Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Lazurowe Wybrzeże

Zdaniem Sol-Tours:

ANTIBES, GRASSE, ST PAUL DE VENCE, VENCE, CANNES, WYSPA ŚW. MAŁGORZATY, SAINT TROPEZ, MONTE CARLO, MONACO, NICEA, MEDIOLAN 1 dzień: Odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 3 (str. II). Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy We...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Sol-Tours

ANTIBES, GRASSE, ST PAUL DE VENCE, VENCE, CANNES, WYSPA ŚW. MAŁGORZATY, SAINT TROPEZ, MONTE CARLO, MONACO, NICEA, MEDIOLAN

1 dzień:

Odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 3 (str. II). Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Wenecji (ok. 1150 km). Nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Antibes (ok. 600 km) - starożytnego greckiego miasta, miejsca pobytu wielu artystów i pisarzy. Zwiedzanie - zamek Grimaldich, w którym znajduje się muzeum Picassa, stary port. Przejazd do hotelu w okolicy Cannes (ok. 15 km). Nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Grasse „zapachowej stolicy Europy” (ok. 20 km). Wizyta w wytwórni perfum, gdzie można podziwiać proces powstawania zapachów oraz zakupić perfumy. Przejazd do St. Paul De Vence (ok. 20 km). Zwiedzanie miasta, gdzie tworzyli m.in. Picasso, Matisse, Renoir i Chagall - spacer po Rue Grande, Grande - Fontaine, kościół Collegiale wzniesiony w najwyższym punkcie miasta. Przejazd do Vence – średniowiecznego miasteczka, w którym zachowało się wiele zabytków. Zwiedzanie - katedra z mozaiką Marca Chagalla. Powrót do hotelu (ok. 40 km). Nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie Cannes, najsłynniejszego miasta Riwiery Francuskiej - historyczna dzielnica Le Suquet, promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd, stary port. Wycieczka statkiem na Wyspę św. Małgorzaty, na której był więziony legendarny „człowiek w żelaznej masce”. Czas wolny na doskonały wypoczynek na porośniętej eukaliptusowymi i sosnowymi lasami wyspie. Powrót statkiem na ląd. Przejazd do Saint Tropez (ok. 90 km) - eleganckiego kąpieliska, odwiedzanego przez gwiazdy filmowe. Spacer po mieście – Place Des Lices i budynek posterunku policji, który znany jest z popularnej serii filmów z Luise de Funes, malowniczy port. Powrót do hotelu (ok. 90 km). Nocleg.

5 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Monte Carlo (ok. 60 km). Spacer po mieście. Możliwość obejrzenia jednego z kasyn m.in. wspaniałe Grand Casino. Przejazd do Monaco. Spacer po stolicy Księstwa. Zwiedzanie - katedra św. Mikołaja, w której znajduje się nagrobek m.in. Grace Kelly (słynnej aktorki), Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher (możliwość oglądnięcia zmiany warty), oceanarium, ogród botaniczny. Przejazd do Nicei (ok. 20 km) ośrodka turystycznego o światowej renomie, położonego nad wspaniałą, błękitną Zatoką Aniołów. Spacer po centrum - Promenade des Anglais (m.in. hotel Negresco), spacer po starym mieście (bulwar Lecha Wałęsy). Powrót do hotelu (ok. 40 km). Nocleg.

6 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Mediolanu (ok. 350 km). Zwiedzanie - zamek Sforzów ze słynną trzecią Pietą Michała Anioła, Galeria Vittorio Emanuele – ekskluzywny salon miasta, La Scala – najsłynniejsza scena operowa świata, Piazza del Duomo z największą na świecie gotycką katedrą, spacer słynną ulicą projektantów mody - Monte Napoleone. Czas wolny. Dla chętnych możliwość fakultatywnego zwiedzania Galerii Brera – najsłynniejszej galerii sztuki w Mediolanie. W godzinach wieczornych wyjazd z Mediolanu i powrót do Polski.

7 dzień:

Przejazd przez terytorium Austrii i Czech. Powrót do Krakowa (ok. 1320 km) ok. godz. 14.00.

zamknijLazurowe WybrzeżeLazurowe Wybrzeże

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Lazurowe Wybrzeże

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj