed-noclegu w Krakowie (ceny od 100 zł / osoba). Obiekty noclegowe to hotele, apartamenty lub pensjonaty, położone są zazwyczaj w okolicy dworca głównego, dojście lub dojazd do miejsca zbiórki we własnym zakresie. Cena za przed-nocleg jest każdorazowo podawana przy rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny W związku z powołaniem do życia w dniu 26.112016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient SKARPA TRAVEL zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej
 • 5 zł/os. przy przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej dojazd własnym transportem wyjątek stanowią kraje mające granicę lądową z Polską
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienieśrodków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest automatycznie doliczonado wartości rezerwacji w momencie jej dokonania. Składka na TFG nie jest przychodem biura. Nie mogę pojechać na wycieczkę. Co teraz? Jeżeli uczestnik nie może uczestniczyć w imprezie, którą zakupił, może zrezygnować z udziału w imprezie (odstąpienie od umowy) lub przenieść uprawnienia i obowiązki na inną osobę, która będzie uczestniczyć w imprezie. Rezygnacja z udziału w imprezie może nastąpić pod warunkiem, że uczestnik złoży pisemne oświadczenie do Organizatora lub za pośrednictwem biura sprzedaży - agenta turystycznego, u którego uczestnik wykupił imprezę. W razie rezygnacji przez Podróżnego z imprezy, obowiązują potrącenia podane w"Warunkach uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Skarpa Travel" pkt. X"Odstąpienie Klienta od umowy lub przeniesienie uprawnień na inną osobę".Powyższe koszty naliczane są od całkowitej kwoty rezerwacji. Uczestnikowi przysługuje prawo przeniesienia uprawnień i obowiązków wynikających z Umowy na inną osobę. W takim przypadku, Podróżny zobowiązuje się powiadomić o tym fakcie nie później przed rozpoczęciem imprezy. Osoba przenosząca uprawnienia i obowiązki na inną osobę zobowiązana jest do zwrotu dokumentów otrzymanych od Organizatora. Faktura za imprezę Po wpłaceniu całej kwoty za rezerwację należy wysłać prośbę o wystawienie faktury VAT-marża na adres: beata@skarpatravel.pl. W treści maila prosimy podać: numer rezerwacji, dane osoby, na którą ma być wystawiona faktura VAT, ewentualne uwagi dotyczące wystawianej faktury. Faktury zostająwysłane listem poleconym na adres podany w mailu lub na adres mailowy w ciągu 14 dni od zakończenia wycieczki. Wystawiane f-ry są fakturami VAT Marża.
Praktyczne Informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Ambasada RP

ul. Dola 13

7100 Sarajewo

tel. (0-0387 33) 201-142,215 175

tel./fax (00387 33) 233-796

Obowiązująca waluta:

1 Marka konwertybilna (KM) = 100 Fenigów

1 EUR = ok. 2 KM

1 KM = ok. 3,6 HRK

Rozkład Jazdy
PRZYJAZD 
WTOREK 
10:00Neum  hotel Jadran Magistrala 15:35
WYJAZD
WTOREK
WYJAZDPRZYJAZD
PONIEDZIAŁEKŚRODADOPŁATA
10:30Częstochowa stacja BP McDonalds kierunek Katowice15:0060 zł
10:00Gliwice ul.Pionierów 8 zajezdnia PKS15:1530 zł
13:30Jawornik stacja PB kierunek Chyżne (dawna ORLEN)12:30-
11:00Katowice Dworzec PKS ul.P.Skargi16:3030 zł
10:30Kielce parking przed Dworcem PKP15:0060 zł
13:00Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 10-13  ul.Bosacka13:00-
08:30Łódź Kaliska stanowiska autobusowe17:00100 zł
08:40Opole parking przed Dworcem PKP15:3080 zł
09:15Radom Dworzec PKP parking przy zegarze16:3080 zł
08:00Warszawa Pałac Kultury parking od ul.Marszałkowskiej17:00100 zł
07:10Wrocław Dworzec PKS ul. Sucha17:0080 zł
15:00Zabornia parking przy Motelu Zabornia10:40-
12:10Bielsko Biała Dworzec PKS dolna płyta14:0030 zł
15:30Jabłonka parking przy Policji10:00-
zamknijNeum Hotel SunceNeum Hotel Sunce - Lato

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Neum Hotel Sunce - Lato

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj