Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Apartamenty Scialket 2/4 Os.

Zdaniem Sport Vita:

APARTAMENTY SCIALKET - znajdują się w Livigno, bezpośrednio przy gondoli Cassana po stronie Carosello, zaledwie 500 m od ścisłego centrum miasteczka. W okolicy jest wiele sklepów, restauracji i pubów. Przystanek darmowego ski busa znajduje się około 50 metrów od obiektu. Apartamenty noszą ślady zużyc...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Sport Vita

APARTAMENTY SCIALKET - znajdują się w Livigno, bezpośrednio przy gondoli Cassana po stronie Carosello, zaledwie 500 m od ścisłego centrum miasteczka. W okolicy jest wiele sklepów, restauracji i pubów. Przystanek darmowego ski busa znajduje się około 50 metrów od obiektu.
Apartamenty noszą ślady zużycia, ale są czyste i schludnie urządzone. W niektórych apartamentach sypialnie stanowią oddzielne pomieszczenia (nie śpi się w pokoju dziennym), co czyni je bardzo wygodnymi. Parking dla gości jest bezpłatny i mieści się pod budynkiem.

Apartament dla 4 osób składa się z jednej lub dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jadalnią; łazienka z toaletą i prysznicem. Apartament z dwiema sypialniami jest dostępny przy zakwaterowaniu minimum 4 osób.

Free Ski - Skipass Livigno w cenie przez cały sezon.

INFORMACJE DODATKOWE:
- Zakwaterowanie w apartamencie od godz. 16:00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 9:00 w dniu wyjazdu
- Apartamenty nie są wyposażone w środki czystości.
- Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (wariant standard) rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa / snowboardu: KL (Kosztów Leczenia za granicą) w kwocie 80.000 zł, NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) na kwotę 10.000 zł oraz OC (Odpowiedzialność Cywilna wobec osób trzecich) na kwotę 100.000 zł. Data ubezpieczenia tożsama jest z datą ważności karnetu narciarskiego.
- Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. Radość Odkrywania (bez narciarstwa / snowboardu): KL na kwotę 50.000 zł , NNW na kwotę 10.000 zł oraz Assistance Wariant Mini (patrz OWU §17 tabela nr 3). Data ubezpieczenia obejmuje dzień wyjazdu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu rozpoczęcia imprezy) oraz dzień powrotu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu zakończenia imprezy)
- Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni płatna całość.

zamknijApartamenty SCIALKET 2/4 os.Apartamenty Scialket 2/4 Os.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Apartamenty Scialket 2/4 Os.

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj