Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

3 Dni Na Ziemi Klodzkiej

Zdaniem Trade & Travel Company:

Kategoria ** Region Dolny Śląsk Miejscowość Kłodzko 3 DNI NA ZIEMI KŁODZKIEJ Położenie Hotel Śnieżnik** położony jest w Kłodzku. Miasto to stanowi serce pięknej Kotliny Kłodzkiej, bogatej zarówno w atrakcje środowiska naturalnego (pasma górskie Sudetów Środkowych i Wschodnich, krajobraz Nysy Kłodzkie...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Kategoria

**

Region

Dolny Śląsk

Miejscowość

Kłodzko 3 DNI NA ZIEMI KŁODZKIEJ

Położenie

Hotel Śnieżnik** położony jest w Kłodzku. Miasto to stanowi serce pięknej Kotliny Kłodzkiej, bogatej zarówno w atrakcje środowiska naturalnego (pasma górskie Sudetów Środkowych i Wschodnich, krajobraz Nysy Kłodzkiej), jak i ciekawe obiekty antropogenie (Twierdza Kłodzka, liczne uzdrowiska ; Duszki Zdrój, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Lądek Zdrój.) Dogodna lokalizacja przy trasie do drogowych przejść granicznych; Kudowa-Słone, Boboszów, Tłumaczów oraz niskie ceny czynią z hotelu doskonałą bazę wypadową do odwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych na terenie Ziemi Kłodzkiej i polsko- czeskiego pogranicza.

Pokoje

Hotel ma do dyspozycji gości 1-,2- i 3-osobowe pokoje z łazienką bądź natryskiem, a także apartamenty. W większości pokoje wyposażone są w telewizor oraz radio oraz telefon.

Do Dyspozycji Gości

restauracja, kawiarnia z drink-barem, internet bezprzewodowy Wi-Fi, parking strzeżony płatny. Hotel Śnieżnik organizuje także imprezy okolicznościowe takie jak Andrzejki, Sylwester, przyjęcia weselne oraz urodzinowe.

Całoroczne Spływy Kajakowe I Pontonowe

cena od 10 zł/osoba

Twierdza Kłodzko

Jeden z najważniejszych i najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska. Z jej wyższych partii można odziwiać przepiękną panoramę miasta i okolicznych gór, wewnątrz - zobaczyć dobrze zachowane ślady kultury militarnej i wystawy poświęcone historii tego miejsca. Część górna + korytarze kontrminowe Cena od ulgowy 20 zł / normalny 25 zł

Szlakiem Kłodzkich Zabytków Dla Dzieci

Wycieczka szlakiem zagadek, tjamnic i niespodzianek. Na trasie między innymi Most Św. Jana, Wyspa Piaskowa, Plac Franciszkański, Park Sybiraków, Podziemna Trasa Turystyczna, Twierdza Kłodzko.

Szlakiem Zabytków Sakralnych

Na trasie spaceru znajdą się między innymi kościół pw. św. Jerzego i św. Wojciecha oraz Chrystusa Króla, gotycki most św. Jana, Wyspa Piaskowa, kościół pw. Matki Bożej Różańcowej. Kotlina Kłodzka to największa kotlina górska w Sudetach zajmująca obszar około 500 kilometrów kwadratowych. Jest zaliczana do najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów w Polsce. Na jej terenie znajduje się bogata infrastruktura noclegowa i narciarska. Kotlinę Kłodzką otaczają pasma górskie Sudetów Środkowych i Wschodnich. Przez środek kotliny przepływa Nysa Kłodzka. To bardzo urokliwy region o niebywałych walorach turystycznych i rekreacyjnych. Posiada bogatą bazę noclegową oraz gęstą sieć szlaków turystycznych, które prowadzą przez okoliczne góry. Na obszarze Kotliny Kłodzkiej znajdują się np. Jaskinia Niedźwiedzia czy Góry Stołowe.

Rezerwaty Przyrody

• Park Narodowy Gór Stołowych • Nowa Morawa (Góry Bialskie) • Puszcza Śnieżnej Białki (Góry Bialskie) • Bukowa Kalenica (Góry Bardzkie) • Śnieżnik Kłodzki (Masyw Śnieżnika) • Wodospad na rzece Wilczka (Masyw Śnieżnika) • Torfowisko pod Zieleńcem (Góry Bystrzyckie) Na obszarze Kotliny istnieją także liczne pomniki przyrody takie jak Jaskinia Radochowska w pobliżu Lądka Zdroju, Solna Jama w pobliżu wsi Różanka, Pasterskie Skały koło Idzikowa oraz najbardziej znany pomnik przyrody tj. Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie w Masywie Śnieżnika.

Uzdrowiska

Dzięki źródłom wód mineralnych na obszarze Kotliny Kłodzkiej powstały liczne uzdrowiska, których renoma znana jest już nie tylko w Polsce. Do najbardziej popularnych uzdrowisk należą • Duszniki Zdrój • Długopole Zdrój • Kudowa Zdrój • Polanica Zdrój • Lądek Zdrój

Cena Zawiera

nocleg w wybranym pokoju ze śniadaniami.

Cena Nie Zawiera

transportu, wydatków własnych, przy pobytach w dni powszednie możliwość dokupienia obiadu w cenie 15 zł/osoba (do zakupienia na miejscu), wycieczek fakultatywnych, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie cena zawiera

Uwagi
  • Hotel posiada płatny parking strzeżony
  • Możliwość krótszych pobytów - indywidualna kalkulacja na zapytanie
  • Cena podana za osobę w pokoju 2 osobowym z natryskiem
  • Cena za osobę w pokoju 3 osobowym na zapytanie
zamknij3 Dni Na Ziemi Klodzkiej3 Dni Na Ziemi Klodzkiej

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty 3 Dni Na Ziemi Klodzkiej

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj