Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Dawno Temu Na Dzikim Zachodzie

Zdaniem Trade & Travel Company:

„DAWNO TEMU NA DZIKIM ZACHODZIE" (16 DNI/14 NOCY) LOS ANGELES - THE O.C. - SAN DIEGO - PALM SPRINGS - PHOENIX - SEDONA - PARK NARODOWY GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL - KANAB - PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS - DEATH VALLEY - MAMMOTH LAKES - PARK NARODOWY...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
09.01.202014 dniSamolotWarszawa × 4
pokoj 4-osobowy (QUA)
własne (WL)
9004 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 09.01.2020 - LAX (LAX), 09.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.01.2020 - WAW (WAW), 23.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 4-osobowy (QUA)
Wyżywienie:
własne (WL)
09.01.202014 dniSamolotWarszawa × 3
pokoj 3-osobowy (TRL)
własne (WL)
9485 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 09.01.2020 - LAX (LAX), 09.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.01.2020 - WAW (WAW), 23.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 3-osobowy (TRL)
Wyżywienie:
własne (WL)
09.01.202014 dniSamolotWarszawa × 3
pokoj 2-os. z dost. (DB1)
własne (WL)
10467 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 09.01.2020 - LAX (LAX), 09.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.01.2020 - WAW (WAW), 23.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-os. z dost. (DB1)
Wyżywienie:
własne (WL)
09.01.202014 dniSamolotWarszawa × 2
pokoj 2-osobowy (DBL)
własne (WL)
10467 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 09.01.2020 - LAX (LAX), 09.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.01.2020 - WAW (WAW), 23.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 2-osobowy (DBL)
Wyżywienie:
własne (WL)
09.01.202014 dniSamolotWarszawa × 1
pokoj 1-osobowy (SGL)
własne (WL)
13932 /os.

Informacje szczegółowe

Wylot:
WAW (WAW), 09.01.2020 - LAX (LAX), 09.01.2020
Przylot:
LAX (LAX), 23.01.2020 - WAW (WAW), 23.01.2020
Zakwaterowanie:
pokoj 1-osobowy (SGL)
Wyżywienie:
własne (WL)
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

„DAWNO TEMU NA DZIKIM ZACHODZIE" (16 DNI/14 NOCY) LOS ANGELES - THE O.C. - SAN DIEGO - PALM SPRINGS - PHOENIX - SEDONA - PARK NARODOWY GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL - KANAB - PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS - DEATH VALLEY - MAMMOTH LAKES - PARK NARODOWY YOSEMITE - SAN FRANCISCO - PÓŁWYSEP MONTEREY/CARMEL - CENTRAL COAST - SANTA BARBARA - MALIBU - BEVERLY HILLS - LOS ANGELES

Dzień 1

WARSZAWA - LOS ANGELES Przybycie uczestników wycieczki 2 godziny przed odlotem na lotnisko w Warszawie (Okęcie). Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot do Los Angeles (przez jeden z europejskich portów lotniczych). Transfer do hotelu Holiday Inn Anaheim lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 2

LOS ANGELES - THE O.C. - SAN DIEGO - LOS ANGELES

Spotkanie Uczestników W Recepcji Hotelu O Godz. 7

30, wyjazd o 8:00. Przejazd do San Diego przez San Juan i San Clemente. Zwiedzanie miasta, wizyta w malowniczej wiosce Seaport. Po południu czas na relaks oraz na zakupy w pobliskich sklepach. Wieczorem powrót do Los Angeles na nocleg.

Dzień 3

LOS ANGELES - PALM SPRINGS - PHOENIX Wyjazd z Los Angeles, podróż przez pasmo górskie San Jacinto i pustynny kurort Palm Springs. Przejazd do Phoenix, stolicy stanu Arizona. Zakwaterowanie w hotelu We Ko Pa Resort lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 4

PHOENIX - SEDONA - PARK NARODOWY GRAND CANYON Przejazd pustynią Sonora, gdzie rosną unikalne rośliny - kaktusy (Saguaro Cacti). Dalej przejazd do miejscowości Sedona. Podziwianie spektakularnego krajobrazu, nazywanego często "Krainą Czerwonych Skał". Następnie kontynuacja podróży przez Oak Creek Canyon do Parku Narodowego Grand Canyon - jednego z 7 Cudów Natury. Zakwaterowanie w hotelu Yavapai West lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 5

PARK NARODOWY GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL Dzień rozpoczniemy od podróży do rezerwatu Indian Navajo, przejazd obok Cameron przez Pstrą Pustynię (Painted Desert) do pięknego Monument Valley (słynna Dolina Pomników), jednego z symboli Zachodnich Stanów. Po południu przyjazd do miasta Page w regionie Lake Powell. Zakwaterowanie w hotelu Best Western Lake Powell lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 6

PAGE/LAKE POWELL - PARK NARODOWY BRYCE CANYON Dzisiejszy dzień rozpoczniemy od mocnego uderzenia - zatrzymamy się przy tamie w Glen Canyon, drugiej najwyższej betonowej tamie łukowej w Ameryce, w celu podziwiania niesamowitej panoramy Jeziora Powell. Przyjazd do stanu Utah, krainy Mormonów. Przejazd przez miasto Kanab do Bryce Canyon, słynnego ze swoich licznych "rzeźb" z piaskowca, utworzonych przez wiatr. Wieczorem, jeśli pogoda pozwoli, będziemy podziwiać rozgwieżdżone niebo i będziemy się rozgrzewać w blasku i aromacie sosen palących się w ognisku. Zakwaterowanie w hotelu Rubys Inn lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 7

PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS Przejazd do Parku Narodowego Zion słynnego ze swoich wspaniałych kanionów, wiszących ogrodów, wodospadów i pionowych ścian skalnych, kontrastującymi z otaczającą park pustynią. Podziwianie formacji skalnych uformowanych przez wiatr, wodę i czas. Po południu przejazd do Las Vegas, stolicy światowej rozrywki. Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 8

LAS VEGAS

Dzisiejszy Dzień Przeznaczony Jest Na Zwiedzanie Miasta. Las Vegas Oferuje Wiele Atrakcji, Z Których Można I Warto Skorzystać

światowej sławy sklepy, kasyna. Można też udać się na spacer lub spokojnie spędzić czas nad basenem korzystając z kąpieli słonecznej.

Dzień 9

LAS VEGAS - PARK NARODOWY DEATH VALLEY - MAMMOTH LAKES Dzień rozpoczniemy od postoju przy jednej z ikon Las Vegas - słynnym znaku "Las Vegas welcome". Następnie przejazd przez Dolinę Śmierci, najgorętsze miejsca na Ziemi, do kurortu narciarskiego Mammoth Lakes, położonego w górach Sierra Nevada (miejsce noclegu może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i drogowych. W takim wypadku miejscem noclegu będzie Fresno lub Visalia - dotyczy to okresu od października do maja). Zakwaterowanie w hotelu Mammoth Mountain Inn lub Picadilly Inn Shaw lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 10

MAMMOTH LAKES - PARK NARODOWY YOSEMITE

Dzień Powita Nas Niesamowitym Wschodem Słońca (opcjonalnie

wjazd kolejką linową na Mommoth i śniadanie z oszałamiającym widokiem na okolicę i na Californię). Podróż przez Tioga Pass i spędzenie dnia w Parku Narodowego Yosemite - mieszane lasy sosnowo - sekwojowe i wodospady. Podziwianie El Capitan (największej masy granitu na świecie) i Half Dome (najbardziej stromej góry w Ameryce Północnej). Nocleg w Yosemite Gateway Area. Zakwaterowanie w hotelu Best Western plus Heritage Inn lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 11

PARK NARODOWY YOSEMITE - SAN FRANCISCO Wcześnie rano wyjazd w kierunku San Francisco. Przejazd drogą prowadzącą przez rolniczą dolinę Kalifornii. Po przyjeździe do San Francisco zwiedzanie miasta. Możliwość wykupienia nocnej wycieczki po mieście. Widok na wyspę Alcatraz, gdzie znajduje się najsłynniejsze na świecie więzienie. Zakwaterowanie w hotelu Hilton San Francisco Union Square lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 12

SAN FRANCISCO (DOLINA NAPA)

Cały Dzień Przeznaczony Jest Na Czas Wolny, Który Wykorzystać Można Na Zwiedzanie Miasta. Istnieje Możliwość Wykupienia Opcjonalnych Wycieczek Do Doliny Napa Znanej Na Całym świecie Z Doskonałych Winnic I Pięknych Krajobrazów. Proponujemy Także Przejażdżkę Kolejka Linową W Fisherman Wharf, Gdzie Można Cieszyć Się Smakami San Francisco

owoce morza, słynne chleby na zakwasie chlebowym lub wyśmienita czekolada, pospacerować i podziwiać wylegujące się foki, odwiedzić Union Square aby zrobić zakupy w domu towarowym MacyNULLs. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 13

SAN FRANCISCO - PÓŁWYSEP MONTEREY - CARMEL - CENTRAL COAST Wyjazd z San Francisco, przejazd przez Półwysep Monterey znany ze wspaniałych domów i pięknych plaż. Nasza podróż biegnie historyczną Cannery Row, przez urokliwą miejscowość Carmel, która słynie z zabytkowych domów, ekskluzywnych galerii i niepowtarzalnych sklepów oraz Paso Robles - krainę kowbojów i winnic. Nocleg w urokliwym miasteczku Central Coast w hotelu Holiday Inn Express lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 14

CENTRAL COAST - SANTA BARBARA - MALIBU - BEVERLY HILLS - LOS ANGELES

Przejazd Do Santa Barbara Przez Dolinę Santa Ynez. Można Skorzystać Z Opcjonalnego Lunch Na Molo Lub Przejażdżki Rowerowej Po Plaży. Po Przyjeździe Do Los Angeles Zwiedzanie Głównych Atrakcji Miasta

MannNULLs Chinese Theater, Sunset Strip, Hollywood i Beverly Hills. Zakwaterowanie w hotelu Hilton Los Angeles Airport lub obiekcie o podobnym standardzie.

Dzień 15

LOS ANGELES - WARSZAWA Wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfer na lotnisko w Los Angeles na wylot do Warszawy.

Dzień 16

WARSZAWA Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

Cena Zawiera

Przelot samolotem na trasie Warszawa-Los Angeles-Warszawa (w kwocie min. 2900 PLN/os dorosła oraz min. 2700 PLN/dziecko 7-11 lat), Transfery klimatyzowanym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób), zakwaterowanie w podanych hotelach lub podobnych, udział w programie zwiedzania, usługi i asystę anglojęzycznego pilota/przewodnika lokalnego kontrahenta oraz polskiego pilota w oznaczonych terminach, wszelkie stanowe i lokalne taksy, transport 1 sztuki bagażu na osobę, zestaw informacyjny, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na TFG w wysokości 13 zł/os.

Wizy Wjazdowej, Wszelkich świadczeń Dodatkowych, Posiłków (możliwość Dokupienia Pakietu śniadań W Wysokości 340 Usd/osoba), Opcjonalnych (dodatkowych) Wycieczek Fakultatywnych

rejs po San Diego ok. 22 USD/osoba dorosła, lot helikopterem nad Wielkim Kanionem ok. 219 USD/osoba, lot nad Wielkim Kanionem i przez Monument Valley ok. 399 USD/os., wycieczka po Monument Valley ok. 39 USD/os., wycieczka po Kanionie Antelope ok. 39 USD/os., obiad i pokaz w stylu kowbojskim (tylko sezon letni) ok. 36 USD/os., Las Vegas nocą ok. 29 USD/os., przejazd z profesjonalnym kierowcą po autostradzie w Las Vegas ok. 99 USD/os., indiańska przygoda oraz wejście na Skywalk ok. 339 USD/os., rejs po zatoce w San Francisco ok. 29 USD/os., nocna wycieczka po San Francisco oraz kolacja ok. 59 USD/os., poranna przejażdżka rowerami przez most Golden Gate i wizyta w Sausalito ok. 42 USD/os., molo w Santa Monica i obiad ok. 36 USD/os., Disneyland ok.139 USD/os.,wycieczka z przewodnikiem do wodospadów w Parku Yosemite ok.39 USD/os., wydatków natury osobistej, opłaty za nadbagaż (5 USD/1 dodatkowy bagaż/dzień), obligatoryjnych napiwków dla kierowcy (ok. 3 USD/dzień), pilota (ok. 4 USD/dzień), obligatoryjnej opłaty za zestaw słuchawkowy w terminach z polskim pilotem.

Uwagi
 • Program jest ramowy i może ulec zmianie.
 • Grupy międzynarodowe, autokarowe.
 • Polacy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki muszą posiadać promesę wjazdową. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu. Wymagane dokumenty d o jej uzyskania to wypełniony formularz, 1 zdjęcie 5cm x 5 cm JPG, skan strony ze zdjęciem z paszportu, (paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) (PDF). Koszty za 1 os. 160 USD - przeliczone po kursie ze strony ambasady USA, 80 PLN - pośrednictwo przy zakupie wycieczki z oferty Konsorcjum.pl. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy www.wizowanie.com.
 • Przy wylotach do Stanów Zjednoczonych paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu
 • Cena przelotu podana została w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej - za odpowiednią dopłatą przy uprzednim potwierdzeniu,
 • Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres "letniej przerwy wakacyjnej") obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),
 • Istnieje możliwość wylotu z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska (do indywidualnej kalkulacji)
 • Terminy 08.11.18-23.11.18, 31.01.19-15.02.2019 25.04-09.05.2019, 14-28.11.2019, 30.01-13.02.2020, 04-18.07.2019, 08-22.08.2019, 19.09-03.10.2019 zawierają obsługę polskiego pilota (grupa minimum 15 osób),
 • Istnieje możliwość przedłużenia powyższej imprezy o wypoczynek na Hawajach
 • Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy
 • Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego
Ubezpieczenie Zawarte W Ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijDawno Temu Na Dzikim ZachodzieDawno Temu Na Dzikim Zachodzie

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Dawno Temu Na Dzikim Zachodzie

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj