Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Fly & Drive Sardynia

Zdaniem Trade & Travel Company:

Dzień 1 Kraków/Warszawa - Cagliari Odprawa paszportowo-bagażowa i wylot. Przylot do Cagliari, odbiór samochodu i przejazd do hotelu. Cagliari to stolica gospodarcza i administracyjna Sardynii. Miasto założone zostało na rozległej równinie Campidano, nad zatoką Cagliari. Najstarszym zabytkiem miasta j...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Trade & Travel Company

Dzień 1

Kraków/Warszawa - Cagliari Odprawa paszportowo-bagażowa i wylot. Przylot do Cagliari, odbiór samochodu i przejazd do hotelu. Cagliari to stolica gospodarcza i administracyjna Sardynii. Miasto założone zostało na rozległej równinie Campidano, nad zatoką Cagliari. Najstarszym zabytkiem miasta jest rzymski amfiteatr z II wieku n.e. Warto jednak zobaczyć także gmach uniwersytetu, który założony został na początku XVII wieku. Ponadto w Cagliari znajduje się wiele zabytkowych kościołów, z których najciekawszym jest San Saturnino.

Dzień 2

Cagliari - Villamar - Barumini - Giara di Gesturi - Cagliari Po śniadaniu przejazd przez równinę Campidano w kierunku Villamar. Jest to niewielka wioska, która znana jest jedynie z malunków zdobiących domy. Kolejnym punktem jest Barumini, gdzie niezwykłą atrakcją jest kompleks Su Nuraxi, wybudowany przez Nuragijczyków w XVII wieku p.n.e. Kompleks składa się z wieży głównej oraz czterech mniejszych połączonych ze sobą murem, wewnątrz których powstaje swoisty dziedziniec. Kompleks otacza kolejny mur oraz siedem wież, zaś wokół niego znajduje się wioska z charakterystycznymi eliptycznymi chatkami. Po południu wizyta w Giara di Gesturi, regionie w którym żyją dzikie konie Giara o drobnych sylwetkach i pięknych migdałowych oczach. Łącznie żyje tam około 600 koni, których rodowód prawdopodobnie wywodzi się z dalekiego wschodu. Konie zostały tu sprowadzone, zdziczały, zaadaptowały się do nowego otoczenia i żyją to od ponad 2,5 tysiąca lat tworząc niewielkie stada. Powrót do Cagliari. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Cagliari - Arbatax - Grotto Del Blue Marino - Tempio Pausania Po śniadaniu przejazd wzdłuż wschodniego wybrzeża Sardynii w kierunku Arbatax, wioski znanej ze swych porfirowych skał nazwanych Rocce Rosse, czyli czerwone skały. Można tu także zwiedzić Grotto Del Blue Marino, czyli jaskinie zlokalizowaną nieopodal Dorgali, do której dostać się można jedynie łodzią z Cala Gonone. Jaskinia nazwana została na cześć rzadko spotykanego gatunku foki, mniszki śródziemnomorskiej, którą obecnie zobaczyć można tylko u wschodniego wybrzeża Sardynii. Dla turystów udostępniony jest około kilometr jaskini, można tam podziwiać między innymi niezwykłe formacje stalaktytów, które odbijając się w tafli wody tworzą niezwykłe kompozycje. Przejazd do Tempio Pausania, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4

Tempio Pausania - Arzachena - Porto Cervo - Tempio Pausania. Po śniadaniu przejazd w głąb wyspy do wioski Arzachena. Wioska założona została na zboczu mocno zerodowanej skały, której kształt przypomina grzyba. Będąc na tym obszarze koniecznie należy zwiedzić Grób Giganta, jak nazwane zostały grobowce wybudowane tutaj w czasach epoki brązu. Następnie przejazd na Costa Smeralda, czyli Szmaragdowe Wybrzeże, w północno-wschodniej Sardynii. Jest to miejsce bardzo popularne wśród elity oraz najbogatszych turystów, w którym znajdują się najlepsze i najdroższe hotele na wyspie. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się przystań, w której cumują luksusowe jachty, a w okolicy znaleźć można same dizajnerskie sklepy. Można tu także zwiedzić kościół Stella Maris, w którym znajdują się neapolitańskie organy z XVII wieku oraz obraz El Greco. Powrót do Tempio Pausania, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5

Tempio Pausania - La Maddalena - Santa Maria - Budelli - Sparagi - Tempio Pausania Po śniadaniu przejazd do portu w Palau, skąd łodzią popłyniemy na wycieczkę po archipelagu La Maddalena. Zwiedzimy Madalenę z jej historycznym centrum, ponadto będzie się tu można oddać zakupom. Następnie zwiedzimy wyspę Santa Maria, na której znajduje się latarnia morska Punta Filetto. Będzie tu można także poopalać się na plaży bądź wykąpać się w morzu. Kolejnym punktem jest słynna różowa plaża w Budelli, której piasek ma śliczny różowy kolor, a którą odwiedzimy opływając wybrzeże przed wyruszeniem do Cala Corsara. W drodze powrotnej przepłyniemy obok Punta Sardegna, Porto Rafael oraz Capo dNULLOrso. Powrót do Tempio Pausania, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6

Tempio Pausania - Alghero - Tempio Pausania Po śniadaniu przejazd do Alghero, gdzie spędzicie Państwo cały dzień. Alghero to piękne miasto o bogatej przeszłości związanej z Katalończykami, zamieszkującymi obecnie głównie obszar Katalonii w Hiszpanii. Katalońską przeszłość dostrzec można przede wszystkim obserwując architekturę miasta. Wyraża się ona na każdym kroku, od brukowanych uliczek, kamienic, po fortyfikacje ciągnące się na wybrzeżu. Wartym zobaczenia jest Piazza Civica, czyli plac w kształcie lejka, na którym znajdują się pałace DNULLAlbis i De Ferrara oraz średniowieczna, gotycka katedra Santa Maria. Po południu zwiedzanie groty Neptuna. Jest to jaskinia wydrążona w wysokim klifie, której wnętrze pokrywają liczne stalaktyty i stalagmity. Wewnątrz jaskini znajduje się długie na 120 metrów słonowodne jezioro, z którego wyrastają majestatyczne wapienne kolumny. Powrót do Tempio Pausania, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7

Tempio Pausania - Nora - Cagliari Po śniadaniu przejazd do Cagliari i dzień w stolicy Sardynii. Jeżeli nie udało się wcześniej znaleźć czasu warto zwiedzić średniowieczne centrum miasta, gdzie wśród murów miejskich znajdziemy wieżę św. Pankracego, wieżę Słonia, Plac Pałacowy, na którym znajduje się przepiękna katedra Santa Maria oraz Plac Prefekta. Warto zobaczyć także kościół pod wezwaniem św. Lucyfera, jednego z biskupów Cagliari. Na lunch warto wybrać się na Via Roma, przy której znajduje się wiele znakomitych restauracji, zaś po posiłku polecamy wybrać się do Nory. Nora to stanowisko archeologiczne zlokalizowane około 30 minut drogi od miasta. Było to miejsce ważne dla fenickich nawigatorów, w którym mogli oni zażyć odpoczynku. Powrót do Cagliari. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8

Cagliari - Kraków/Warszawa Po śniadaniu czas wolny. Następnie przejazd na lotnisko 2 godziny przed wylotem, odprawa paszportowo-bagażowa i wylot do Polski. Przylot, zakończenie imprezy.

Cena Zawiera

przelot Kraków/Warszawa - Cagliari - Kraków/Warszawa w cenie od 950 zł/osoba, 7 noclegów z 2 posiłkami, wynajęte auto bez limitu kilometrów, ubezpieczenie NW, KL i bagaż

Cena Nie Zawiera

wydatków własnych, dodatkowych posiłków, benzyny, dodatkowego ubezpieczenia od szkód spowodowanych przez kierowcę (zwrotny depozyt - 850 euro lub 6,50 euro/dzień), dodatkowego ubezpieczenia od kradzieży (1700 euro zwrotnego depozytu lub 5 euro/dzień), depozyt w wysokości 50 euro na paliwo - zwrotny przy oddawaniu auta, biletów wstępu

Uwagi
  • Kierowca musi mieć minimum 23 lata
  • Od kierowców pomiędzy 23 a 25 rokiem życia pobierana jest dodatkowa opłata
  • Kierowca musi posiadać prawo jazdy minimum od roku
  • Cena przelotu podana w najniższej taryfie. Cena do potwierdzenia w zależności od dostępności taryfy UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE · Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO
Gwarancja Niezmienności Ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

zamknijFly & Drive SardyniaFly & Drive Sardynia

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Fly & Drive Sardynia

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj