Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Brazyliska Mozaika

Zdaniem Trade & Travel Company:

Odprawa paszportowo - bagażowa na 2 godziny przed wylotem. Lot do Brazylii przez jedną z europejskich stolic. Powitanie na lotnisku w Rio de Janeiro, transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. Dzień 2 RIO DE JANEIRO Po śniadaniu zapraszamy na pierwszą wycieczkę. Przejazd komfortowym pociągiem na gór...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
29.11.20207 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
śniadania (BB)
9393 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 29.11.2020 - RIO (RIO), 29.11.2020
Przylot:
RIO (RIO), 06.12.2020 - WAW (WAW), 06.12.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
śniadania (BB)
08.11.20207 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
śniadania (BB)
9393 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 08.11.2020 - RIO (RIO), 08.11.2020
Przylot:
RIO (RIO), 15.11.2020 - WAW (WAW), 15.11.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
śniadania (BB)
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Odprawa paszportowo - bagażowa na 2 godziny przed wylotem. Lot do Brazylii przez jedną z europejskich stolic. Powitanie na lotnisku w Rio de Janeiro, transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

RIO DE JANEIRO Po śniadaniu zapraszamy na pierwszą wycieczkę. Przejazd komfortowym pociągiem na górę Corcovado, zwaną Garbatą Górą, która zachwyca monumentalnym posągiem Chrystusa (38 m.) z rozłożonymi ramionami tworzącymi znak krzyża. Pomnik, który został wybrany jednym z nowych siedmiu cudów świata, przyciąga corocznie tysiące zwiedzających i wznosi się na wysokości 710 m.n.p.m. Kolejną wycieczką jest wjazd kolejką linową na Głowę Cukru (396 m n.p.m.), z której roztacza się wspaniała panorama miasta. Pierwszy przystanek na wzgórzu zwanym "Morro da Urca". Znajduje się tu kilka ogrodów i platformy widokowe. Na drugim przystanku możemy cieszyć się ze spektakularnego widoku na Rio de Janeiro, plaże oraz zatokę Guanabara. Na horyzoncie widoczne jest również Corcovado. Przekonamy się jak fantastycznie położone jest Rio de Janeiro, ile zatok wcina się w ląd, ile wysepek usytuowanych jest w pobliżu wybrzeża, ile wierzchołków gór wypiętrza się ponad dzielnicami. Tu każdy, kto ma aparat fotograficzny, może być artystą. Obiad. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3

RIO DE JANEIRO Śniadanie. Dzień zaczniemy od zwiedzenia zabytkowego centrum Rio de Janeiro. Spacer wąskimi uliczkami, na których wyryta jest historia miasta. Odwiedzimy najciekawsze atrakcje turystyczne, takie jak opactwo o nazwie "Sao Bento", piękny kościół zwany "Igreja de Candelaria", "miejsce XV. Novembre" oraz ośrodek kultury, który znajduje się w odnowionym budynku banku "Banco do Brasil". Ponadto zobaczymy najsłynniejszą ulicę "Goncalves Dias", gdzie znajduje się tradycyjny bar o nazwie "Colombo". Zobaczymy także miejską katedrę w Rio de Janeiro. Powrót do hotelu. Po południu czas wolny na wypoczynek lub wycieczki fakultatywne. Nocleg.

Dzień 4

RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUASSU (po stronie brazylijskiej) Po śniadaniu, transfer na lokalne lotnisko i lot do Iguassu. Po przylocie, powitanie przez kontrahenta, transfer do hotelu oraz zakwaterowanie. Po południu wycieczka do parku narodowego, aby zobaczyć wodospady Iguassu i móc podziwiać ich piękno po stronie brazylijskiej. Jest to jeden z najwspanialszych cudów natury, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Czekają nas tutaj zapierające dech w piersiach krajobrazy. Iguazu to w języku Indian mieszkających dawniej na tych terenach “wielka woda". Grzmiąca podkowa wodospadu na rzece Iguazu pomiędzy Brazylią a Argentyną podzielona jest na 275 mniejszych odcinków. Od źródeł w górach Serra do Mar rzeka płynie dalej przez płaskowyż i spada z jego krawędzi w 80-metrową przepaść. Tysiące metrów sześciennych spadającej wody na sekundę, wspaniałe, zdumiewające widoki oraz potężny huk wody, powodują że wrażenia te na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dzień 5

FOZ DO IGUASSU (po stronie argentyńskiej) Po śniadaniu będziemy podziwiać kaskady po stronie argentyńskiej. Przejazd pociągiem przez dżunglę, aby dotrzeć do zapierającego dech kanionu "Garganta del Diabolo" (Kanion diabła/ Diabelska Gardziel). To miejsce, z którego widać jak rzeka spada w potężny wąwóz. Na unoszących się w powietrzu kroplach wody prawie zawsze widać pełny krąg tęczy. Korzystając z niektórych szlaków turystycznych, możliwe jest dojście do punktu widokowego "Alvar-Nunes", wodospadów zwanych "Bozetti", "San Martin" i "Dwie siostry". Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 6

FOZ DO IGUASSU - SALVADOR DE BAHIA Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Salvador de Bahia. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 7

SALVADOR DE BAHIA Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek. Po południu, zwiedzanie miasta zaczynamy od odkrywania historii, tradycji i rozwoju tego fascynującego miasta. Dzielnica "Pelourinho" z budynkami z okresu kolonialnego, wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Spacer po słynnej dzielnicy Pelourinho (“pręgierz") po krętych, ciasnych, brukowanych uliczkach. Przechodzimy do Placu Ratuszowego, kościoła i opactwa o nazwie "Sao Francisco". Kierując się w dół, odkrywamy najbardziej atrakcyjne miejsce w mieście Salvador, zwane "Largo do Pelourinho". Kolacja w charakterystycznej restauracji oraz możliwość odkrywania uroków miasta, z jego magiczną, nocną atmosferą. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 8

SALVADOR DE BAHIA Po śniadaniu, transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

Dzień 9

WARSZAWA Przylot do Warszawy, zakończenie świadczeń.

Cena Zawiera

Koszty przelotów międzynarodowych oraz lokalnych Warszawa - Rio de Janeiro/Salvador - Warszawa ok. 5000 zł, opłaty lotniskowe, wszystkie niezbędne transfery lądowe, zakwaterowanie w hotelach 3* oraz 4*, wyżywienie - codzienne śniadania, 1x obiad i 1x kolacja, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW, KL w tym choroby przewlekłe i bagaż, opieka anglojęzycznych przewodników, składkę na TFG w wysokości 13 zł/os.

Cena Nie Zawiera

Napiwków, wydatków własnych, napoi do posiłków, posiłków nie wymienionych w programie, podatków przy przelotach lokalnych (ok. 5 USD/os./lot), lotów lokalnych do opcjonalnego pakietu z Manaus ok. 1563 PLN/os. dorosła, dodatkowych wycieczek, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi
  • Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.
  • Płatności można dokonać w walucie USD na konto dolarowe lub PLN przeliczonej po kursie Banku PKO SA z dnia dopłaty do całości.
  • Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta
  • Minimalna liczba uczestników 2 osoby.
  • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Brazylia Amazoński Survival

dopłata 2990 zł

Dzień 1

O godzinie 08.00 transfer z hotelu do portu Ceasa. Stamtąd łódź motorowa zabiera grupę do miejsca, w którym spotykają się rzeki Rio Negro i Rio Solimoes. Następnie popłyniemy do wioski Careiro da vazea po drugiej stronie rzeki. Cały rejs trwa około 40 minut. Z Careiro da vazea przejazd lądem około 50 minut do rzeki "Paraná do Mamori". Stamtąd podróż łodzią motorową około 45 minut, po czym około 11.30 dotrzemy do lodży, gdzie serwowany jest lunch. O godzinie 14.30, grupa wyjeżdża motorówką na pole biwakowe na kilka następnych dni, tam rozbijemy obóz i rozstawimy hamaki na noc.

Dzień 2

O 05.30 Obejrzymy wschód słońca podczas wycieczki kajakowej. O 07.00 serwowane jest śniadanie, a następnie od godziny 08.00 do 11.30 wyruszamy na wędrówkę po dżungli. Podczas spaceru przewodnik przekaże cenne informacje o lesie. Nauczymy się wiele o roślinach leczniczych, pająkach, drzewach, a czasami pojawi się szansa na wypatrzenie niektórych małp. Od 15.00 popołudniowa wycieczka kajakami - to świetna okazja, aby poznać florę i faunę dżungli amazońskiej. W nocy wyprawa łodzią na wypatrywanie kajmanów. Powrót do obozu na noc.

Dzień 3

Wizyta w domu lokalnej rodziny, podczas której dowiemy się, jak wygląda codzienne życie w puszczy. Po południu wybierzemy się łodzią na ryby - będzie okazja złowienia piranii i innych gatunków ryb. Po powrocie do obozu przygotujemy je na obiad. Nocleg w obozie.

Dzień 4

Wyruszymy wcześnie rano na kolejną wędrówkę po dżungli, gdzie będzie okazja poznać nieco lepiej dżunglę amazońską i dostrzec dzikie zwierzęta. Po powrocie do obozu zjemy śniadanie, a następnie wsiądziemy do łodzi, aby pomanewrować przez kanały i wąskie zatoczki (w zależności od poziomu wody), oraz wypatrywać ptaków i innych zwierząt. Następnie przeniesiemy się do nowego obozowiska w dżungli, gdzie przygotujemy lunch i rozbijemy obóz na noc. Po południu udamy się na krótką wędrówkę po nowym obszarze dżungli, i zanim nadejdzie noc, wrócimy do obozu. W nocy popłyniemy łodzią z latarniami przez małe zatoczki i lokalne jezioro, gdzie odbywa się tradycyjny nocny połów ryb za pomocą włóczni. Nocleg w obozie.

Dzień 5

Po śniadaniu czas na zwinięcie obozu. Powrót do lodży - to jest nasza baza przed powrotem do miasta, podczas podróży łódką przewodnik będzie nawigował po jeziorach i kanałach w poszukiwaniu ptaków, małp i może to być dobra okazja, by dostrzec delfiny rzeczne w otwartym jeziorze. W lodży zjemy lunch i zrelaksujemy się przed powrotem do Manaus. O 13.30 wyjazd z lodży i na 16.30 powrót do Manaus.

Cena Zawiera

Transfery z lotniska lub hotelu, wodę mineralną, hamaki i moskitiery, wyżywienie wg programu - 3 posiłki dziennie. Przykładowe posiłki - na śniadanie pieczywo, jajka, kawa, mleko, herbata i owoce. Obiad i kolacja zazwyczaj przygotowywane z miejscowych świeżych ryb, ryżu, warzyw i manioku.

Cena Nie Zawiera

Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Oko W Oko Z Kajmanem

dopłata 2000 zł

Dzień 1

O 8 rano transfer z hotelu do portu Ceasa. Stamtąd popłyniemy łodzią motorową przez Rio Negro do pływającej wioski Catalao, z przystankiem przy jednym z pływających domów, przy którym znajduje się hodowla ogromnych Arapaima Gigas (to największa ryba na świecie). Tutaj będziemy mieli okazję zobaczyć te niezwykłe ryby, nakarmić je i poczuć, jak są silne. Po wizycie na hodowli ryb czas na podróż szybką łodzią do punktu, w którym spotykają się rzeki Rio Negro i Rio Solimoes. Następnie udamy się do wioski Careiro po drugiej stronie rzeki Solimoes. Stamtąd samochodem lub furgonetką na około godzinę do jeziora Maçarico. Kontynuujemy łodzią motorową docierając do naszej lodży około 11.30. Lunch serwowany jest w południe. Ok. godz. 15.00 wypłyniemy zmotoryzowanym kajakiem na obserwację delfinów i ptaków. Zanim wrócimy do schroniska, zatrzymaj się i podziwiaj piękno zachodu słońca. Powrót do lodży na kolację, a po kolacji wyrusz na wyprawę w poszukiwaniu kajmanów. Nasz przewodnik złapie kajmana i opowie nam o tym prehistorycznym zwierzęciu, które występuje w całym basenie amazońskim, w tym czasie możemy robić zdjęcia i nagrywać filmy, zanim wypuścimy go z powrotem do wody. Powrót do lodży na nocleg.

Dzień 2

Wcześnie rano, ok. 5.30 wybierz się na wycieczkę kajakiem, aby obejrzeć wschód słońca i posłuchać dźwięków budzącego się lasu. Po powrocie do lodży zjemy śniadanie, a następnie o 8 rano wypłyniemy łodzią do punktu, gdzie zacznie się piesza wędrówka po dżungli, która zajmie nam resztę poranka (do 11.30). Podczas spaceru nasz przewodnik podzieli się cenną wiedzą na temat lokalnych roślin leczniczych, drzew i owadów, takich jak pająki. Jeśli masz szczęście, będzie nawet szansa na dostrzeżenie ciekawskich małp. Powrót do lodży na lunch. Po południu, około 15.00, grupa wyruszy łodzią na połów ryb - będzie okazja złowić piranie, a podczas rejsu powrotnego cieszyć się dźwiękami ptaków i innych zwierząt z otoczenia dżungli. Po obiedzie przygotuj się do wyprawy łodzią na nocne safari i eksplorowanie brzegów rzeki. Nasz przewodnik będzie szukał dzikiej zwierzyny wśród brzegów rzeki i kanału, ponieważ większość zwierząt żyjących w dżungli jest aktywna w nocy. Powrót do schroniska i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie serwowane jest o 07.00, a po śniadaniu od 8.00 do 11.00 odwiedzimy dom lokalnej rodziny, która mieszka nad brzegiem rzeki i poznamy ich prosty, ale fantastyczny sposób życia w lesie deszczowym. W drodze powrotnej do schroniska jest możliwość popływać w rzece i wziąć udział w rozrywkach typowych dla ludności amazońskiej. Po obiedzie o godzinie 15.00 grupa wyrusza łodzią na obozowisko w dżungli, gdzie położymy się spać w hamakach pod moskitierą.

Dzień 4

Śniadanie w dżungli, następnie kolejna wędrówka, tym razem w innym miejscu niż wcześniej i tutaj nasz przewodnik po dżungli amazońskiej opowie więcej o tym regionie i występujących na nim roślinach i zwierzętach. Wrócimy do obozu i popłyniemy łodzią z powrotem do naszej lodży, gdzie będzie okazja popływać w rzece i zrelaksować się przed lunchem. O 13.30 wracamy do Manaus, docierając tam około 16.30. Zakończenie wycieczki.

Cena Zawiera

Transfer z lotniska lub hotelu, wodę mineralną, noclegi i wycieczki zawarte w programie, wyżywienie zgodnie z programem - 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie w "pływającym" domku w prywatnych pokojach, z klimatyzacją i łazienką oraz moskitierami. Przykładowe posiłki - na śniadanie chleb, jajka, ser, szynka, kawa, mleko, herbata, owoce i sok. Lunch oparty na lokalnej żywności, takiej jak wołowina, kurczak, ryba, ryż i fasola, warzywa, sałatka i spaghetti. Obiad zazwyczaj przygotowywany z miejscowych świeżych ryb, kurczaka, ryżu, warzyw i manioku.

Cena Nie Zawiera

Napiwków, opłat lokalnych, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Safari Dzień I Noc

dopłata 2790 zł

Dzień 1

O godzinie 08.00 transfer z lotniska lub hotelu i przejazd do Port Ceasa, skąd przepłyniemy łodzią do punktu, gdzie spotykają się rzeki Rio Negro i Rio Solimoes. Stamtąd przeniesiemy się do małej pływającej wioski Catalao, z przystankiem przy jednym z pływających domów, przy którym znajduje się hodowla ogromnych Arapaima Gigas (to największa ryba na świecie). Tutaj będziemy mieli okazję zobaczyć te niezwykłe ryby, nakarmić je i poczuć, jak są silne. Podróż będzie kontynuowana przez 1,5 godziny samochodem na autostradzie do jeziora Ubim. Z jeziora Ubim podróż łodzią motorową przez 30 - 50 minut (w zależności od poziomu wód). Po przybyciu do lodży zostaniemy powitani przekąskami w miarę przygotowywania zakwaterowania. W południe serwowany jest lunch. Potem trochę czasu na relaks i przygotowanie się do zajęć pierwszego dnia. O godzinie 14.30 grupa odjedzie zmotoryzowanym kajakiem na połów piranii oraz obserwowanie ptaków i cudownego zachodu słońca ze środka rzeki. Po powrocie do lodży, kolacja o 19.00. Po kolacji wyruszymy ponownie kajakiem, tym razem, aby zobaczyć kajmany. Nasz przewodnik, używając tylko swoich gołych rąk, złapie kajmana i opowie nam o tym prehistorycznym zwierzęciu, które występuje w całym basenie amazońskim, w tym czasie możemy robić zdjęcia i nagrywać filmy, zanim wypuścimy go z powrotem do wody. Nocleg w lodży.

Dzień 2
  • Między 5.30 do 6.30 rano wsiądziemy do małego czółna, aby zobaczyć przebudzenie natury przy pierwszych promieniach słońca, gdy poranna cisza jest powoli zapełniana przez śpiewające ptaki i inne stworzenia, które nazywają ten obszar domem. O 7.00 śniadanie serwowane w lodży. Od 8.00 do 11.30 idziemy na wędrówkę po dżungli, podczas której przewodnik opowie o florze, faunie i roślinach leczniczych występujących tylko w Amazonii. Istnieje również możliwość obserwowania pająków i innych zwierząt. W południe wracamy do lodży na lunch. O 14.30 pojedziemy w odwiedziny do lokalnego plemienia, gdzie weźmiemy udział w tradycyjnych rytuałach z tańcem i śpiewem. To świetna okazja do zdjęć i filmów! Następnie grupa odwiedzi obszar Vazea rzeki Ariau, który jest doskonałym miejscem do wypatrzenia dzikich zwierząt, w tym małp i ptaków. Wracamy do lodży o 17.
  • Kolacja serwowana jest o 19.
  • Po obiedzie grupa popłynie motorówką na nocne safari z reflektorem wzdłuż brzegów rzeki w poszukiwaniu nocnych stworzeń.
Dzień 3

Po śniadaniu (od 8.00 do 11.00) popłyniemy eksplorować lokalne strumienie kajakiem. Następnie będziemy mieć okazję nie tylko zobaczyć, ale i popływać z delfinami. Jest to również fantastyczna okazja, aby uzyskać wspaniałe zdjęcia i filmy! Po pływaniu wracamy do lodży na lunch. O godzinie 15 grupa wraz z przewodnikiem pojedzie na noc na obóz w dżungli, w którym położymy się spać w hamakach z moskitierami. Na obozowisku grupa przygotowuje kolację razem z przewodnikiem. Podczas nocy spędzonej w dżungli posłuchamy opowieści i legend Amazonii i posłuchamy odgłosów lasu deszczowego.

Dzień 4

Po śniadaniu przygotowanym przez przewodnika wyruszymy w kolejną wędrówkę po dżungli. Podczas tej wyprawy przewodnik opowie nam o lokalnej florze, faunie i wszystkim, co czyni ten obszar wyjątkowym. Powrót do lodży na lunch, wykwaterowanie i powrót do Manaus.

Cena Zawiera

transfer z hotelu lub lotniska, wodę mineralną, noclegi i wycieczki zawarte w programie, wyżywienie zgodne z programem - 3 posiłki. Przykładowe posiłki - na śniadanie chleb, jajka, ser, szynka, kawa, mleko, herbata, owoce i sok. Lunch oparty na lokalnej żywności, takiej jak wołowina, kurczak, ryba, ryż i fasola, warzywa, sałatka i spaghetti. Obiad zazwyczaj przygotowywany z miejscowych świeżych ryb, kurczaka, ryżu, warzyw i manioku.

Cena Nie Zawiera

Napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

zamknijBrazyliska MozaikaBrazyliska Mozaika

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Brazyliska Mozaika

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj